Slovenija /slovenija/crna-kronika
33948 ogledov

Policija: pri dogajanju na Rudniku le malo manjkalo do tragedije

Komentarjev 41
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mihatirs 16:04 03.marec 2024.

    JEBAT MATER tem čefurjem...spizdite na dirkališče...če pa nimate dnarja pejte pa še mal v trgovino za šalter delat, da boste zaslužl za dve nove gume.

    • Avatar playrrr
      playrrr 07:15 04.marec 2024.

      Se strinjam, po drugi strani bi pa lahko država tudi kaj naredila in dovolila ali celo izgradila eno dirkališče v Sloveniji, da se lahko razne takšne cestne bojevnike postavi na pisto, kjer bodo videli da nimajo pojma.

    • Plavi-mil 11:31 04.marec 2024.

      Reci kalesračku janulu, on se na vse spozna.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 15:07 03.marec 2024.

    Najboljš pr vsem tem pa je, da se sliš in bere samo "slovenački"!!

    • Avatar Leon
      Leon 15:16 03.marec 2024.

      Torej po tvoje čistokrvni SLOVENEC z rodovnikom iz rovt lahko ogroža ostale udeležence ?

    • stinger 15:41 03.marec 2024.

      Eni posnetki kažejo pobeg policije s kraja dogodka. Pametno. Če bi si drznili iz avta bi jih verjetno fasal okol kepe..

    • AnGus 20:48 03.marec 2024.

      Leonček, tebi pa logika ni najbolj domača, kajne? A je morda B, B pa ni nujno A...

  • Avatar Leon
    Leon 15:13 03.marec 2024.

    Na kraju so policisti ugotovili več cestno prometnih kršitev, največ s področja tehnične brezhibnosti vozil in obvezne zimske opreme, zato so kršiteljem izdali plačilne naloge. HALO POLICIJA ....kaj pa ogrožanje ostalih udeležencev in oviranje pri postopku ? Ali policija potrebuje ...prikaži veče MRTVE za ukrepanje v postopku ?

    • optimist11 18:33 03.marec 2024.

      Leon, Te bodo jutri dobili da si vozil 10km prehitro in boš videl , kdo je kdo. Tu pa so si malo onečedili gate.

  • Soljatar 16:40 03.marec 2024.

    naslednjič samo solzilc iz prve, pol pa sam pendrek in udri po čefurjadi brez milosti...

    • AnGus 20:50 03.marec 2024.

      Samo, da se ne bo potem vlada oglasila zaradi grobosti - stranke, ki so ob koroni udrihale po tedanji vladi.

    • Šustet 12:12 04.marec 2024.

      Nažalost tu imaš dost domače čefurjadi.

  • Orto 17:12 03.marec 2024.

    Pa saj ne morem verjet ! V prestolnici, najlepšem mestu na svetu, v mestu z najbolj poštenim županom , v centru slovenske kulture....🤣🤣🤣

    • Idioti 03:37 04.marec 2024.

      Tu se postavlja vprašanje javni ali zasebni prostor . Prostor je zasebni , tu policija nima pristopa razen , če jih ni poklical odgovorni lastnika . Če jih je poklical občan , pa vse visi . K da bi k ...prikaži večk teb domov pršli v garažo, zato k turiraš avto !

  • Avatar jezeran
    jezeran 19:02 03.marec 2024.

    Sfukat golazen, sem gledal na netu. Včasih bi nas vse steral v kible pa gremo na grad pa dol. Zdaj lahko dela golazen kar hoče

    • Idioti 03:59 04.marec 2024.

      Ja pol jim pa kiblo prebrneš , ko zavijajo z Ambroževega mostu na Pavšetovo . Sam Ljubljančani morajo bit , da vedo kakšni ovinki pridejo na vrsto !

    • Idioti 04:26 04.marec 2024.

