Magazin /magazin/vip
21638 ogledov

Nika Kovač: "Verjetno nikoli ne bom imela otrok"

Komentarjev 51
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • munja 12:06 04.julij 2023.

    To, da ne boš imela otrok je tvoja odločitev in nas ne zanima. Delaj, če znaš kaj in vrti jezik tam, kjer je potrebno, narod pa pusti, da malo zadiha, ker je že sit tvojih brezplodnih in nepotrebnih besed.

    • suineg7878 14:09 04.julij 2023.

      Tale "brezplodnih" ni naključje, kajne? :)

    • munja 14:24 04.julij 2023.

      suineg7878 ne ni naključje (vem, kaj si mislil) in se nanaša na "besede" - brezplodne in nepotrebne besede. To pomeni, da so njene besede brez koristi (včasih so rekli "brez haska").

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 17:19 04.julij 2023.

      munja, gospa Nika je samo komentirala objavo nekoga, ki se kljub brezmejni aroganci, škodoželjnosti in kriminalnim dejanjem po zaslugi norih volivcev uspešno hrani že celo kariero iz proračunskega korita. Razumem pa, da bedak, kot si ti, tega ni zmožen doumeti. ...prikaži več Nika vedno pametno govori, munja pa vedno strelja vse naokoli, a bistva ni zadel še nikoli.

    • munja 21:48 04.julij 2023.

      uroš8 hvala za kompliment, ampak sem prepričan, da si ti še večji bedak, ki marsikaj ne razumeš. Že s tem, ko si napisal, da Nika vedno pametno govori, si vse povedal.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 00:19 05.julij 2023.

      munja Ni bil ravno kompliment, ampak tvoje težave z razumevanjem napisanega so mi že dolgo znane. Seveda vztrajam pri tem, da Nika vedno govori pametno, ti si pa njen antipod, kar se pisanja tiče. Tvoj zapis je pa samo potrditev ...prikaži več tistega, kar sem tu napisal že prej.

    • suineg7878 06:51 05.julij 2023.

      "Nika vedno pametno govori", v SSKJ bi to lahko dali pod šolski primer oksimorona. :)

    • munja 09:04 05.julij 2023.

      uros8 vsak ima svoje mnenje in ga lahko zapiše v komentar. Te pravice ne moreš vzeti nikomur in tako naj tudi ostane. Pri čem pa ti vztrajaš, me pa sploh ne zanima.

  • Avatar Leon
    Leon 18:07 04.julij 2023.

    Slovenski pacient vsakič znova dokazuje da je največji psihopat .

  • Avatar Suli
    Suli 16:43 04.julij 2023.

    "Draga" Nika, če hočeš biti javna osebnost potem bremzaj užaljenost ali pač odnehaj, če nisi dorasla situaciji 🤔

  • jernej5 17:13 04.julij 2023.

    Spet en komentar neke Nike, ki še ni ničesar ustvarila, sploh pa molze davkoplačevalski denar od delavnih ljudi. Golobnjak še kr pleše...spokajte se klovni komunajzerski.

    • SlavkoKrizman 17:32 04.julij 2023.

      ker naci klovni so pa toliko boljši, kajne, kajne?

    • dare326 21:01 04.julij 2023.

      Kako ni nič ustvarila? Lizala je znamke, za jurja. Pa daj ti če znaš. :)))

    • Palson 05:17 05.julij 2023.

      Hmmm, je Irglovi njegova izjava všeč?

  • AnGus 19:01 04.julij 2023.

    Nikica, ne skrbi: tudi pri tridesetih si še vedno grda, histerična, živčna, debela in razvajena!

  • Željko 17:37 04.julij 2023.

    Nika če bi bila edina ženska na svetu te nebi, očitno te noče noben. Se tisti ki te je pri Nami hotel si ga pa prijavila. Še malo pa te bodo klicali teta

    • grdi_lepotec 00:17 05.julij 2023.

      Tolk ni slaba, da je ne bi vzel jaz. Pa kakšno bukvo bi napisal, bi jo njen stari in levi mediji sforsirali, kot nekaj vrhunskega....

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 00:39 05.julij 2023.

      Željko seveda nje ne bi nobeden, ker vi že od fajmoštrov vse pokasirate!!!

    • grdi_lepotec 00:56 05.julij 2023.

