Slovenija
563 ogledov

Pop TV in Kanal A plačljiva?

Komentarjev 75
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Swap 17:09 22.januar 2016.

    Zastonkarji??? kolikor vem mi vsi placujemo za TV nismo pa pripravljeni placevati za bedne programe, a si ti sploh pismena???

  • kapibara 19:57 22.januar 2016.

    Žal blokada na- v TV ne pomaga, so v paketu, pa jih gledaš ali ne, jih plačuješ..

  • kapibara 19:58 22.januar 2016.

    Lahko, saj se tržijo s tem.. ne pa sedaj vsiljevat "naročnino"..

  • kapibara 19:59 22.januar 2016.

    dal sem ti + ker sva istega mišljenka..

  • Idila 20:57 22.januar 2016.

    Nimam TVja, problem rešen.

  • kapibara 05:54 23.januar 2016.

    Se strinjam s tabo . Z brezplačnim paketom nisem mislil dobesedno, ampak nakaj paketov,ki pokrivajo stroške in so gledljivi.. po možnsoti, da si jih lahko "sam zmešaš"..

  • malonaokoli 06:55 23.januar 2016.

    nimam teh problemov, sem povsem zadovoljen z avstrijskim programom, na netu pogledam pa AlJazeero.

  • malonaokoli 06:55 23.januar 2016.

    nimam teh problemov, sem povsem zadovoljen z avstrijskim programom, na netu pogledam pa AlJazeero.

  • malonaokoli 06:58 23.januar 2016.

    marsikoga so zelo razočarali z primitivno srelskim programom, samo še SKoreja se lahko z njimi primerja...pranje možganov.

  • Avatar comet
    comet 14:35 23.januar 2016.

    Takoj jih odjavite,pa še Planet TV tudi,so preterali z reklamami kot PRO plus,bye

  • Avatar Leon
    Leon 15:13 26.januar 2016.

    In koliko plačate za RTVS programe ? V rtv prispevkih ,ki jim letno namenimo za 100 milijonov je denar za vse ponudnike,samo razdeliti ga je potrebno.

  • jankop 16:07 27.januar 2016.

    manjka jim samo napis ZNOVA in bodo isti kot RTV

  • Ludvik Miholic 15:44 02.februar 2016.

    POP TV TREBA IZGAT IZ SLOVENIJE KER JE ZLO ZA SLOVENCE IN DELAJO SPIJONAZO ZA AMERIKANCE

  • Milan Novak 13:05 10.marec 2016.

    Vsi operaterji bi morali umaknit POP tv in A kanal iz programske sheme ,ker tega sranja tako skoraj nobeden ne gleda !!!

  • KOJAK 07:46 22.januar 2016.

    Zaradi mene naj bo plačljivo, le jaz naj imam možnost DA TEGA NE BOM PLAČEVAL. Večjih jajc od programa ni nikjer, v informativnih oddajah iz muhe delajo slona, včasih imaš občutek da je država v vojni če gledaš njihova poročila. ...prikaži več Filmi se nonstop ponavljajo npr. Sam doma, Policijska akademija, humoristične oddaje so izpod nivoja, ker jih tako ali tako gledajo le otroci (Naša mala klinika), reality showov pa tudi ne gledam, dokumentarcev nimajo ... torej NE RABIM SRANJA OD PROGRAMA!

  • Zdenko Krajnc 11:56 22.januar 2016.

    Kabelski operaterji naj naredijo seznam vseh razpoložljivih programov, ki jih potem uporabniki individualno izberejo....vsi programi naj imajo navedeno ceno ali da so brezplačni.Pol se pa vsak uporabnik sam odloči katere programe želi naročiti....grem stavit da se vsaj polovica ljudi ...prikaži več ne bi odločila za nakup večine programov.....

  • Energetik 12:16 22.januar 2016.

    DOSTI JIH IMAM!OD DANES NAPREJ SPLOH NE BOM PREKLAPLJAL NA TE PROGRAME, BLOKIRAL JIH BOM V TV, PA NAJ CRKNEJO!Upam, da se bo še kdo drug tako odločil :)Pa da potem vidimo, kako jim ...prikaži več je gledanost upadla :) !

  • Judita Karakas 13:10 22.januar 2016.

    Samo, da nam kabelski operaterji ne bodo podtaknili v račun, morajo nas obvestiti, kaj se plača in kaj ne. Če bodo podtikali bomo zamenjali operaterja ! Dovolje je vseh neumnosti in izsiljevanj. Meni ne bo dolgčas, naj kar ugasnejo vseh 5 programov.

  • Avatar Zala
    Zala 00:33 23.januar 2016.

    Verjetno se lastniki Pop TV in A kanala niti ne zavedajo, da bodo v polleta lahko zaprli štacuno in šli drugam. Ali morebiti fantazirajo, da vsi Slovenci gledajo Kmetijo, Gostilna išče šefa in ostale nebuloze, da bodo plačevali še dodatno ...prikaži večo naročnino. Dokler so na voljo NG, Animal, Discovery in podobni programi ..... mi je čisto vseeno, če laho vidim A kanal in Pop ali pa ne.

  • zdrej 09:33 08.november 2016.

    Fritolin pozablaš na sazase in podobna sranja, ki poberejo denar od slovenskih proizvajalcev signalov od posrednikov signala in od nekaterih končnih uporabnikov. Potem so tu stroški z omrežjem, pa avtorske pravice tujim programom. Pojdi v tujino pogleda kake so cene ...prikaži več internetnega priključka po EU in america , pa ne boš več toliko kvasil.Moti me, da razni pop-tvji in telemachi hočejo poleg ogromno reklam še služit s prodajo signala/programa. Me ne čudi, če bi se operaterji družno zmenili in ignorirali ta poskus zaračunavanja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.