Slovenija /slovenija/crna-kronika
97 ogledov

Napad na zdravstveno ekipo

Komentarjev 49
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • astro123 19:08 28.april 2015.

    No, lahko ti povem da sem bil eno soboto zvečer pri zdravniku ker sm se precej vrezal v prst. Med pogovorom pokliče reševalec zdravnika da je teren. Doktor se mi opraviči, pove naj počakam ali grem v bolnico (povila me ...prikaži več je reševalka, ki ni šla na teren) in je pičil. Tak da nobene kave ni ko je tak klic. Ne govori bedarij.

  • dragec 07:32 29.april 2015.

    Vsi tisti, ki sovražite Rome, vam se res želim, da vas stisne in, da čakate na reševalca več kot 30 minss......ALI RAZUMETE VEČ KOT 30 MIN.

  • Dixon 09:44 28.april 2015.

    Več kot položnic se ne pričakuje. Dajte raje takšne nasilneže pridržat in jih konkretno oglobit.

  • puksicd 09:46 28.april 2015.

    20 minut je srhljivo dosti. Dejansko so prišli prepozno. Ne plačujemo jih zato, da se pripeljejo "rikverc". Razumem domačine. V prvi vrsti bi bilo treba kaznovati "reševalce".

  • c1305166 10:08 28.april 2015.

    Ti nisi normalen.

  • puksicd 12:00 28.april 2015.

    Ja, "mb" eni še vsaj živimo, ker nas še niso prišli "reševat".

  • puksicd 12:01 28.april 2015.

    vzev, se strinjam. Največja težava je sistem, ampak kljub vsemu se marsikdaj čaka na zdravnike, da povejo vic do konca ali pa končajo telefonski pogovor ... Takšni pač so.

  • puksicd 12:01 28.april 2015.

    Vojteh Višenhofer: mogoče res, ampak zadnji, ki lahko sodi o tem, si ti.

  • dragec 12:05 28.april 2015.

    Spoštovani Romi iz Prekmurja, to je res nesramno vedenje zdravnika. Škoda,da ga niso mal bolj preutali. Reševalci so dejansko potrebovali več kot 30 min.

  • puksicd 12:54 28.april 2015.

    Moje poznavanje slovenščine? Se šališ? Tema se po slovarskih primerih veže s predlogom "na". Že spet imaš mnenja o stvareh, ki jih ne poznaš? :-))))) Človek, ti si neumen.

  • c1305166 12:56 28.april 2015.

    Šit, ti res ni nič jasno? Kaj bluziš?

  • marabunta 12:58 28.april 2015.

    20 minut se danes zdi dolgo, ampak glede na novo predvideno reorganizacijo NMP bo to v kratkem utopija, ker bo poslej očitno potrebno poklicati reševalce en dan prej, da bodo prišli do krajev, ki ne bodo "pokriti" .....kot pravijo strokovnjaki ...prikaži več je nov predviden sistem prava katastrofa, ki bo zničila že utečene in pozitivne reševalne sisteme v občinah, povzročila še več stroškov z manj učinki in spravila bolnike v resne težave....tako je, ko sisteme delajo birokrati v pisarnah in ne strokovnjaki in izkušnje s terena, tipično slovensko pač !!

  • vladek 13:08 28.april 2015.

    ma kakšna budala si ti,čas bi bil da ti prepovejo komentirat tukaj in sploh

  • c1305166 13:17 28.april 2015.

    Tipičen zaključek nekoga, ki zavestno vztraja v svoji neumnosti. Lep pozdrav tudi tebi! ;)

  • puksicd 13:23 28.april 2015.

    Hahaha, zavestno vztrajam v svoji neumnosti? Ne sprejemaš drugačnega "mnenja", kaj? Fašistično razmišljanje ... Lep dan še naprej. ;-)

  • jaki 13:27 28.april 2015.

    Hudiča, as bil zraven? No, pa vidmo kdo je "dragec"

  • puksicd 13:35 28.april 2015.

    Lažem? Ker sem si premislil in prebral? :-))))) "Ob nujnem klicu reševalci običajno sami presodijo, kaj se dogaja na terenu." Kaj ti to sporoča? Da presodijo sami. Torej so tudi sami krivi. In posledično je to objektivno - njihova odgovornost. ...prikaži več Sicer pa se da - ne glede na vse - objektivno izmeriti, v kolikšnem času lahko pridejo. Ura je bila 5 zjutraj, prometa ni bilo. Regijo poznajo, tudi navigacijo imajo. Skratka - zajebali so. Ti pa jih pri tem "razumeš", podpiraš in ščitiš. Kaj logično izhaja iz tega?

  • puksicd 13:36 28.april 2015.

    BTW - ura je bila 5 zjutraj ... mater, je bil promet!

  • c1305166 13:41 28.april 2015.

    Kaj se nisi že dovoljkrat "ustrelel v koleno" s svojimi replikami?

  • c1305166 12:15 28.april 2015.

    Nisem jaz maloumno obtožil reševalcev za zamudo, temveč si jih ti. Kdor podaja takšne sodbe pač ni normalen ampak je po mojem mnenju bedak. Zakaj sem jaz zadnji, da ti to pove, pa veš samo ti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.