Slovenija
30 ogledov

Pavliha zapustil Viranta

Komentarjev 49
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KOJAK 14:46 16.januar 2012.

    Če bi šli pa v koalicijo z Jankovićem bi bili pa levičarji. Janković si je sam kriv s svojo nezmožnostjo sestaviti koalicijo. Lahko bi se zgledoval po Drnovšku...

  • mirko 14:48 16.januar 2012.

    Hvala bogu, da je šel vstran. S tem je Virantova lista ogromno pridobila. Očistila se je izdajalca slovencev.

  • ak 14:50 16.januar 2012.

    Nebi rekel... :)

  • graff 17:25 16.januar 2012.

    Čestitam dr. Pavlihu, peta kolona spodaj že benti.

  • KOJAK 23:02 16.januar 2012.

    1. Nisem volil Janše in ga nikoli ne bom - ti pa si me kar označil da sem njihov volilec... 2. Pokončna drža je da ostaneš pri svojih stališčih.... ajoj koliko stališč je že Janković spremenil...enkrat višji DDV, drugič ...prikaži več spet NE3. Za trenirkarja si se označil sam... ne boš verjel sam sem volil v trenirki!... Kar nekaj naštevaš v tri krasne brez osnov in nekoga takoj označiš za svojega nasprotnika... zatorej si tipični SLOVENCELJ... pa lahko noč.

  • Žurnalček 23:44 16.januar 2012.

    Ker ste janževci bl tkop na hojladi , moraš nekaj vedeti. V slo palamentu imamo stranke , ki se delijo na politične in interesne, ter strokovne. Viranta so volili volivci , z namenom , da z svojo ekipo zagrabi ekonomsko ...prikaži več krizo za roge . Kdo so njegovi volivci sploh ni važno, važno je samo to , da se je namesto ekonomije začel iti politiko. In spoštovane dr. profesorje ne bo vodil en birokrat in jim govoril , kako morajo politično misliti, kajti oni niso prišli v stranko zaradi politike ampak , da z svojim znanjem pomagajo državi in to vseeno v kateri opciji. In to je vse. ENDE , ŠLUSE, KONEC . Samo tega ti ne razumeš in tudi ne boš razumel, ker z vami lahko mitraljezac dela kar hoče, vi pa kimate . Ja kimate , ker ste inferiorni znanju Obramboslovca , potem sami veste , kakšen intelektualni nivo ste!

  • Žurnalček 23:47 16.januar 2012.

    Mirko @ majke mi, majke mi ti si bolesnik a možda i ono što ide uz pjesmu !

  • xy 09:17 17.januar 2012.

    Še sreča da sem se zadnji trenutek premislil in nisem voli tega Prevaranta Viranta. Bravo Pavliha, končno si imel enkrat jajca.

  • Žurnalček 10:43 17.januar 2012.

    KOJAK@ Lepo da nisi volil mitraljesca, ampak pod tvojo obrazložitvijo pod št.2 , je nekaj hudo narobe. Ni ZR spremenil mišljenja glede DDV , ampak je Virant zahteval pri usklajevanu, da se tega odreče. Odrekel se je pa lahkega srca, ...prikaži več saj si je Virant tako zabil avtogol, ker ko denarja n iimaš dve opcije. Da ne izplačaš plač birokraciji ali pa da dvigneš DDV. Kaj misliš kaj bo z DDV? SE GREŠ STAVITI ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.