      Da razložim. Temu se reče ANTISALOBIR. Salobir-Salobir sta bila moto prvaka med prikoličarji. Prikoličar se steguje v ovinke enkrat levo, desno in lovi ravnotežje, da se ne prevrneta na stran, kjer ni prikolice. Kible so imele znotraj samo klopi na ...prikaži veča vsaki strani in če je družba, pijano vesela skočila v KONTRASALOBIRA , so policaji moral farbat in klepat desno stran IMV kombija. Ponavadi so polcaji nas premetaval in se smejal, mi smo z rokami tolkli po plehu vse do Ambroža , pol smo se pa mi sm

  • Facja 17:55 03.marec 2024.

    Policisti so se "izkazali" z metanjem solzilca na otroško igrišče v času kovida, zaplinili so tudi starčka s Hofer vrečko, ko je šel iz trgovine (vse je lepo dokumentirano in podprto z materialnimi dokazi), prav tako so z avtomatskim orožjem ...prikaži več varovali pujsa Hojsa. No, ko pa so v akciji cigoti ali Viole ali Dragonski ali čefurji, pa policajev ni nikjer. Torej jih imamo (in plačujemo) le za izživljanje nad poštenimi Slovenci.

    • Avatar torolino
      torolino 19:58 03.marec 2024.

      Ličina in čorbič sta bila zgled poštenih slovenskih državljanov.

    • Nevica 04:16 04.marec 2024.

      Ni problema, tudi tem ne bo potrebno plačati kazni, ker je tovrstno obnašanje v skaldu z Golobovo vladavino prava. Več je cirkusa, bolj ljudje gledajo stran od koruptivnih poslov tako Jankovića kot Goloba. A na koncu se vse vrača in plača.

  • sandi76 19:15 03.marec 2024.

    Zbor zdolgočasenih zblojenih brezdelnežev !!

  • rafal 19:47 03.marec 2024.

    Drugič poškropite golazen z Boom efektom in zapret vse izhode.......

  • johan 00:20 04.marec 2024.

    Registrska KP AK 516 - prava pička.

    • Idioti 03:54 04.marec 2024.

      Bom pozoren , da ga zrinem s ceste ! KP mi gredo pa najbolj na jetra , ker mislijo, da lahko divjajo , ker pač niso v Kopru in parkirajo na šverc , čeprav dobro vedo , da v KP ...prikaži večP ni NITI enega ZASTONJ parkirnega prostora .

  • www 23:07 03.marec 2024.

    Balkanijada... skoda da ni prislo do "tragedije"... pa se to jih velikokrat ne izuci...

  • Naklonsky 09:07 04.marec 2024.

    Rezultat golobizma! Vsak idiot ve, da jim bodo morebitne evidentirane kazni odpisane in povrnjene!

  • h4ck3r 08:42 04.marec 2024.

    Pregledal že nekaj posnetkov tega "dogodka" in se sprašujem...kaj to se je dogajalo v Sloveniji? Glede na izrečene in zapisane komentarje v teh posnetkih, sam nisem prepoznal nobene slovenske besede. Sicer pa mogoče predlog novega zakona o šolstvu z dodatnim ...prikaži več kulturnim in jezikoslovnim izobraževanjem "naših bratov" z balkana, le ni tako slab...razširiti ga bi bilo potrebno samo toliko, da bi se v "maternem" jeziku poučevali o kulturi in bontonu, ter pravilih obnašanja, ki veljajo pri nas.

  • slavauk22 18:11 03.marec 2024.

    SRBSKA POSLA Z JANKOVIČEM NAČELU................LJUBLJANA JE BILA VEDNO SRBSKA

  • Šustet 12:07 04.marec 2024.

    A ta vozila imajo homologacijo za predelave, NE , enostavno, vozila zarubit in pika.

  • radovednica 15:09 04.marec 2024.

    A to je vse, kar je Policija naredila? Vsem tem pobalinskim tipom bi morali odvzeti prostost, jih nekam odpeljati nemilostno "pregarbat", odvzet avtomobile in vozniška dovoljenja za vedno. Itak večina teh "krntij" od avtomobilov sploh na cesto ne bi smelo. ...prikaži več Vsekakor pa jih kaznovati z vsaj desetimi jurji kazni. Če nimajo denarja pa jih zapret v luknje brez luči, hrane itd. Ja, kot pravi slavauk22, res rabimo diktaturo in to takoj!!! Te fužince in podobne lenuhe je treba spametovat za vedno!