      Stric Mehičanka76 , a te ni sram. Jaz maloumnež? Vse moje maloumno znanje bom dal, da izvem kdo si. Izbriši profil, dokler je čas!

  • Francs 19:32 04.julij 2023.

    Kdo je ta Nika Kolač ? S čim si zasluži toliko medijske pozornosti ? Zakaj ji delate reklamo ? Dejansko je bolje , da nima otrok.....

  • Janez11 18:05 04.julij 2023.

    Kdo pri zdravi pameti pa bi si želel to levičarsko debeluško, aja pa še brez izpita za avto pa otrok ne bi imela

  • Naklonsky 12:54 04.julij 2023.

    Niko Kovač preganja paranoja. Po njenem užaljenem pismu Janši je pač dobila odgovor ustrezen odgovor, ki ga je iskala!

  • lojs 17:35 04.julij 2023.

    kakšne neumnosti so to, pa ko se ta pajacek pojavi v enem mediju, je še v ostalih, pa najbrž še na tv ... kdor se gre politični aktivizem, naj najprej ustanovi stranko in naj gre na volitve, kjer bo dobil ...prikaži več glasove ljudi ... to je sistem demokracije ne pa razni inštituti, pa glas ljudstva in to velja tudi za ruparja, kar še kako razume

  • Avatar Antikrist3
    Antikrist3 16:50 04.julij 2023.

    Kaj je pa Janša ustavril, da lahko ritizira. En velik brezploden nič!

    • grdi_lepotec 00:31 05.julij 2023.

      Obrazloži. Pa primerjaj! Ne samo lajat! Vem da bo težko, a vsaj poskusi. Sram me je, da debatiram szi pantalonom (tako rečemo mi).

  • kapljač 00:21 05.julij 2023.

    Nika se vedno bi lj izgublja v svoji vlogi . Postaja plitka . Mene res Nika ne zanima , kakšni so njeni jajčniki , in kako delujejo , če se je že odločilA ukvarjati z politiko .

  • kapibara1 20:08 04.julij 2023.

    Spomnite se, da je še vsak, ki je javno jamral, o svojih zdr. tegobah.. potem postal EU poslanec.. Peterle- Fajonka.. zdej pa topa P. Pepa

  • Ogledalce 16:34 04.julij 2023.

    Ne vem točno kaj je Janša rekel ampak Nika bi lahko vedela da je biti mama najbolj vreden poklic ki ga ženska lahko ima. Nobeno direktorsko mesto ne da take dodane vrednosti. Nika bi verjetno bila rada dec, pa pač ...prikaži več ni. Če noče imeti otrok je njena odločitev ampak s tem se sama razvrednoti. Kaj je Janša naredil za povečanje rodnosti? Npr to da je drugi otrok v vrtcu brezplačno. Vaši svobodnjaki pa so nam ravnokar že tretjič znižali plače. Luka pa še kar išče lopate za stanovanja.

  • Avatar Leon
    Leon 18:10 04.julij 2023.

    Kako komentira izjavo svojega moža Urška Bačovnik? Zakaj je novinarji nikoli ne vprašate za mnenje ob takšnih izjavah ?

    • Palson 18:30 04.julij 2023.

      Ženska si ga zasluži. Všečka njegove tvite. Bolj me zanima mnenje Irglove na to temo.

    • grdi_lepotec 00:41 05.julij 2023.

      Imata srečo, da se v komentarje tu ne da dodati fotk.

  • Plavi-mil 16:13 04.julij 2023.

    Nobene škode, takih psihopatov ne rabimo v Sloveniji.

  • dare326 21:03 04.julij 2023.

    Odgovor Nike K. je by the Obama book for young professionals.

    • grdi_lepotec 00:27 05.julij 2023.

      Zakaj se normalni sprašujemo, kam gre ta svet? Ker smo zaplužili? Morda zato, ker si levaki ne pustijo vzeti svojih privilegijev? Pariz vabi!

  • Avatar Garancija
    Garancija 11:02 05.julij 2023.

    Škoda besed

  • Avatar pantani
    pantani 06:41 05.julij 2023.

    Ne vem kaj naj si mislim o njej,dam ji pa prav glede JJ in ostalih prisklednikov pri koritu,brigajo naj se zase!!!

  • miha.z 22:28 04.julij 2023.

    Še dobr.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.