Slovenija
285 ogledov

Odločitev o prepovedi Thompsonovega koncerta je bila nezakonita

Komentarjev 52
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Igorgeus 19:56 11.julij 2017.

    Tu se vidi njegovo "domoljubje". Zgleda je bolj avstrijsko/nemško.

  • jozicamurn 19:56 11.julij 2017.

    Super, da so ga prepovedali, nima kaj svojih kmetavzarskih ustaških for prodajati tukaj. Naj nastopa pred lastnimi spranimi glavami fašističnih hrčkov. Čisto pravilno in ena od redkih stvari, ki je bila resnično storjena prav in tako kot bi morala. Organizator ...prikaži več bo dvakrat premislil, če bo naslednjič hotel povabiti še kakšnega fašista k nam. Upam, da dobi organizator še 100.000 eur kazni s stroški za sodišče in odvetnike.

  • glazuna 19:56 11.julij 2017.

    Kao prvo nism ona, kao drugo sem bil na njegovem koncertu ŽE, take energije in vzdušja še nisem doživel. Super je blo, publika pa tudi korektna, kljub temu da smo ga čakali od 21h, prišel je šele ob 00:15, je ...prikaži več razen nekaj žvižganja bilo brez izgredov. Še motor so mi pustili pri miru pa sem imel sovenske tablice, čelado in vse na prostem!Ne vem kaj ma tuki veze "pojma o življenju".Verjetno si ti spet en od tistih zaplankanih rdečih? Sam tudi poslušam glasbo ex YU, predvsem Yugo rock pa zarad tega nimam blokade v glavi da ne smem nobenih drugih stvari poslušat.Govori se pa tudi, da bo letos v Karlovacu, ne v Kninu. Tako da če bo tam, zagotovo pridem...LP

  • jozicamurn 19:56 11.julij 2017.

    V niti eni pesmi nima takšne vsebine kot si jo ti predstavljaš in so mi povedali tudi vsi kolegi, ki so delali raziskavo o tem! Prosim najdite tekst in video z dokazi. Pri Thompsonu pa se že ve, saj ga ...prikaži več je Pula prepovedala in tudi pesmi ter tekst obstajajo!

  • jozicamurn 19:56 11.julij 2017.

    Pri Thompsonu se ve, da je ustaš in da ima v tekstu veliko poveličevanja fašizma in tudi Pula ga je prepovedala, prosim najdite in prikažite video ter vsebino teksta v katerih naprimer "Ceca" ali kdorkoli drugi poje fašistične vsebine in ...prikaži več da poveličujejo fašizem. Hvala. (kolegi so mi rekli da Ceca tega nima in da je bila samo poročena z enim vojnim profiterjem npr., zanima me KAJ ima to veze pri njenem petju - VIDEO Z DOKAZI PROSIM!) Vas mam že pouhn kufer muslijev in hrčkov zagovornikov in raznih drugih fašističnih pesmi. Fašizem smo zmagali in vedno ga bomo in za vedno mora biti prepovedan.

  • nostradamus 19:56 11.julij 2017.

    jozicamurn / danes, 10:38spostovana zagovornica ne glede na trenutne razmere glede arbitraze mlatite prazno slamo l1991 je bil agresor jla in srbi in ne hrvati kot veterana me tako razmisljanje postavlja v polozaj v katerem ne morem biti tiho ...prikaži več in tudi ne bom link do povezave gdo je ceca - https://www.hercegovina.info/vijesti/show/lifestyle/da-se-ne-zaboravi-ceca-sa-kalasnjikovom-u-vukovarukaj so srbske paravojne polvojaske formacije pocele pa tudi vsi vemo in ce bi ze izbiral raje poslusam tompsona kot cetnisko vlacugo zal

  • glazuna 19:56 11.julij 2017.

    Vidi se da nimaš pojma. Najbolj mi pa živc počjo taki ki nekaj opravljajo pa sploh ne vejo o čem. Si poslušala vse pesmi Marka? Verjetno ne in so ti samo naši mediji oprali možgane.To gre za vse, ...prikaži več preden karkoli rečete o Thompsonu in branite Ceco, najprej to poglejte potem pa zarad mene govorte kar hočte ;)PROSIM VSI POGLEJTE TA POSNETEK!https://www.youtube.com/watch?v=7Ci43vLf4fE&t;=0s

  • glazuna 19:56 11.julij 2017.

    In na 5:55 se vidi Ceco, kako opravičuje poboje...

  • MihaPu 19:56 11.julij 2017.

    Ni res, agresor ne more biti tisti, ki je od VEDNO skozi stoletja tam živel. Agresor ne bo napadal sam sebe, nekdo je Srbe hotel vreči ven z etničnim čiščenjem in to vam je uspelo s pomočjo Vatikana/Nemčije/ZDA/VB. Torej živijo ...prikaži več tam 500 let in potem jih sedaj več ni... kdo je agresor? Hrčki lažnivi pedri. Saj bo resnica prišla na dan.

  • MihaPu 19:56 11.julij 2017.

