Slovenija
854 ogledov

Otroci vse pogosteje eno leto pozneje v šolo

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • k0libri 09:48 17.februar 2017.

    Ja, res, v 1. razredu se pa tolk dogaja, da bi anelčku najmanj možgane prekurilo, če bi se preitirano učil, potem bo pa bukove komentarje po forumih pisale, ane?

  • Avatar skeptik
    skeptik 10:01 17.februar 2017.

    TI si pa res imel travmatično otroštvo..... Poišči strokovno pomoč.

  • k0libri 10:54 17.februar 2017.

    Če bi videl kdaj 1. razred od blizu, bi videl, da delajo tudi kaj drugega, kot samo sedijo.

  • mph 12:00 17.februar 2017.

    Khm, ne samo otroci, večina nalog, izdelav plakatov, .. in podobnega je pogosto takšna, da je še za povprečnega starša pretežka.

  • jakec1575 12:11 17.februar 2017.

    ne vem kdo ima tu frustracijo. po komentarju sodec.

  • k0libri 12:51 17.februar 2017.

    Ker sta dva otroka enaka, starši pa ultrastrkovnjaki in ker otroku igranje v 1. razredu OŠ res enormno škoduje.

  • k0libri 12:52 17.februar 2017.

    Najbrž ti, jaz frustracije ne vidim.

  • Marko Smolej 12:53 17.februar 2017.

    očitno je šel s šestimi leti v šolo...

  • k0libri 12:53 17.februar 2017.

    Mhm, od strokovanjaka nasvet ali od nekoga, ki sam o s sebi ve, da rabi pomoč, pa se je še ni poslužil? Skrbi ti zase in blejaj z ostalimi samooklicanimi "strokovnjaki" (verjetno spet pametne mame, ki ne premorejo intelekta, s ...prikaži več končano OŠ, ali pa še to ne, pa imajo otroke, čeprav niti avta niso sposobne voziti).

  • pups 12:59 17.februar 2017.

    Kolibri; vidim, da po forumu flancaš neumnosti. - Predlagam ti, da najprej narediš otroka(kar sicer dvomim, da si sposoben:))- Potem, ti predlagam, da odgovorno skrbiš za njega (obleka, hrana, zdravje, varstvo, vzgoja...)- Tako boš počasi prišel do ...prikaži več prvega razreda. (takrat se oglasi - te bom poučil kako naprej)

  • vrhi 13:08 17.februar 2017.

    A si ti kdaj pogledal v zvezvke, ko sta hodila v 1. razred. Sodeč po tvojem pisanju ne. Kje si se ti učil številk do 20 v mali šoli, pa seštevanja in odštevanja?

  • k0libri 13:24 17.februar 2017.

    5 ali pa 6, je čistvo vseeno. Starši, ki mislijo, da so leto dni pozneje sposobni igranja, ki ga leto prej ne bi, itak nimajo pojma.

  • onyxx 13:38 17.februar 2017.

    večina otrok zna seštevati do 20 še preden gre v šolo, problem današnjega šolstva je ta, da otrok, ki dejansko nezmorejo, ne vpisujejo več v t.i. posebne šole, ampak jim mamice priskrbijo odločbo, da so kao hiperaktivni...beri-nikoli ničesar sposobni in ...prikaži več nikoli za nič odgovorni

  • onyxx 13:40 17.februar 2017.

    kolibri, se strnjam z napisanim

  • k0libri 14:10 17.februar 2017.

    Se strinjam. Sistem se gre poneumljanje otrok, sistem pa pospešeno poneumljajo (ultrakonzervativni) starši, pardon, mame.

  • mph 09:37 17.februar 2017.

    Edino pametno, šolo pa naj spet vrnejo na 8 let, odstranijo nepotreben balast. Tudi v srednjih in na faksih bi morali absolutno skrajšat in malo zoptimizirat vse skupaj in narediti učenje bolj učinkovito, ker se da, še kako se da. ...prikaži več Ampak potem bi bilo tudi za vpeljat nagrajevanje po učinku in na cesto nesposobneže, ki se na tak način res šlepajo preko javnega sistema. Poznam primer, ko se 15 ali 20 let pritožujejo starši čez eno učiteljico, do ravnatelja, ... zgodi pa se nič. Ampak kje bi potem učitelji vlekli svoje plače.

  • k0libri 09:47 17.februar 2017.

    Spet pametni starši (mame), vse po vrsti so strokovnjaki, ki nimajo pojma. Otroka uničiti, važno, da ima polno ritko in breskrbno otroštvo, ter bohnedej, da se kaj preveč revček matra. Vzgojiti je treba pussija. Naj ugotovijo še korelacijo med IQ-jem ...prikaži več mater, ki so uveljavljale odlog. BI bil zanimiv rezultat.

  • stanko75 09:10 17.februar 2017.

    Zakaj ni šel pri 6 letih v šolo, zato ker še ni zrel za tja.

  • Marko Smolej 13:00 17.februar 2017.

    Ne vem, moja dva sta šla v šolo s šestimi leti (mlajši celo s petimi, ker je oktobrski), pa nismo opazili kakšnih usodnih razvojnih defektov. Tako, da bo šla najmlajša tudi v šolo takoj po 6. rojstnem dnevu. Učni načrt ...prikaži več 1. razreda ni prav nič drugačen od tistega v zadnjem letniku vrtca.. Se mi zdi celo nekaj lažji kot sem ga imel sam v takratni mali šoli. Edini problem je varstvo med počitnicami. To pa je pač problem egoizma staršev, ne pa razvoja otrok. Kar pogumno! Kar ne ubije, krepi... (Podobno kot obvezna cepljenja.)

  • k0libri 13:23 17.februar 2017.

    Trije so mi šli skozi 1. razred. Pa nobenemu nič ni. Pa vsi so tudi cepljeni. Pa so preživeli. V vato jih nismo zavijali, tako da pussiji ne bodo. Pridni so, ocene imajo lepe, bedarij ne govorijo. Naučeni so že ...prikaži več toliko, da takih bedarij, kot so jih nekateri (ne jaz) , na tem in ostalih forumih sposobni napisati, sami ne bi. Razmišljajo bolje in kvalitetneje kot večina staršev, ki misli, da ve, kaj je za njihove angelčke najbolje in najbolja pot na poti do uničenja. Morda flancam, vendar če kdo le malo pomisli izven črednih okvirov, mi bo dal prav. Od neitelektualcev tega seveda ne pričakujem. Otroke bolj ali manj uničujejo in jih pretirano varujejo neintelektualni starši. Amen. Aja _ tudi cepili smo jih kljub "zaroti" farmacije in zdravstva.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.