Avto
696 ogledov

Namesto denarnega nadomestila bi morali dobiti mesečno vozovnico za vlak ali avtobus

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dušan Jakič 15:09 30.april 2017.

    Vsi vemo kako delujejo avtobusi v ljubljani. Od šiške do bežigrada z avtobusom je počasneje kot če greš po nemški cesti peš. 27 let in še vedno ni ene krožne proge, vse se rine skozi center ljubljane. Hvala lepa. Kdor ...prikaži več pri nas načrtuje promet je verjetno diplomiral leta 1940... BicikeLJ je edini projekt na tem področju, ki je imel nek smisel. CarSharing za slovence odpade... Ne vem zakaj ne uredijo parkirnih površin. Podzemne garaže so najlažja rešitev za slovence, ki imajo pač radi svoje avtomobile. Pa še investicija se kar hitro povrne. Metro? lol, ne me basat... Tramvaj? Smo ga imeli, pa ga ne rabimo več. Kar pa bi rabili so neke normalne evropske vpadnice. Še Sarajevo ima večje vpadnice, da o Zagrebu niti nebi. Všeč mi je sistem v Belgiji, kjer so glavne vpadnice potopljene ali pa pod zemljo. Sicer drago, ampak deluje odlično.

  • dr.slo 20:28 30.april 2017.

    Prva stvar: šmarje pri jelšah - ljubljana: do železniške postaje najprej 20min peš (kar načeloma ni problem, če delaš v šmarju). Z vlakom nato nekje 2 uri vožnje, treba je še upoštevati običajne zamude ter pot od železniške postaje, do ...prikaži več verovškove. Z avtom je ista pot 1h 20min. Zaradi lobijev, mogoče stricov iz ozadja?Naslednja stvar pa v članku glede baterij in gorljivosti... "To je težava Samsungovih baterij." Gospod, dajte se delat norca iz koga drugega. To je težava VSEH litijevih baterij, ker so hudo nestabilne. In če se predrejo - kar se lahko pri vožnji po luknjastih cestah mimogrede zgodi, pač nastane kar nastane.

  • YACKO 20:55 30.april 2017.

    Koželj ni A od arhitekta....naj si pogleda kako je uredil parkirišča na Gerbičevi ulici pri šoli Bičevje. Prej je lahko parkiralo 2x več avtomobilov kot sedaj.....ali pa še raje več....mislm ker nesposobnež.....

  • samsvojmojster 08:31 30.april 2017.

    vse elpo in prav... ampak...počas mam pa že poln kufer tega govorjenja o eko avtomobilih, elektriki, zapiranjih centrov ipd.... bomo vidli, kako bodo ljudje za.... ko bodo vse stvari zaradi tega dražje iz preprostega razloga.... ko ne bo mogoče v ...prikaži več center pripeljat in naredit dostave...če pa že... potem bo pa ful dražje, ker bo treba upoštevat dovolilnice in ostale zadeve.... je že zdaj zelo dobro.. ko ne moreš kot obrtnik dostavit blaga, ker ne smeš nikjer parkirat in ko ti v skrajnem primeru začenjo zadaj nabijat redarji, da ne smeš tam parkirat, namesto, da bi ti dali 15 minut ali pa bog ne daj.. celo pomagali :-)..... ja, je fajn... super fajn.... Aja sej smo obrtniki.... bomo kupli pa električni kombi, a ne? Kdo pa ima denar, če ne obrtniki...

  • IZ 09:44 30.april 2017.

    Ah, Koželj, prodana duša, nehaj še nakladati. Kolesarske proge v Ljubljani so v obupnem stanju. Robniki so ponekod visoki tudi 5 - 8 cm, idelano za "gumidefekte", urejenih prog je bore malo in tudi tiste,ki so, so speljane zelooooo nevarno, ...prikaži več posebej v centru mesta, ko imaš neposredno ob kolesarski progi reklamne panoje,ki ti zakrivajo pogled na pešče ,ki "skačejo" na te proge,ko izstopajo iz LPP-ja. Mene so v centru že 3 x zbili avtomobili, nikoli po moji krivdi. Na vsakdanji poti v službo in nazaj , relacija Šiška - Center, pa bi lahko imel 5 - 6 nesreč, če ne bi vozil zelooooo počasi in previdno, ker je kolesarska infrastruktura ZANIČ! In Koželj, nehaj nakladati o Kobenhavnu ali Amsterdamu, pojdi že enkrat tja in si poglej,kako so stvari tam urejene. Veš, dokler si bil "samo" profesor na Arhitekturi, sem te zelo spoštoval, odkar pa si se prodal jankoviću, pa nič več.

  • Johnny13a 12:07 30.april 2017.

    Najboljš sem pa vesel, ko grem na bus in vidim, da sedeži smrdijo po mokri pasju dlaki in so še napolno umazani... Res kvaliteta od storitve. Ne vem zakaj niso mogli pustit lesenih zicev, ki si jih vsaj lahko s ...prikaži več krpo obrisal, pa niso bili vroči polet...

  • matermila 08:09 27.december 2017.

    Še eden pametnjakovič,ki prejema dobro plačo,pa pravzaprav ne ve zakaj.Tipično komunajzarsko razmišljanje:mi bi morali,mi bomo itd.

  • popokatopetl 15:58 03.maj 2017.

    Glavni problem javnega prevoza je da so busi prepočasni, dosedanji ukrepi pa niso nič pripomogli k temu, da bi jih kaj pospešili. Sramota da so odbetonirali tramvaj za naslednjih 50 let, cel projekt Slovenske je v glavnem šminka za turiste. ...prikaži več Metro je mogoče res iluzija, ampak tunel za nekaj žil javnega prevoz en štuk nižje pod Slovensko v ožjem centru mogoče ne bi bil. Pa tudi kaj drugega bi bilo možno. To da busi čakajo na semaforjih ni še na postajah bi se npr tudi dalo rešit s postajami na nadvozih / podvozih večjih križišč.

  • Pehta 10:13 30.april 2017.

    Avtor članka Gregor Prebil vzemi na znanje:Janez Koželj NIMA akademskega naziva DR (doktor, ki ga dosežeš po narejenem magisteriju).Janez Koželj tudi akademskega naslova MAGISTER NIMA.Janez Koželj je zgolj u.d.i.a. (univerzitetno diplomirani inženir arhitekture).<br ...prikaži več />Kdo, zakaj in kdaj mu je dodelil naziv PROFesor je neznanka. Za pridobitev naziva PROF moraš imeti narejen magisterij in doktorat - pravila Univerze v Ljubljani.Janez Koželj je zgolj PREDAVATELJ na Fakulteti za arhitekturo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.