Slovenija
563 ogledov

Pop TV in Kanal A plačljiva?

Komentarjev 75
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zdrej 09:35 08.november 2016.

    Lej operaterji bodo umestili POP-TV in kanal A v dražje sheme, čemur bo sledil padec gledanosti, sicer mogoče enako ali večje plačilo, vendar bodo reklame težje pridobivali.

  • Avatar praufo
    praufo 07:37 22.januar 2016.

    Teh programov je zadnje čase tolk, da se človk sploh več ne znajde. Ne vem kdo vse to sploh gleda. Moti me pa to, da treba plačevat za tiste programe, kjer mrgoli oglasnih sporočil, med njimi pa izstopa RTV, ki ...prikaži več kasira od pobranih naročnin in še od reklam.

  • ljimonad 10:50 22.januar 2016.

    joj joj kje pa bomo potem gledali resničnostne showe. ne to naredit pro plus lepo vas prosim ko pa imate tako dober program. v info oddajah mi iz televizije teče rumena barva, pri ostalih oddajah pa redko kdaj kaj ulovim, ...prikaži več saj je tolk reklam, pa daljinc pri roki. operaterjem pa bi priporočil še da ukinejo še vsaj 30% tistih čudnih programov katere imajo v svojih shemah. že res da so mogoče zastonj, ampak za gledat pa niso.

  • Avatar Lion007
    Lion007 12:03 22.januar 2016.

    Požrešnost po denarju. Kar naj ukinejo vse skupaj. Umri pokončno že 3x gledal, Sam doma 5x. Čim prej ukinite in s tem tudi propadite. Kdo pa bo to plačeval, če so daljši oglasi, kot pa sam film. Obsojeni ste na propad.

  • Milan Novak 14:30 22.januar 2016.

    Operaterji nič se ni treba bat ,nobeden ne bo povpraševal po tem sranju !!!

  • fritolin 16:55 22.januar 2016.

    Pa se to, da vam operaterji zaracunavajo velike cifre vas pa ne moti ????NI pop problem ki po moje hoce sam mali del pogace, problem so operaterji ki nas drapajo po dolgem in pocez z razno raznimi triple in ...prikaži več ostalimi paketi in notri zapakirajo vse in sploh ne ves kaj na koncu placujes !!!!!!

  • Ronald Reagan 08:54 22.januar 2016.

    Že jim ne znese naj zaprejo štacuno in konec...Kar se mene tiče nobene škode...v bistvu olajšanjeMorš bit pa res IQ omejenec da ta jajca gledaš

  • J-Rod 10:03 22.januar 2016.

    Če je kaj plačljivega, je to ta članek, ki ga je naročil in plačal ZKOS.Vprašajte jih, koliko sedaj plačujejo tujim programom, ki jih prenašajo...

  • wingspan15 10:54 22.januar 2016.

    POP TV in Kanal A sploh ne gledam že kar nekaj časa, ker ni kaj videti. Včasih sem si na POP-u ogledala vsaj poročila, sedaj jih pa že kar nekaj časa ne gledam, ker niso gledljiva. Si jih pogledam na ...prikaži več Planet TV, kjer se ne gredo histerije, ki pri vseh težavah, ki pestijo Slovenijo, res ni potrebna, da še dodatno vznemirja ljudi. POP TV razen nekih tretjerazrednih reality shovov in ponavljanja enih in istih filmov, ne predvaja pametne oddaje. Mogoče bi bila edina gledljiva oddaja Preverjeno in Epilog, ki pa so ga ukinili, tako, da nič od niča. Pa naj naredijo plačljivo. Res me zanima koliko časa bo stvar tekla, mislim, da ne prav dolgo!

  • izi07 11:27 22.januar 2016.

    Sicer včasih pogledam kaj na POP tv ali Kanal A vendar v zadnjem času tudi če je kakšen film so reklame skorajda polovico filma torej z reklamam bi lahko dobili notr vse kar rabijo, da bi še pa plačeval te ...prikaži več kanale pa hvala lepa! Še tole v tujini se ne plačuje nacionalnih televizij kakor pri nas pač pa so financirane iz proračuna! Pri nas pa so financirane iz proračuna in še posebej na položnicah torej kar dvakrat financirane no na koncu pa razen športnega programa in kakšne poljudnoznastvene oddaje ni nič pametnega. Vrtijo 30 ali še več let stare filme ,ki so jih predvajal že 10 x .

  • kapibara 13:31 22.januar 2016.

    .. polovica ljudi.. večina ljudi !!!, se bi odločila za NE nakup , večine programov, ki so nam vsiljeni, da kao zablefirajo strošek najemnine, z ceno paketa..

  • asmas 14:06 22.januar 2016.

    dnar je v igri DNARnaj mi dajo na izbiro pa lahko samo 20 programov in vejremi mi da med izbranimi ne bo pop in a kanala

  • leonardo 14:42 22.januar 2016.

    Ja prav res sem se prav nekaj dni nazaj spraševal, zakaj sem si kupil televizor. Kamorkoli bi dal denar, bi bolje naložil. Saj skoraj nič več ni gledljivo. Strinjam pa se, da so najslabši razni big brotherji in podobno ( ...prikaži več torej resničnostni šovi vseh vrst.) Za bruhat. Reklam pa res toliko, da največkrat pozabim kaj pravzaprav gledam.

  • markus 09:19 23.januar 2016.

    To je čisto običajno lupljenje potrošnikov. Kje je tukaj Zveza potrošnikov Slovenije? Kje so tukaj pravice plačnikov? Nič od nič. Če so kabelski operaterji pošteni, bi nam ponudili cenik vseh programov in bi se potem na podlagi tega cenika in ...prikaži več seveda, kaj sploh gledamo, odločili, katere programe bomo naročili in tudi za njih plačali. Če bi bilo od tega 10 programov, pač 10, če 20, 20... Tako pa nam sedaj ponujajo neke pakete, od katerih 3/4 programov itak ne gledaš, plačati pa jih moraš. Naj nam dajo operaterji ponudbo programov. Jaz gledam, če sploh gledam, itak samo Travel, NGC, AXN, AXN SPIN, ID, Fox Crime, morda še kakšnega, ostalega pa skoraj več ne. Ne vem, zakaj se tukaj ne naredi red.

  • davidg 12:31 28.januar 2016.

    Odlično!!! Proplus dela izjemno škodo na našem prostoru. Na trgu oglaševanja uničujejo ter izkrivljajo celoten trg - tudi zato so tako medijsko pokrivali kvazi umetno afero bivšega varhuha konkurence, ker jih je na podlagi protizakonitega ravnanja hotel pošteno ...prikaži več in pravično oglobiti.Da ne omenjam njihovo manipulacijsko vlogo o izrkivljanju realnega stanja v Sloveniji. Zelo perfidno usmerjajo javno mnenje. Imajo že tako močno vlogo, da odločilno vplivajo na demokratične procese. Skratka zelo bom vesel, če kabelski operaterji izključijo to sranje!!! Imajo mojo polno podporo!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.