Slovenija
114 ogledov

"Ne pustimo otrok perverznežem"

Komentarjev 49
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • enemy 16:31 22.marec 2012.

    Meni se pa zdi plakat zelo dober :) Zagovornikom zakonika sploh ni mar za otroke ..gra jim zgol za pravice homoseksualcev in možnost, da otroci postanejo njihove igrače. Preprečeti možnost, zlorabe otrok z strani homoseksualcov in v nedeljo obkrožite PROTI!!!

  • erikkk 17:27 22.marec 2012.

    Doma ,v službi bližnji dalnji znanci bodo vsi glasovali za družinski zakonik.Mene osebno ne morejo s takim plakatom odvrnat. Mislim da so glasove celo zgubili. Po taki reklami se vidi kdo je bolj perverzen. Da se lotijo takega ...prikaži več načina oglaševanja . Jooj kere budale to morajo bit za ene ! SRAMOTA ! Sedaj imam še večjo željo da se novi družinski zakonik sprejme ...

  • Stolp 20:15 22.marec 2012.

    Tudi jaz sem slišal za podobne teste: v ameriki so zapriseženim homofobom pokazali gej movie. 80% se jih je spolno vzburilo. Ja, to so znani eksperimenti. Naj homofobi še tako zanikajo - oni so glavni pedri! Tisti nehomofobni homoseksualci so pa geji!

  • JackD 18:31 22.marec 2012.

    Pa s(m)o res tisti, ki smo proti zakoniku homofobi? Moj najboljši prijatelj v srednji šoli, s katerim sem še zmeraj v dobrih odnosih, je gej, jaz pa sem proti temu, da geji posvajajo otroke. A sem zato homofob? Ne bi ...prikaži več rekel. Samo žal živimo v takem svetu, da že samo če rečeš besedo pe**r namesto gej, si homofob, če rečeš črnec (namesto temnopolti), si rasist (no v naši državici morda ne, pa zato drugod), če rečeš cigan namesto rom, si ksenofob... Manjšine pač vse obračajo, kot da se želijo vsi spraviti nad njih. Ampak jaz sem mnenja, da geji enostavno ne smejo imeti otrok. Pa ne zaradi njih, ampak zaradi otrok samih. Otrok se pri 4, 5 letih sooči z Ojdipovskim oziroma Elektrinim kompleksom. In vsak bi moral za zdrav čustveni razvoj to fazo preboleti. Ampak sinček z dvema mamicama tega žal ne more preboleti. In njegov čustven razvoj je lahko zelo ogrožen..

  • mr_izi 19:20 22.marec 2012.

    Na srečo ali žalost(nekaterih) je na zemlji vse po polih, plus in minus, kakor yin in yang, zato ne more po naravi biti da je samo plus in plus ali minus in minus. Kakor je to ravnovesje porušeno pol nekaj ...prikaži več ne štima in po mojem mnenju res ne moreta biti geya ali lezbike družina. otrok rabi žensko in moško energijo, v kolikor manjka ene energije , se sistem v glavi poruši in otrok ne more bit ˝normalen˝ (beri čustveno uravnotežen). Osebno če paše homosexualnim parom biti skupaj in če jim je to ˝dano˝ in se želijo na ta zato poročiti naj bo, ampak otrok po mojem mnenju naj ne posvajajo kakorkoli, ker ni to primerno za njih, ker je pol to otrokom, da sta plus in plus ali minus in minus skupaj normalno. Samo zamislite si kako se lahko otroci v vrtcu zaradi tega sporečejo, kaj je normalno in kaj ni, ker otroci so v duši veliko bolj čisti kot smo odrasli in predani svojim staršem ne glede kaj in kdo so!Pa se vprašam, jim mogoče ne naredimo s tem, da jih tako prodamo, veliko krivico?<br

  • mmarjan 22:10 22.marec 2012.

    Točno tako. Ravno zaradi tega nasprotujem referendumom v obliki SLO, kjer o strokovnih druždenih dilemah odloča polpismena in nepooblaščena raja. Da, da, pooblaščeni poslanci pa se izognejo odgovornosti, za katero so prebogato plačani. Da, da, tudi to spada v demokracijo.<br ...prikaži več />No pa nasvidenje na naslednjem!

  • tralala 16:32 22.marec 2012.

    Kako me veseli, da nisem s takimi primitivci, ki se poslužujejo take Göbbelseve propagande, na istem političnem polu. Ma da jih ni sram, res.

  • Stolp 20:17 22.marec 2012.

    Ta plakat je še zadnji poskus klerikalcev in NSi-ja da zminirajo zakon. Točno oni so plačali kampanjo. Skrivajo se za nekimi nacionalisti.

  • Lethal Lexi 16:01 23.marec 2012.

    vam otrok rekel ja jaz pa sem to pa to?? bi ga vrgli iz hiše na cesto se ga odrekli????sem zato da se lahko poročijo in skupaj živijo AMPAK sem pa PROTI da lahko imajo otroke.Ampak z geji ...prikaži veči je samo zabrisano bistvo zakonika. Ker če bo zakon sprejet bomo takratko potegnili mi normalna družina .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.