Slovenija
20 ogledov

Policisti: "Cmerar, kje hodiš?"

Komentarjev 95
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 07:21 11.december 2015.

    Oh Jožek, saj policija odkrije vse svinjarije, pa jih naše sodstvo zaj.... Ali je že kdo od najdenih tajkunov razen baronice šel za zapahe. Kje pa je kar naenkrat ostal Bavčar? Ali po svetu išče sv0oje zaklade, da bi jih ...prikaži več vrnil Sloveniji. Ja bravo Jelinčič. Pridi nazaj v politiko. Bom prvi v vrsti na volišču!

  • slobird 08:41 11.december 2015.

    Poglej ljudi okoli njega.Sami stari LDS kadri,svetovalec pa Peter Jamnikar.Pogooglaj malo o tej navezi.Iz tega ne bo nič dobro.Slovenija potrebuje delavca z kmečko logiko.

  • mib 09:17 11.december 2015.

    Ja, tudi sam z zanimanjem čakam naslednje korake Dobovška. Zdi se mi nekako zadnje upanje. Skrbi me le, ker je nekaj takšnih upanj v zadnjih letih že bilo a ko so prestopili prag parlamenta ali vlade, so vse svoje predvolilne ...prikaži več obljube kratkomalo poteptali in postali popolnoma drugi ljudje. In to vsi, rdeči, beli, črni, levi, desni, sredinski...

  • Dolfi 17:18 11.december 2015.

    Jelinčič bi moral, kot skrajno desni, kaj naredit v to smer, namesto, da se na njem nabira pajčevina!

  • valerijakregar 20:24 10.december 2015.

    zaman se trudiš.on je izudin.

  • Ferluci 12:00 10.december 2015.

    Končno, čakal sem uradni ime: CMERAR. To je to, to je dejansko DEJSTVO!

  • murderone 11:45 10.december 2015.

    Fantje dajte enkrat red narediti! Podpiram vas na celi črti pa četudi sem sam baraba!!!

  • patrijarh 12:20 10.december 2015.

    Han pa zmeraj ve na kero stran se postavt.Govnač,ki mu ni para.

  • 1111 12:42 10.december 2015.

    ...ja, ne bi bilo slabo...pridružimo se jim!!!

  • dragec 12:52 10.december 2015.

    janšisti so v vojski in v policiji,so zelo organizirana, disciplinirana nevarna inflirtirana združa

  • h3o 13:27 10.december 2015.

    cerar je trenutno na kebabu, potem bo šel pa molit v đamijo

  • maresem 13:30 10.december 2015.

    Tako janšistom, kot murgeljčanom ga lahko samo vlečeš... umobolnež.

  • Presvetli 13:46 10.december 2015.

    Pri nas krize NI,to so jasno pokazali z migranti!!Za njih so poskrbeli in vsaj 2 meseca so jih futrali in vozili!10 milijonov katere smo dobili od EU so pa bili za 13 dni dovolj.Računica je torej jasna!Kriza je bila umetno ...prikaži več prikazana,da so nas ožemali za svoje žepe!Politične plače se niso pa nič zmanjševale,kvečjemu so prišle ven lumparije z korupcijo katera pa ni bila nikoli ustrezno sankcionirana!

  • Presvetli 13:52 10.december 2015.

    Gospa kako bi se počutili kot sorodnik,katere so po mestu pretepali!

  • Papaja Popi 13:52 10.december 2015.

    zkvazdjkrregistracijozahtevategrrrrrrfakoffff BRAVO ! ! ! ! ! ! !! !

  • Papaja Popi 13:52 10.december 2015.

    slajanBRAVO ! ! ! ! !

  • Papaja Popi 13:53 10.december 2015.

    PresvetliBRAVO ! ! ! ! !

  • Swap 14:11 10.december 2015.

    Jast tazga avta v Ljubljani nisem vidu, videl sem pa nove kombije, drugace bi pa jast tut rad dostojno placo za dostojno zivljenje, ko so ljudje protestirali proti tem lopovom ki nas vodijo so nas te isti policisti polival z mrzlo vodo!!??????

  • Koka 14:20 10.december 2015.

    Papaja Popi, enostavno ne razumeš, da brez policije in vojske država propade v enem tednu !!! Takšni primitivci kot si ti in tebi podobni morajo biti non-stop pod policijsko kontrolo ;))

  • valerijakregar 12:02 10.december 2015.

    Neodgovorna, nedostopna in sam sramotna vlada." -----------------se popolnoma strinjam !!!!!!!!!!!!!!!btw, vrzite danes na smetišče zgodovine te nesposobneže !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.