Slovenija
93 ogledov

Pajek je razbil avto

Komentarjev 57
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zlatane 09:56 19.december 2011.

    vendarle pa je za avto delala, kar ti očitno nisi, da lastnine ne spoštuješ, moj sin si je sam kupil avto in ni pustil, da ga plačam jaz, ker je hotel vedeti, kako se pride do njega, star je 20 ...prikaži več let in bol pazi na njega, kot jaz na svojega

  • zlatane 09:58 19.december 2011.

    čestitke, zelo intelegenten komentator

  • zlatane 10:41 19.december 2011.

    TISKARSKI ŠKRAT.....NA KONCU....OBSOJAM TAKŠNO PARKIRANJE

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 11:32 19.december 2011.

    zlatane,srce,sine@na vse tvoje komentarje:Tipičen kometar enga fužinskega vodenoglavca,ki mu je v življenju najpomebnejši turkishwaggen in debela ketna okrog vratu!!

  • zlatane 12:28 19.december 2011.

    in mimogrede, ne delam prekrškov, že 7 let nisem plačal nobene kazni, zvozim pa na leto cca 25000 km

  • zlatane 12:37 19.december 2011.

    bravo žurnalček, tudi jaz sem da se poravna vsa škoda, in pa tudi da se kazen plača, parkirala je narobe, dejstvo

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 13:06 19.december 2011.

    zlatane@zakaj kurba ne prevzameš vodenja države,če si tko sposoben in pošten,dej pejt nalagat koga drugega?

  • zlatane 13:24 19.december 2011.

    križar, jaz sem tu gori zgodbo povedal iskreno in pošteno, kako življenje sem imel. če tega ne sprejmeš, sorri ne morn pomagat. poštenjaki ne vodijo držav, politiki morajo lagat. ja svoje sposobnosti sem žal realiziral samo tako, da sem rešil ...prikaži več svoje nekdaj bedno in revno življenje. če pa me ne bi ovirali vsi, morda bi danes imel še kaj zraven polek vsega kar imam, na primer bmw ali mercedes, pa se vozim z astrami. in še bo treba nekaj cajta, da bom morda imel za bmw, ker imam modernizacijo firme sedaj za rešit, potem pa, pustimo se presenetit. če ne sprejmeš zgodbe, lep dan še naprej in veliko sreče ti želim

  • zlatane 15:31 19.december 2011.

    ne bojo prevzeli 100 % odgovornosti, izplačani znesek bo sramota

  • zlatane 15:37 19.december 2011.

    tudi sinu bi lahko pri parkiranju uničil pajek avto, pa je naredil mali prekršek, ne uničevanje lastnine...kriminal, parkirati na invalidskem...zločin, ne bom spremenil mnenja

  • zlatane 15:37 19.december 2011.

    tudi sinu bi lahko pri parkiranju uničil pajek avto, pa je naredil mali prekršek, ne uničevanje lastnine...kriminal, parkirati na invalidskem...zločin, ne bom spremenil mnenja

  • zlatane 15:42 19.december 2011.

    njeno dejanje še me bolj moti , kot škoda, samo škoda je prisotna

  • zlatane 00:35 19.december 2011.

    vsem pametnim tu gori...na invalidskem parkingu se ne parkira, tu je res vidna kultura....glede avta pa, nikomur, ki ne parkira pravilno nimajo pravice razbiti avta...zavarovalnica ne vem kako bo, bo po moje isplačala totalko, kar je sranje, če isplačajo dejansko ...prikaži več vrednost avta...dekle si lahko kupi avto za isto ceno, rabljenega, ne ve v kakem stanju bo avto, svojega je poznala...nekaj časa bo brez avta in bo odrezana od sveta, lahko je to vsestranska ovira za normalno življenje, itak vemo kak so javni prevozi...thja, morala bi biti velika odškodnina, ker je s tem moteno normalno življenje, a bo polek popravila izplačana kaka odškodnina, ne me basat...tožba edino, ki se zlahka izgubi...ja smo v prečudoviti državi, ne vem kaj bi storil jaz, da avto razbijejo meni, kmalu bi odgovorni dobili batine, tok sem premožen, da bi najel prave ljudi...imam rad svoj avto, je vzdrževan, rabim ga dnevno in zanj jaz plačujem položnice in ne pajek...punca znajdi se in jih zađij, če bereš moj komentar,,,

  • gggg 08:44 19.december 2011.