    Pa kaj ma veze ceca s "kalašnjikovko" debil en, kje v PESMIH poje o fašizmu. Najdi tekst kreten en kretenski muslič vahabit debilen.

  • MihaPu 19:56 11.julij 2017.

    http://www.teslasociety.com/500_2.htm -< Heroj Draža Mihajlović, tako pravi AMERIKA, kot drugo pa še to: https://www.youtube.com/watch?v=Bwo7C03ZArMNa koga misliš pri vsem tem, pel je da bo ubil fašiste "ustaše". Ustaše so uradno fašistični. Kot drugo pa "Ceca" ne opravičuje nikjer pobojev ...prikaži večv v PESMIH, debilni glupi musliji.

  • glazuna 19:56 11.julij 2017.

    Umiri se, vidi se da iz tebe govorijo čustva in ne razum... Thompson nikjer ne opeva fašističnih idej, celo nasprotno! V enem komadu ima stih: "Domoljubje prozvali fašizam, tako brane njihov komunizam prozirna demagogija".Sam je večkrat povdaru da ...prikaži več ni nikakršn fašist/nacist kar mu hočejo levičarji podtaknit.Pa spet nisi pogledal posnetka ki sem ga linkal, kar poglej kaj pravi Ceca z baretka na glavi zadi pa se sliši streljanje. na 5:55Žalostno je da je v Sloveniji taka nestrpnost in to prav s strani tistih, ki pravijo da so proti tej nestrpnosti...

  • LukaMB 19:56 11.julij 2017.

    Za muslije lahko povem samo REMOVE KEBAB, za Hrvate pa da naj se spravijo k sebi in se osredotočijo na večjo grožnjo, ki so infiltrirani muslimani na visokih pozicijah v Sloveniji in na Hrvaškem, ki politično in propagandno delujejo proti ...prikaži več nam za svoje interese. Kristjani in iliri-Slovani moramo držati skupaj slo-srb-hrv jezik po načelu kraljevine SHS, ne pa da nam razni ustaši in fašisti ter vahabiti-mudžahidi in njihovi boti tukaj serjejo po naših portalih. Zbudi se Slovenija in glej le svojo politiko dalje, lepo in prav je, da so ga prepovedali!

  • LukaMB 19:56 11.julij 2017.

    http://www.mladina.si/180058/thompsonov-koncert-v-mariboru-prepovedan/"Slovenija se je tako postavila ob bok številnim evropskim državam, ki so Thompsonov koncert že prepovedale. Med njimi so tudi Avstrija, Švica, Nemčija in tudi njegova rodna Hrvaška.", nosil je fašistične simbole ko je prišel na oder in pel ...prikaži več je o pobijanju tistih, ki so bili proti fašistom uradno podprti od strani Amerike in so rešili 500 pilotov kot vidimo. Toliko v vednost nevednim muslijem in kroasanom.

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 19:56 11.julij 2017.

    Komu mar Thomson, kdo sploh govori o njem? Sploh razumeš slovensko? Govorim o vsakodnevnih nestrokovnih odločitvah državnih organov, ki namesto odločevanja v skladu s pravom in pravnim redom, odločajo na poziv neke skupine ali posameznika, ki to inštitucijo zlorablja za ...prikaži več lastne interese. Ti interesniki dosežejo to kar so hoteli ali hoteli dokazati, na koncu pa za to odločitev plačamo davkoplačevalci. V tem je težava te države, ne v Thompsonu in o tem sem pisal. Tebi res ni pomoči!

  • Žurnalček 13:52 28.avgust 2017.

    Naša oblast dovoli dibidusom z Balkana , da propagirajo ustaštvo , tisto ustaštvo , ki je v Jasenovcu zverinsko umorilo 3500 Slovencev in ki je z napadi na SLOVENSKO OZEMLJE pobila 1000 Slovencev Bele krajine . Če je komu treba ...prikaži več JM je to treba telim kretenom na US Slovenije !

  • glazuna 19:56 11.julij 2017.

    Evo s komentarji ste še enkrat dokazal kok ste levičarji nestrpni. Pa bil sem nekaj časa celo bolj za leve. Zdaj za nobene. Bil sem proti družinskemu zakoniku pa so takrat že govorili kok ste zaplankani, pa se meni ni ...prikaži več to zdelo. No zdaj vidim da je to res.Srbske "fašiste", ki so želeli veliko srbijo pustite, ker je vam v interesu, nekoga, ki ima pa prave pesmi z ljubeznijo in ne tisto opa cupa turbo folk balkansko natucovanje..Hinavci da ne morm rečt druzga pojejte se...

  • Avatar olor
    olor 19:56 11.julij 2017.

    Ojoj kake mate. Naj svira kunrcu kockastim. Ma ne moreš verjet kako je pri nas se moda pritoževat. Še jst se bom pritožil, da mi je danes vroče, kam že, na US???

  • valerijakregar 19:56 11.julij 2017.

    plača naj zgoraj omenjeni one od sodnice in turnšek@co !take kr**ene je potrebno le udariti po lastnem žepu.potem spregledajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.