Slovenija
226 ogledov

Pozor, od danes dalje: Če ga ne upoštevate, vas redar lahko vkleni

Komentarjev 48
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MihaPu 14:38 11.marec 2017.

    Vseeno je več primerov izkoriščanja avtoritete in s preseravanjem. Ti govori kar hočeš. Ljudje, ki so obubožani ali pa recimo starejši/debelejši ne morejo parkirati trenutno, ker ne dobijo parkinga in postavijo avto na kratko za pločnik in to pri svojem ...prikaži več domovanju, pa pride redar in mu prisoli včasih pajka 120-130 eur ali pa kakšno kazen. Pa poskušajo to obrazložiti redarju, ki pa nimajo srca in ne razumejo življenjske stiske državljanov in se arogantno smejijo in pišejo kazen. JEBITE SE VSI REDARJI in gonite se v tri pizde lepe materne. SOČUTJE DO SOČLOVEKA si pridobite, potem pa serjite tukaj na portalu dalje.

  • MihaPu 14:40 11.marec 2017.

    na pločnik*

  • LukaMB 14:45 11.marec 2017.

    Svojga malega lulija hočejo nadoknaditi s pištolo in lisicami, da se delajo pomembne :D

  • Simon Karoli 18:26 11.marec 2017.

    smejo gledati dol in obnašati kot ovce. Demokracija je za pametne ljudi, ki vedo, da mu je dovoljeno to kar počne dokler ne posega v pravice in dolžnosti!!!! Druge osebe.

  • Simon Karoli 18:35 11.marec 2017.

    Ne narod se j**e sam med sabo oni samo spuščajo preko medijev take bonbončke. Če hočeš odpraviti to najdi ljudi, ki bodo sposobni velikih sprememb teh se pa velika večina Slovencev boji saj je lažje godernjati kot pa nekaj naredit.

  • gogi3 20:27 11.marec 2017.

    A obstaja kakšna statistika o povprečni stopnji izobrazbe med redarji?

  • BenX 21:08 11.marec 2017.

    in kaj se zgodi, če ga ne upoštevamo medtem, ko nas hoče uklonit? ker izobraženi in izurjeni za tako početje so maksimalno... xD še sami sebi so reveži nevarni.

  • BenX 21:08 11.marec 2017.

    *uklenit

  • blueone 21:11 11.marec 2017.

    Citiram: "V praksi sicer občani večinoma redarje še vedno vidijo predvsem kot tiste, ki pišejo listke." Le zakaj občani tako mislijo???

  • primoz.g 23:21 11.marec 2017.

    itak klošeraj

  • janez 00:15 12.marec 2017.

    Zdaj te bodo pa še inkasanti vklepali. Joj, joj

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 01:06 12.marec 2017.

    Prav rad bi videl enega polpismenega občinarskega idiota, ki bi se me upal nadlegovati. Brez heca, kar želim si ga! (Potem pa!, ne daj bože!)

  • Avatar praufo
    praufo 09:31 12.marec 2017.

    kot prvo je treba povedat, da je oblast nesposobna, kar je del duha oblasti in zavedanje tega dejstva je začetek in tukaj je tudi prostor, ki ima svoj vpliv na stanje duha, lahko pa greva midva se dret na ulice ...prikaži več in delat maškarado, no tudi to je lahko stanje duha

  • Igor Košir 10:55 12.marec 2017.

    zakaj pa ne,tud oni so ogrožen

  • Avatar praufo
    praufo 14:11 12.marec 2017.

    občinski redarji ne morejo biti podaljšek oblasti, lahko so inkasnti za občine, kar so in to je vse in nič več, dokler se zakonodaja ne spremeni in zato ni potrebe pri tem številu prebivalcev

  • Simon Karoli 15:53 12.marec 2017.

    Aja pa še to junak si če narediš pizdarijo baraba pa če poizkušaš naredit nekaj dobrega in to se tudi vidi v teh + i - znakih.

  • Boris Odreitz 23:37 13.marec 2017.

    ker ne vedo da so tirani, tisti ki maltretirajo jebejo po nepotrebnem. Tam kjer pa lahko dobi po gobcu pa itak da ne bo upal it !

  • Simon Karoli 22:53 11.marec 2017.

    Ha ha ha pol metra do 1 meter uuu to pa je širina glede na to kako so nerodni eni :) ok tudi mene kot kolesarja jezi, ko vidim, da na pločniku kjer je kolesarska steza in je vse skup ...prikaži več široko kot pol ceste gresta 2 in pokrivata cel pločnik z kolesarsko se pravi gresta vsak po svojem. V enih mestih je kolesarska speljana po pločniku in sedaj naj gre seveda kolesar na cesto super. Če je pločnik je naj pločnik ne pa parkirišče za pločevino! Da vem za primere, ko avto ni bil parkiran na pločniku pa so redarji spisali kazen wtf ne. Anomalije so vsepovsod.

  • Boris Odreitz 23:35 13.marec 2017.

    Ma ko bo na proteste zakorakalo par starih specialcev kateri vedo kako onesposobiti tako drhal bodo samo popadali tja kot kocke domin. Naj se kar igrajo tipčine. Še enega poštenega redarja nisem srečal. prasci9 so me oglobili ko sem sedaj ...prikaži večm sedaj pokojno mater pripeljal v maribor in avto postasvil da sem nepokretno mater spravil ven iz avta in v hišo. Videl sem še ostale kako so ljudi maltretirali. Lahko dobijo topove ne bodo jim nič pomagali !

  • maxmaxlj 18:58 11.marec 2017.

    ... pa en usran varnostnik brez izobrazbe bo mene preverjal, če sem primeren za lokal, kelnarca ki so jo vsi še včeraj šlatali za rit mi ne da pijače, ker ocenjuje, da sem vinjen. Pa od kod njej kompetence, da ...prikaži več to dela. Pa trgovka bi za mano vpila in tekla. če pozabim plačat.KAM SMO PRIŠLI, TO JE JA POLICIJSKA DRŽAVA, še huje, VSAK MISLI, DA JE LAHKO POLICAJ.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.