  • Idioti 04:43 04.marec 2024.

    Sandi 76@ Si ti mogoče pogledal moj komentar , zraven sem dodal naslov posnetka z 9 postaj podzemne železnice v Moskvi in naslov posnetka z ene USA podzemne postaje ! Poglej to poten si pa lahko samo predstavljaš razliko inne ...prikaži večne boš več pisal takšnih kozlarij . Preseli se ti v USA , če se ti zdi tam bolje , je moj odgovor tebi , sicer je tvoj samo vračam ti ga !

  • Idioti 03:45 04.marec 2024.

    Mi smo se učili drsenja skozi ovinke na parkirišču v Tivoliju ampak takrat , ko je padel sneg , da nismo gume trafnal. Meni jo to drsenje ogromno prišlo prav , kajti dve nesreči - ne jaz kriv- sem s ...prikaži več tem drsenjem preprečil . Mišljenja sem , da je POTREBNO narediti prostor , kjer bi se brez ovir na njemu , lahko kdor se pač hoče IZOBRAŽEVALI . Danes to delajo samo tisti , ki imajo močne avte . Mi smo to delali s fičkoti , Miniji , Visami, Ladami , R4 , Amiji , 101 , SABBI .

    • Nevica 04:19 04.marec 2024.

      Kaj ti je? Ti je tole izgledalo kot šola varne vožnje ali kaj????

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 01:53 04.marec 2024.

    Dirke z avtomobili, na črno, kjer objestni mladi kažejo svoje moč v avtu in posledično tudi denarju, se izpostavljajo adrenalini, se dogaja že desetletja po svetu in ne vem zakaj se ne bi tudi pri nas, Saj tako radi posnemamo druge.

    • Idioti 03:51 04.marec 2024.

      To niso dirke ! To je znanje drsenja avta skozi ovinek . Zato ker to danes delajo z močnimi avti BMW . ti so že sami po sebi bedaki, se pride do mišljenja , da dirkajo. S 40-50 na uro ...prikaži več še noben ni dirkal razen kolesarjev ! Garažo so pa izbrali zaradi gladke površine tal , da šparajo gume .

  • slavauk22 18:10 03.marec 2024.

    TO JE PA OPEVAN AAMERIŠKADEMOKRACIJA.,.....MI RABIMO DIKTAKTORJA DA NAM BO ZBIL TO SVOBODO NUJNO RABIMO PUTINA RUSKO DEMOKRACIJO.....

    • sandi76 19:16 03.marec 2024.

      Če se ti zdi, da je tam bolje, se lahko preseliš !

    • slavauk22 20:01 03.marec 2024.

      glej nekaterim srbom ameriška demokracija preveč škodi žal..........nujno rabimo trdno roko!

    • Idioti 04:05 04.marec 2024.

      Zadost je samo pendrek in nič drugega ! Ko ga enkrat fašeš , jaz s 14 leti tako očetovsko čez ta zadnjo , pa sem roke nastavil in ga fasal po dlaneh , drugič prokleto premisliš ali boš še kaj ...prikaži večj naredil , kar spada v domeno pendreka !

    • Nevica 04:21 04.marec 2024.

      Zamenjati en drek za drugega ni rešitev... To sodi v teorijo novih obrazov, ki Sloveniji prinaša eno samo nesrečo...

    • Idioti 04:43 04.marec 2024.

      Sandi 76@ Si ti mogoče pogledal moj komentar , zraven sem dodal naslov posnetka z 9 postaj podzemne železnice v Moskvi in naslov posnetka z ene USA podzemne postaje ! Poglej to poten si pa lahko samo predstavljaš razliko inne ...prikaži več ne boš več pisal takšnih kozlarij . Preseli se ti v USA , če se ti zdi tam bolje , je moj odgovor tebi , sicer je tvoj samo vračam ti ga !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.