Slovenija
93 ogledov

Pajek je razbil avto

Komentarjev 57
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zlatane 15:35 19.december 2011.

    samo da so eni bili celo življenje ovirani pri nakupu avtov. glej , jaz ne odobravam uničevanja lastnine in gotovo, nesreča ali ne, briga me, ne bom spremenil mnenja, škoda na lastnini...kriminal...parkiranje na invalidskem...zločin, to je moje mnenje. sin je ...prikaži več 2x plačal za parkiranje , ne na invalidskem, lahko pa bi bila škoda, tega ne odobravam, tačka

  • stanemohir 23:44 18.december 2011.

    Sem bil priča temu nesrečnemu dogodku, okoli sedmih zvečer pred kakim dobrim tednom, ko se je to zgodilo sem se vračal iz mesta, avto je bil parkiran nepravilno in sicer polovica avta je bila čez parkirno mesto za invalide, v ...prikaži več vsakem primeru nepravilno parkirano vozilo, zasluženo obvestilo redarja in odvoz avta, pa vendar ne zaslužen razbit avto. Zdaj bodo najbrž bolj pazili pri odvozih.Stane

  • zlatane 09:22 19.december 2011.

    očitno še nisi imel novega avta, da ga ne ceniš, jaz ne parkiram tam kjer ni dovoljeno, tistega, ki mi avto razbije, razen prometne pa, pol njega razbijem jaz, če ne povrne vse škode z obrestmi

  • puksicd 10:50 19.december 2011.

    Ne posplošuj. Eno je prometna, čisto nekaj drugega pa parkiranje na mestu za invalide. Delavcem se je zgodila delovna nesreča, ničesar niso kršili, niso peljali skozi rdečo luč, nikomur niso odvzeli prednosti. Nauči se, kaj je kršitev, kaj nesreča, ker ...prikaži več vse tlačiš v isti koš.

  • urosh 19:45 21.december 2011.

    @zlatane, same pluse sem ti dal, ker pravilno razmišljaš.Ni se mi dalo brat vseh komentarjev, samo se je kdo vprašal od kje študentki tak dober avto. Sam imam redno službo pa se lahko vozim v 13 let stari fiesti.

  • puksicd 10:52 19.december 2011.

    Zakaj tako jamraš, kako si moral garati ipd., da si lahko kupil avto? Avto je danes lahko ZELO poceni, če se pokriješ, kolikor ti dopušča odeja. Je pa res, da nekateri - ne glede na finančno (ne)zmožnost - morajo voziti ...prikaži več BMW-ja. Nehaj jamrat, vsi smo plačali za svoj avto.

  • graff 21:14 18.december 2011.

    Lastnica vozila naj ne plača kazen, dokler ji ne plačajo škodo. Od tlej naprej pa naj najame ustrezno vozilo , ki po perfomancah ustreza njenemu, v ren-a-car hiši in končni račun izstavi podjetju, ki v SLO posluje po pravilih divjega zahoda.

  • TadeUs 00:58 19.december 2011.

    Nepreudarno in neodgovorno je parkiranje na prostoru namenjenemu invalidom, to je dejstvo, ki ga ne smemo zanemarjati in podcenjevati. Izvršitelji vleke avtomobila zaradi povzročitve prekrška pa naj prevzamejo oz. so krivi za neprijeten dogodek, ki se jim je storil med ...prikaži več izvršbo dela. Lastnici avtomobila je dolžnost poravnati nastalo škoda, njo pa poslati na družbeno koristna dela v kakšen delovni center z invalidi.

  • zlatane 09:23 19.december 2011.

    a vidiš, kake pišeš?

  • zlatane 09:25 19.december 2011.

    vsaj en pameten komentar, nekdo, ki ve kako težko se prisluži avto

  • gggg 09:40 19.december 2011.

    Ali si ti dobro prebral kaj sem jaz napisal?Če ne upoštevaš pravil in si aroganten, pač tudi ni nujno, da bi bil upravičen do zavarovanja, ali ne? Sploh ni važno koliko kdo plačuje za svoje premoženje. Iz tvojega stavka ...prikaži več je razbrati, da če plačuješ več, da si lahko več privoščiš na račun drugih.Sicer se pa strinjam, da vsak kupi avto, kakršnega si lahko privošči, vendar mora tudi s poceni ali pa z dragim avtom upoštevati vsa pravila.

