Slovenija
226 ogledov

Pozor, od danes dalje: Če ga ne upoštevate, vas redar lahko vkleni

Komentarjev 48
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 19:56 11.marec 2017.

    Kdo nadzira NE DELO redarjev ? Postopanje po parkiriščih okoli občinskih uradov in pod okni svojih šefov je premalo za red in disciplino ter pravičnost ukrepanja ! Zakaj jih ni na obrobju v mestnih četrtih ? Bojim se ,da bo ...prikaži več veliko bušk odnesli domov redarji ! Moje sporočilo je v pesmi Bora Đorđevića ;Ti me mnogo zezas i okolo svrljasbogami me ne znas pa ce da nadrljaszato nemoj da ides mojom ulicomnemoj da ides mojom ulicomKupio sam pistolj od svercera na crnona tebe cu rado da potrosim zrnostvarno, nemoj da ides mojom ulicomnemoj da ides mojom ulicomRef.Ne, nemoj, stvarno nemojni u ludilu nemojmojom ulicomMozes da me tuzis za ozbiljnu pretnjuali ipak pazi kad podjes u setnjutada nemoj da ides mojom ulicomnemoj da ides mojom ulicomRef.Zasto da se mucim, da zbog tebe patimnajbolje ce biti za glavu da te skratimnikad nemoj da ides mojom ulicomnemoj da ides m

  • primoz.g 23:25 11.marec 2017.

    obstaja, sam je v KILICI in deloma HRVAŠČINI, ter večinoma imajo dokončano OŠ v raznih delavskih univerzah + šmel kurs neke srednje poklicne.A to ni dosta ejga, sej je školovan kadar ???\s\sNe bit tak do NJIH, oni tud ...prikaži več rabju da zaslužju, ne bit fašist ane, kaj si tak do njih.

  • primoz.g 00:24 12.marec 2017.

    obstaja, sam je v KRILICI in deloma HRVAŠČINI, ter večinoma imajo dokončano OŠ v raznih delavskih univerzah + šnel kurs neke srednje poklicne.A to ni dost ejga, sej je školovan kadar ???\s\sNe bit tak do NJIH, oni tud ...prikaži več rabju da zaslužju, ne bit fašist ane, kaj si tak do njih.EDITIRANO ker ko komentiraš preskakuje, zaradi refresha-osvežitve strani (da se prikaže več reklam kot jih pogledamo dejansko, ki ga bomo zjebali itak v kratkem.

  • Simon Karoli 18:24 11.marec 2017.

    Praufo strinjam se s tabo glede tega, da so zakoni spisani zelo površno. Glej vsak dan slišim eno in isto kako je oblast nesposobna in kako se nič ne premakne in kako se vse zlorablja. Kot prvo če hočeš imeti ...prikaži več red v hiši morajo vsi, ki so v njej upoštevati ta pravila. Rečti, da je oblast nesposobna je najlažje. Kje so tisti junaki, ki bodo vse to spremenili? Polno se vrti jezik, ko pa rečeš daj ti se javi, ko si tako pameten pa takoj rep med noge pa je tiho. Vzemimo, da pride do državnega udara (vem tanka linija) to se izvede relativno hitro. Ni problem bv tem problem nastane po tem saj ljudje, ki pridejo na oblas niso nič drugačni kot oni pred tem in kaj mi je še bolj bedasto je to, da opevajo naši ljubi novinarji kako je Slovenija stara samo 25 let a prej je pa bila kaj zrak? Enim je še znana kratica SFRJ in tale F pomeni federacija ali nekaj takega kot združene države. Ok pustimo to. Se pravi če hočeš, da se kaj spremeni moraš spremeniti samo sredino in dopovedati ljudem, da se ne sm

  • Simon Karoli 18:32 11.marec 2017.

    Parkiranje na pločnik, ker v bloku niso sposobni si urediti parkirnih mest ne opraviči parkiranja na pločniku. Primer greš po pločniku in pred tabo stoji parkiran avto. Edino kar lahko storiš je, da greš mimo njega po cesti in v ...prikaži več tem trenutku, ko greš po cesti se pripelje mimo policist, ki te veselo oglobi zaradi hoje po cesti in s tem ogrožanja sebe in drugih v prometu. Vidiš sedaj ne smeš gledat samo nase ampak moraš vedno gledat tako, da ne ogrožaš drugih. Tak, ki parkira na pločniku neposredno ogroža in sili v prekršek druge udeležence in to niso le pešci ampak so tudi kolesarji in mopedisti.

  • wolf.ata 19:05 11.marec 2017.

    vse o.k.,ampak,da jih vidimo kako postopajo tile frajerji okoli na naših Ciganov-Romov,ko jih je včasih po 10-20 na kupu,ja pa da vidmo,kako bi izvajali oni svoje ukrepe,še policisti včasih bežijo,razen ko jih je več več na intervenciji,ja gledam,ko parkirajo pred ...prikaži več Zd na parking-u za invalide se peljeta redarja mimo,nardita krog in glej vraga,mamica z otrokom pač nima kje,pa parkira na invalidu,hop in kazen je na prvi šipi,ja in tako dalje

  • MihaPu 22:14 11.marec 2017.

    To kar govoriš je "par večjih kršiteljev", ki res grdo ovirajo promet ne pa tam kjer je prostoprehodno in ima normalen človek še cel 0.5-1m na pločniku, avto pa tudi ni na cesti, da bi oviral promet. Ovira namreč mamice ...prikaži več z otroci in vozički, zaradi katerih najebemo po domače. NAJ SPIZDIJO V PARK Z OTROCI ne pa da ga po asfaltu/smogu sprehajajo po centrih mest. Peljejo naj ga v nekakšno šolsko območje in pa tam kjer niti avto ne more priti gor. Razumem, da tudi takšne pizde kličejo redarčke, ker imajo premalo sexa doma pa se morajo znesti na nekoga in potem prideš ti "Simon Karoli" ves nasmejan da ji nudiš uslugo. SOČUTJE PIZDEŽ EN! SOČUTJE!

  • MihaPu 22:14 11.marec 2017.

    To kar govoriš je "par večjih kršiteljev", ki res grdo ovirajo promet ne pa tam kjer je prostoprehodno in ima normalen človek še cel 0.5-1m na pločniku, avto pa tudi ni na cesti, da bi oviral promet. Ovira namreč mamice ...prikaži več z otroci in vozički, zaradi katerih najebemo po domače. NAJ SPIZDIJO V PARK Z OTROCI ne pa da ga po asfaltu/smogu sprehajajo po centrih mest. Peljejo naj ga v nekakšno šolsko območje in pa tam kjer niti avto ne more priti gor. Razumem, da tudi takšne pizde kličejo redarčke, ker imajo premalo sexa doma pa se morajo znesti na nekoga in potem prideš ti "Simon Karoli" ves nasmejan da ji nudiš uslugo. SOČUTJE PIZDEŽ EN! SOČUTJE!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.