Slovenija
20 ogledov

Policisti: "Cmerar, kje hodiš?"

Komentarjev 95
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 14:56 10.december 2015.

    Za take propalice, kot si ti.

  • Hi5 16:23 10.december 2015.

    Izrabljajo situacijo in izsiljujejo. Nam pa bi se kao morali smilit? Takoj ko bo teh pogajanj konec, ko bodo prejeli, žal, 10% povišico, se bodo še naprej do svojega naroda, kot že prej, vedli prepotentno in vzvišeno.

  • Lavdan 21:03 10.december 2015.

    Gospodje policisti s stavkanjem delajo sramoto sebi in Sloveniji. Da premiera imenujejo "cmerar" je višek. Nisem ga volil a je vseeno premier in kot takega ga spoštujem, ker ga je večina izvolila. Če so pred skupščino in zmerjajo vlado slabo ...prikaži več varujejo nas, o čemer so jih polna usta. Meni ko mi je bilo vsega dovolj sem dal odpoved in zamenjal službo nisem nikogar zmerjal in mu grozil.

  • 35affbb0ac5d7a7c598cd9cd2a388735b099c274 21:11 10.december 2015.

    Policiste lahko podprejo le ostali javni uslužbenci, zlasti tiste, ki so v času sprejemanja ZUJFa pred parlamentom pele kurirčkove pesmice in imajo odlično plačo, štirideset dni dopusta in neomejeno bolniško za psihične težave in mobinga. Le javni uslužbenci še verjamejo, ...prikaži več da si bodo plače dvigovali v nedogled. Streznitev pride kmalu, policaji že počasi dojemajo.

  • Janez_53 00:16 11.december 2015.

    Se strinjam s tabo! S tem tudi kažejo svoj nivo kulture!

  • Presvetli 12:25 11.december 2015.

    No črna vest,sedaj pa upam,da bo nekdo prišel in pretepel tvoje poliaje tako kot so oni takratne protestnike!!!!!!!!!!!!!!!!V glavi nimaš čisto nič!

  • matermila 07:14 12.december 2015.

    Nikar se ne slepiti,Ko jim bodo dvignili plače za 10-15%,bodo s pendreki tolkli po nas,ki bomo z motikami stali pred parlamentom.Ko te rabijo,si dober,ko te ne rabijo,te maznejo.Spomni se mariborskih protestov.

  • Plavi-mil 12:36 10.december 2015.

    Podpiram vas do konca in naprej, C(m)erarja pa na smetišče zgodovine, le zakaj se jim ne pridružimo?

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:48 10.december 2015.

    Policisti kje ste bili ko so bile veliki protesti proti državi? Skrival ste se za zakoni in formalizmom. Niste dopustil da bi ljudstvo zavzelo parlament in oblikovalo pravičnejšo družbo. Zdej pa jamrate. Pozno..in nepovezano z ostalimi državljani boste ne glede ...prikaži več na vse dosegli manj kot bi dosegli takrat.

  • dragec 12:53 10.december 2015.

    Pa tudi plešqastega

  • dragec 12:54 10.december 2015.

    Pleško je tudi URADNO, to je dejstvo

  • dragec 12:55 10.december 2015.

    Kdo prizna.....

  • Plavi-mil 12:57 10.december 2015.

    Dragec, umsko neuravnoveš človeček, kateri piše neumnosti.

  • h3o 13:01 10.december 2015.

    Ja gospodje policisti, za vsakogar od vas ni denarja, medtem ko je denar za gospoda Kosa, ki je plačan na uro ..koliko že???

  • jakec1575 13:06 10.december 2015.

    A ko protestirajo policisti, a morajo po zakonu imeti organizirano varovanje ali lahko sami sebe varujejo? :) drugače pa. Zamudili smo priloznost, da se jim pridruzimo. Da povprasamo vlado, kaj zavraga se sploh dela na slabi banki, koliko ukradenih milijonov ...prikaži več je bilo ze vrnjenih skozi davke in kazni, koliko "podjetnikom" je bilo že prepovedano naslednjih 10 let odpreti podjetje in imeti osebni gsm (Avstrijski model). Take reči. v tej državi je toliko za postoriti, da lahko po 16 ur na dan 2 leti sam te svinjarije urejamo.

  • Presvetli 14:13 10.december 2015.

    Tuareg je tud lep avto,samo ne vem zakaj ga policija rabi!

  • principiumnovum 19:37 10.december 2015.

    Lahko ti povem, kako bi se jaz počutila. Policistom bi rekla, da so lopova in pamža razvajenega še premalo nabrcal. Dokler je policija imela "pooblastila", da so s flofuto barabe spravljali k pameti policisti tudi orožja niso potrebovali. Dovolj jim ...prikaži več je bil pendrek za pasom. Danes, ko pa imamo vso to razvajeno in nevzgojeno eldeesarsko mladino pa bi policisti počasi rabili oklepnike in mitraljeze.

  • principiumnovum 19:39 10.december 2015.

    Z mrzlo vodo so polivali tebe, ker si metal granitne kocke v policiste. Ko sem jaz bila na protestih me noben policist ni polival z mrzlo vodo. Je pa res, da je nekaj vročekrnih mladcev in ostalih trdobučnih alkoholikov pa ...prikaži več res popilo nekaj solzilca. Kar je tudi prav. Nas, ostale, ki smo dali mir in mirno protestirali so policisti čisto na miru pustili. Še lepo smo se z njimi pogovarjali in slikali. Tudi sami so takrat potožili, da težko živijo. Zakaj si pa bil nasilen do policistov? Glej, to je pa tvoj problem, če si nevzgojen.

  • allstarr111 22:38 10.december 2015.

    KO bodo policaji ugotovili da bi lahko veliko več denarja iztržili če bi začeli preiskovat kriminal "čistih rok" = kopupcijo, in si tako zaslužili višjo plačo.Takrat bi jim jaz odobril ne samo 30% ampak celo nekje realnih 2000 ...prikaži več eur plače, dokler pa bodo samo glupsoni ki prežijo na prekrškarje in če je kdo spil deci svička preveč, pa me ne gane preveč, čeprav si zaslužijo v vsakem primeru, ampek zaradi dvojnih meril jih do takrat ne podpiram, z enako vnemo bi se lahko lotevali vsakodnevno, korupcije in resnega kriminala kot so droge in ostalo, ko bodo začeli delat v tej smeri sem taprvi ki jih podpre.

  • slajan 12:46 10.december 2015.

    Obstajajo delavci, ki garajo za nižjo plačo kot policisti, in je na koncu še ne dobijo. Bi bil že čas, da se v JS zavejo, da je kriza in so časi razmetavanja denarja mimo. Konec koncev jih pa nihče ne ...prikaži več sili, da so policisti - naj gredo v prosveto kjer so plače od 1500 EUR naprej.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.