Magazin /magazin/vip
21691 ogledov

Nika Kovač: "Verjetno nikoli ne bom imela otrok"

Komentarjev 51
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pierre 14:43 10.julij 2023.

    Draga gospa Nika, Cankar je rekel da je življenje kot otroška srajca, kratko in posrano... bo pač treba odrasti in predelati svoje ''travme''... imam občutek da jih NISTE.

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 16:55 09.julij 2023.

    Drzavljani smo bili prica Jansevim trdim delom v politiki 32 let tudi pozno v noc, ko se redno javlja na twiterju iz stanovanja v Ljubljani.Vsekakor je on moski ki zivi v Ljubljani otroke vzgajajo pa zenske v drugih mestih, dalec ...prikaži več od oci, dalec od srca. Ce se on ima sa oceta je to zgolj paragraf.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 00:41 05.julij 2023.

    Kaj danes ste spet od Janeza nakazila dobili, da ste navalili na komentarje kot svinja na korito? Vi maloumneži desničarski, vi se kar vaših farških kmečkih butar držite.

    • grdi_lepotec 00:52 05.julij 2023.

      Stric Mehikanc, a te ni sram. Jaz maloumnež? Vse moje maloumno znanje bom dal, da izvem kdo si. Izbriši profil, dokler je čas!

  • Avatar Uroš Fric
    uros8 17:41 04.julij 2023.

    Vsakič, ko gospa Nika spregovori, revež Janez še bolj osivi. Pamet je že zdavnaj iz njegove glave ušla, norost je pa noter prišla. Potrjevanje mojega zapisa dokazuje njegov vsakodnevni računalniški profil, kateremu navdušeno sledi le popoln debil, ki še ni ...prikaži več dojel, da obožuje "sadež, ki je popolnoma gnil". Gniloba se seveda tudi nanj razširi, kaj sledi, pa vemo vsi. Janezov FAN klub je seveda iz tega izvzet, njihov mentalni svet je namreč preveč prizadet.

    • grdi_lepotec 00:47 05.julij 2023.

      Ti sledi svojim, jaz pa svojim! Problem je v tem, da vaši lajajo z vseh koncev (in to tudi za moj denar. Tweet pa je zastonj. In v tweetih se da povedati tudi tisto, kar vi zamolčite. Pa smo pri problemu....

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 01:44 05.julij 2023.

      Ti kar sledi svojim, evolucija se je za vas že zdavnaj končala. Vidim, da se še naprej sporazumevate s pasjim oglašanjem. Psi lajate, karavana gre pa dalje in vas pušča zadaj. Če ti vidiš v tvitanju omejenca kaj pozitivnega, si ...prikaži veči pa še bolj omejen od njega. Te pa razumem. V njem si prepoznal sorodno vrsto.

  • h4ck3r 17:18 04.julij 2023.

    Nič hudega Nika...vsi spoštujemo tvojo željo in jo pozdravljamo...uživaj življenje, postavljaj se za sebe, nobeden te ne bo obsojal, še hvaležni smo ti. ;-)

    • munja 22:06 04.julij 2023.

      h4 ali lahko obrazložiš, za kaj bi ji bili hvaležni???

    • h4ck3r 07:56 05.julij 2023.

      da se ne bo razmnoževala, mogoče? :-D

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.