Slovenija
25 ogledov

Pavliha zapustil Viranta

Komentarjev 49
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1111 15:20 16.januar 2012.

    ...ti si res bogi..kaj šele, kadar bo meja na Črnem Kalu...

  • tralala 15:31 16.januar 2012.

    hahahaha, bolnik. Edini, ki je pokazal pokončno držo, je Pavliha. Napram ostalim sluzavcem, kot si sam, ko se jim v glavi zavrti, ko vidijo Gologlavega Fašota. Ampak sej tega ne boš dojel, ker če bi to dojemal, bi ne podpiral fašizma.

  • tralala 15:33 16.januar 2012.

    babi, ko se ne bi ti nikoli več odlimala od šporheta...!!!

  • Franc Bukovec 15:46 16.januar 2012.

    Bravo Pavliha. V Sloveniji potrebujemo takšne ljudi, ki mislijo s svojo glavo in ne da kar tako sledijo čredi idiotov. Levih ali desnih, da ne bo pomote. Predvsem pa, da se distancirajo od političnih spletk.

  • Meri Pogacar 15:48 16.januar 2012.

    pocakaj se malo pametnjakovic, ko bodo se ostali zaceli zapuscati podgano Viranta..:(

  • Meri Pogacar 15:49 16.januar 2012.

    pocakaj se malo pametnjakovic, ko bodo se ostali zaceli zapuscati podgano Viranta..:(

  • KOJAK 15:51 16.januar 2012.

    Pokončno držo? Kakšno že? A samo zato, ker je želel v koalicijo z Jankovićem. Če je to zate pokončna drža imaš zelo zelo mlahavo hrbtenico.Janša oz. po tvoje Gologlavi Fašo bo imel z Virantom enake probleme kot jih je ...prikaži več imel Janković ima pa verjetno malo več politične širine in bo verjetno znal to preseči.Sicer pa sploh ne vem zakaj te komentiram saj že tvoje poimenovanje Janše kaže kakšen človek si!Pozdravljen

  • jezero 15:59 16.januar 2012.

    Važno je, da gospoda Viranta podpira veliki Lahovnik, lucidni gospod, bivši minister in nezgrešljivi komentator vsega.

  • gina 16:01 16.januar 2012.

    Pavliha je mislil, da bo politični poker LDS-a nadaljeval pri Virantu in da je ta stranka samo variacija na temo rdeče nomenklature, ki je milijon svetlobnih let daleč od sredine. Hvala bogu da je šel. Dihamo!

  • Silva Zupanc 17:11 16.januar 2012.

    TA PAVLIHA JE BIL MOTEČ FAKTOR PRI VIRANTU .TA JE ŽE BIL NA LEVI OPCIJI .TAKO DA JE BILO VPRAŠANJE ČASA KDAJ BO ODŠEL NI ŠKODE.!!

  • babi 16:36 16.januar 2012.

    Pavliha je zamenjal že toliko strank, da je tega že navajen...

  • Veteran 21:33 16.januar 2012.

    Pavliha lahko te je sram, že četrto stranko zamenjuješ in poskakuješ iz leve na desno kot pijanec. Povej raje, dati je Jankovič nekaj obljubil saj te v življenju samo to zanima. Sramota, da lahko taka oseba poučuje na FPP. Kaj ...prikaži več bo lahko tak naučil študente??!

  • Žurnalček 23:18 16.januar 2012.

    Jaz sem tudi , ker se je na moj poziv vsaj eden spametoval. Verjetno se bosta še dva, saj je akademskost nad politiko, kar pri Virantu samem ni videti niti zaznati !

  • xy 09:10 17.januar 2012.

    ne žali Janževca, je dobro štajersko vino in ne kot IJJ, ki je kot pokvarjen cviček ,)

  • xy 09:15 17.januar 2012.

    Makarovičeva bi se te sramovala, ker nepačno uporabljaš njene besede

  • Žurnalček 10:16 17.januar 2012.

    Hotel sem malo namigniti tudi na alkohol, ker je očitno , kar dobro prisoten pr SS, po obnašanju sodeč.

  • Žurnalček 10:20 17.januar 2012.

    K bo tebe drugič zabolela tista tam dol , pejt k veterinarju, saj je vseeno kakšen strokovnajak , je po tvojem kdo na katerem področju !

  • Žurnalček 10:31 17.januar 2012.

    Če človek dobro premisli , si tudi ti rdeča in sredinska, dobesedno !

  • Žurnalček 10:34 17.januar 2012.

    Po znanju in prakticiranju teorije , smo mi morali biti gospodarsko nekje med USA in Japonsko.

  • infinity 14:30 16.januar 2012.

    Da ga Janša na povodcu voz.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.