  • puksicd 09:42 19.december 2011.

    HALO? Na invalidskem mestu je parkirala. Kaj ti ni jasno? Spodbujaš take? To je goli primitivizem, zelo podoben mojemu poimenovanju - zanimivo, da te moj napis moti, njeno dejanje pa ne. Kam gre ta svet ... Najbolje, da invalidom odvzamemo ...prikaži več status in naj se j..., a ne?

  • puksicd 10:05 19.december 2011.

    Kako veš, da očitno nisem delal? O meni predvsem lahko veš samo to, DA NE PARKIRAM NA MESTIH ZA INVALIDE in da ne podpiram tega. Skratka, prav ji je, da ima probleme zaradi tega, da je trenutno brez avta in ...prikaži več podobno ... Lahko malo razmišlja, o tem, kar je naredila, ker sicer dvomim, da razmišlja.

  • Žurnalček 12:27 19.december 2011.

    Škoda , lepega avtomobilčka. Da se jim pa to zgodi , sem si jaz želel od samega začetka delovanja pajka v LJ. Gruntal sem , da starga Fičota parkirm pred sodiščem in ga napolnim znotraj z kubikom betona , pripeljanega ...prikaži več z hruško. No potem pa gledat in snemat, kako se pajku lomi roka ali pokajo pasovi, če bi imel pa še srečo , da se jim pajek prevrne.No da ne bo pomote, ona je samo narobe parkiralain za to je kazen. Se pravi total odškodnina, povračilo stroškov nadomestnega vozila vse do finančnega poravnanja škode. Mora pa se odbiti temu znesku kazen za narobe parkiranje.

  • puksicd 10:02 19.december 2011.

    Zlatane, to, da simpatiziraš s takšnimi, ki kratijo pravice drugim, že vemo. To pove dovolj o tem, kakšno teslo si. Malo se zamisli nad sabo. Mogoče celo ti kdaj postaneš invalid. Kaj boš potem?

  • zlatane 12:23 19.december 2011.

    NAPAČNA DIAGNOZA KRIŽAR. sem samo poštenjak, ki zaradi poštenega življenja ni dolgo mogel priti do ničesar. vse za kar sem pa delal sedaj, ko končno dohodke imam in to lepe, pa cenim, res cenim. ker sem poštenjak, nikomur nisem dolžen ...prikaži večn niti eura, celo moje življenje je tako, boriti sem se mogel proti vsemu, da sem uspel, ovirali so me krajani, vsa žlahta, vsi, celo starši. dolgo sem rabil, da sem njihovo početje omejil in končno začel ustvarjati. 40 let sem bil star , da sem si kupil prvi novi avto, 44 let sem bil star, da sem končno imel topel dom, 44 let sem živel v mrzlem, ne želi si življenja in poti, po kateri sem šel jaz do bogastva. zaradi žlahte sem tudi zaprl eno firmo, pokasiral 21000 eurov škode, druga firma pa mi končno prinaša dohodek. firmo sem zaprl brez 1 eura dolga, ker samo tako sem lahko začel z drugo firmo, da me dobavitelji niso dali na črno listo. to, kako pa sem drugo firmo vpeljal, to pa so muke, ki jih verjetno ni utrpela nobena slovenska poslovna familija. in

  • zlatane 14:24 19.december 2011.

    smešni, res si smešen, pa vsi tukaj, ker ne berete kar pišem, obsojam parkiranje, je katastrofa, to kar pa se je dekletu zgodilo, pa ne sodi zraven, za ta primer imamo slovenci visoke kazni in to je upravičeno dobila in ...prikaži več prav je tako, ker jaz tako ne vozim in ne parkiram. primer,ki si ga podal pa je tako nasprotje temu, o kakršnem se tukaj piše, da je groza. policaj, ki ga omenjaš, je nekomu reševal življenje in je povsem drugačen primer. ko pa že govoriš o nožu, policija včasih ne ravna tako, kot omenjaš policaja, to pa je potem povsem druga zgodba mojega življenja, ki ne sodi med te komentarje. niti en trenutek nisem rekel, da dekletovo parkiranje ni primitivno

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.