    Če bi bilo tebi, in tebi podobnim, toliko kot ti je do tvojega avta tudi do ljudi (sploh če so invalidi), potem nebi parkiral na mestih, kjer ne smeš!Morda bi bilo dobro, če za tako napačno parkirana vozila in ...prikaži več arogantne voznike nebi bilo možno zahtevati odškodnine oziroma uveljavljati zavarovanja!

  • puksicd 09:45 19.december 2011.

    Ne samo enega, "Zlatane". Glede tvojih komentarjev - spoštujem samo ljudi, ki spoštujejo ostale ljudi in dotična ne sodi med te. Konec koncev je parkirala na mestu za invalide. Torej mora biti hudo naduta in pokvarjena. FUJ!

  • zlatane 10:40 19.december 2011.

    napisal sem vsaj 5x in bom še 1x obsojam takšno parkiranje, po tvoje za vsako prometno, ko se krši zakon, ne smeš dobit zavarovalnine. ali odškodnin, ker si pač kriv. po avtocestah drvijo mimo mene 180, ko jaz vozim 130, ...prikaži več takšen me lahko zadene in potem tut ne bo dobil ničesar, pa četudi vsi preživimo, krši se dnevno v prometu, kršiš tudi ti, ali pa še boš, če še ne voziš in kršitev je bilo tudi to parkiranje. KRŠILI PA SO TUDI DELAVCI, KI SO AVTO SKUŠALI ODPELJAT IN TO JE DEJSTVO. NE NE ZAGOVARJAM TEGA PARKIRANJA, JE UMAZANIJA, VELIKA. ZAKAJ SAMO PREBIRAŠ, KO OMENJAM ŠKODO NA AVTU, NE PA DAssO B S O J AMssT A K OssP A R K I R A N J E

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 11:20 19.december 2011.

    Tipičen kometar enga fužinskega vodenoglavca,ki mu je v življenju najpomebnejši turkishwaggen in debela ketna okrog vratu!!

  • zlatane 12:25 19.december 2011.

    in sedaj sem tu, imam hišo, veliko firmo, 2 nova avta, v hiši pa praktično vse. nikomur pa ne dovolim, da mi to jemlje

  • puksicd 13:25 19.december 2011.

    Zlatane, ti kar piši ... Komentarji prenesejo vse, ampak v očeh mnogih bralcev si samo en navaden primitivec, ki ne ve, kaj je pravičnost. Da parafraziram "problem": Nekdo želi nekoga zabosti, vmes poseže policaj, potencialnemu morilcu izbije nož, ta pade ...prikaži več na tla in se poškoduje. In za kaj se zavzemaš ti? Za to, da potencialni morilec dobi nadomestni nož in odškodnino, ker so mu poškodovali njegov nož. Zdaj razumeš, za kaj se "zavzemaš". Bolnik!

  • zlatane 14:29 19.december 2011.

    nekaj pa je očitno, vsi tisti, ki kritizirate mene, ste prišli do materialnih dobrin očitno zlahka in ne razumete tega, kaj sem prestajal jaz, ko sem bil revež, vsem sem povedal tu, zakaj je moje mnenje tako. ko ne boste ...prikaži več imeli desetletja za premog, boste videli, kaj je mrzlo. in očitno ste mi zavistni, da sem svoje življenje spravil nazaj skupaj...nihče mi tega ne bo jemal, nihče...in briga me za vaše kritiziranje, svoj standard cenim, tako je in bo, morda še vi pridete v položaj, ko se vam življenje finančno drastično spremeni, takrat pa se spomnite moje zgodbe.....!!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.