Slovenija
285 ogledov

Odločitev o prepovedi Thompsonovega koncerta je bila nezakonita

Komentarjev 52
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • primoz.g 19:56 11.julij 2017.

    Čakte mal folk je utrgan, eni bi poveličevali belogardiste ki so bili to kar takrat folk ni hotel, eni bi poveličevali ustaše ki so bili to kar narodu ni bilo všeč tedaj niti še danes na peto potenco 1 miljon ...prikaži več nedolžnih poklanih ljudi je njihov največji dosežek, pa jih je bolo raje še kakih 200 tisoč več. Proti njim so Četniki, Belagarda, Mehiški karteli, Mafija ipd, prava humanitarne organizacije. To pa da Prković ne sme zapet v SLO je pa čista kaprica in volja sedanje oblasti, bi pa da mam jest besedo zaprl vsakega ki bi prišel ali kupil karto za Maroborski koncert PA DA NI HRVAT po narodnosti. Njih bi pustil, ker to je njihova zgodvina, vse ostalo pa v pržun.

  • janez 19:56 11.julij 2017.

    Če pač mali Milanček pokliče se delajo nezakoniter reči. Od te prepovedi, do pranja milijard v državni banki, ...

  • ode 19:56 11.julij 2017.

    Nočem več živeti v takšni državi. Dovolj imam vsega.

  • glazuna 19:56 11.julij 2017.

    A se ti delaš neumno? Ne res ker sem dal točen link to posnetka pa še kar tukaj nekaj mešaš godljo.Pa kaj so ti kolegi povedal? Zakaj pa sama ne zavrtiš nekaj pesmi in potem sama oceniš? Tu pa ...prikaži veča pamet drugim soliš ki dejansko poznamo besedilo vsake njegove pesmi in vemo kaj poje ne pa ti kar govorice slišiš in kar si nekdo spomne in nese naprej... Ljudje sami se prepričajte o stvareh preden rečete ja to mi je pa znanec povedu. Pa ne sam za Thompsona, velikokrat to pride prav v življenju ;)

  • glazuna 19:56 11.julij 2017.

    še enkrat no, tukaj je link, pa poglej pri 5ih minutah in 55 sekundah (5:55)boš videla eno gospo z očali, to je Ceca...https://youtu.be/7Ci43vLf4fE?t=5m55s

  • glazuna 19:56 11.julij 2017.

    Hjoj folk nimate pojma kaj govorite. Kakšno poveličevanje ustaštva? Daj mi najdi en stih kjer on poveličuje ustaštvo? Za dom spremni pa ni ustaški pozdrav.To je pač to tipično deljenje, če je hrvat je avtomatsko ustaš, če je ...prikaži več srb je avtomatsko četnik. Ampak ker je pri nas bolj levica se potem "četnike" pusti, unih drugih pa ne.Thompson ni bil noben zločinec, med tem ko za Cecinega moža se ve marsikaj, tudi ona sama je na sliki s kalašnikom v Vukovarju, tako da ima tudi ona umazane roke! (googlaj Ceca Vukovar)Pa da Bajo mali Kninđa ne omenjam.Skratka, bil sem na njegovem koncertu in vam povem da lahko sam roko damo hrvatom, koliko so oni domoljuben narod mi smo ene pičke. Če pa kdo pri nas naredi en domoljuben komad pa takoj fašist, nestrpnež in nevem kaj še vse. Uglavnem ljudje skulirajte se in nehite s temi političnimi sovraštvi že enkrat samo zato ker je človek z desne še ne pomeni da je slab.

  • macola 19:56 11.julij 2017.

    Dej bučman....pač nočeš videti bistva, ki ti ga piše #papcar! Ni stvar o Thompsonu....gre se za naše hebeno sodstvo, ki je obstalo globoko v nekdanjem komunajzarskem sistemu.....in daleč od poštenega prava! Kar plačuj kretenske "napake" doživljenske sodniške greznice!

  • valerijakregar 19:56 11.julij 2017.

    če se prav spomnim, so se nastopu najprej upri turnšek@senilna co.državni mediji so mu na veliko prisluhnili.nato je sledil plaz rdečih ovac.............to pove vse

  • LukaMB 19:56 11.julij 2017.

    Nima v svojem tekstu pesmi nobene fašistične vsebine pa lahko drži 10 nuklearnih raket blizu pa 100 kalašnjikovk.. v tekstu tega ni, tako da musli poberi se v sarajevo gnida ena izdajalska.

  • nostradamus 19:56 11.julij 2017.

    vsak poslusa kar hoce in mislim da je bila prepoved tompsonovega koncerta povsem nepotrebna na koncert bi sel pac tisti ki mu odgovarja ravno tako kot na koncerte turbo folk cece hodijo ljudje ki jim to odgovarja torej ce gre ...prikaži več meni nekaj v nos ne sme sosed tega poslusati halooo mislim da ima pravosodje in policija v nasi sloveniji dovolj drugega dela kot da prepoveduje koncerte briga me kdo pride in poje bolj me zanima marsikaj drugega npr NLB pranje denarja itd ah ne to ni vazno za nas smrtnike vazno je da smo dobri ko treba polniti proracunske in bancne luknje

    • glazuna 19:56 11.julij 2017.

      Umiri se, vidi se da iz tebe govorijo čustva in ne razum... Thompson nikjer ne opeva fašističnih idej, celo nasprotno! V enem komadu ima stih: "Domoljubje prozvali fašizam, tako brane njihov komunizam prozirna demagogija".Sam je večkrat povdaru da ...prikaži več ni nikakršn fašist/nacist kar mu hočejo levičarji podtaknit.Pa spet nisi pogledal posnetka ki sem ga linkal, kar poglej kaj pravi Ceca z baretka na glavi zadi pa se sliši streljanje. na 5:55Žalostno je da je v Sloveniji taka nestrpnost in to prav s strani tistih, ki pravijo da so proti tej nestrpnosti...

    • Žurnalček 13:49 28.avgust 2017.

      60 miljonov Nemcev j eposlušalo kar je hotelo od Hitlerja , pa kr...va vidiš kam je to pripeljalo!

  • Johan Spohan 19:56 11.julij 2017.

    Milanček ali že plačuješ članarino ustaški partiji in te je poslala v boj za ustaške pravice.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.