Slovenija
6956 ogledov

Predlog: Gledalci naj sami odločijo, ali želijo plačevati prispevek za RTV

Komentarjev 117
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar omega_v6
    omega_v6 13:33 27.junij 2022.

    Obvezno plačevanje nečesar kaj po cele mesece ne gledaš je metanje denarja skozi okno!! Rtv Slovenija ima preko 2000 zaposlenih in samo 3 kanale od kateri je eden nastavljene kamere v državnem zboru!! Pa mi prosim povejte kako zmore PRO ...prikaži več plus z nekajk več kot 500 zaposlenimi vzdrževati 5 kanalov in posluje z dobičkom metem,ko polek naročnine RTV posluje z zgubo!! Če že moramo plačevati prispevek naj bo ta medijski hiši po izbiri plačnika!! Vsi morajo ŽIVETI!!

    • Avatar luckyss
      luckyss 13:46 27.junij 2022.

      Ne moreš primerjati javne tv in neke komercialne....Kako boš tržil mladinski, izobraževalni program, verske oddaje, zamejske, klasiko, itd., če kreteni gledate le reality showe in kriminalne serije in podobno maloumno nesnago ?!

    • kapibara1 15:41 27.junij 2022.

      Kaj naj vzdržujejo "kreteni" ki gledajo samo realiti in krimi serije.. Vso drugo navlako ?

    • munja 15:42 27.junij 2022.

      Luksi pozabil si našteti še vse oddaje, ki se po trikrat ali več ponavljajo. Ali lahko enkrat napišeš komentar brez žaljenja? Ljudje lahko gledajo, kar hočejo, nihče jim nima pravice tega ukazovat, najmanj pa ti.

    • Avatar luckyss
      luckyss 15:53 27.junij 2022.

      Na drugih portalih nisem žaljiv, tu pa vas je polno golazni iz kleti NoreTv in se moram prilagajati..

    • Avatar luckyss
      luckyss 15:58 27.junij 2022.

      In vsak naj gleda kar hoče, naša državljanska dolžnost pa je, da se ohranja slovenska beseda, da se otrokom omogoča tudi nekomercialne oddaje, da se delajo oddaje za manjšine, za slušno prizadete, verne, tiste, ki imajo radi klasiko, igre, zborovsko ...prikaži več petje, itd, itd...Kretenizem pa lahko brezplačno zganjate na NoriTv..

    • munja 16:28 27.junij 2022.

      Luksi, če je na tem portalu polno golazni si tudi ti med njimi - tako si napisal. Otroci pa žal že dolgo ne gledajo tv. Kar se tiče slovenske besede, si občasno poglej teletekst rtv, pa se boš sam prepričal, ...prikaži več kaj je ostalo od slovenske besede. Naj se rtv plačuje iz proračuna, saj ga polnimo davkoplačevalci, ane? Aja, še naša državljanska dolžnost: ko greš v trgovino in nič ne kupiš, bi potem moral po državljanski dolžnosti plačat vsaj liter mleka ali kaj? Res imaš bolane komentarje.

    • igorgeus 17:34 27.junij 2022.

      Za pro plačujemo 8 eur na mesec al koliko je zdaj? Samo je v naročnini skrito

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 17:46 27.junij 2022.

      Vsem,ki trdite,da so na javni RTV izobraževalne oddaje za mladino bi samo vprašal KOLIKO mladostnikov te oddaje gleda?? Te razne oddaje so namenjene zato,da imajo nekateri plače!! Če si upajo naj dajo gledanost v tednu na RTV ne pa,da nekateri ...prikaži več nabijate kako se vse to gleda!! In ,če je RTV res tako super bo gladko preživela z prostovolno naročnino!!

    • Avatar luckyss
      luckyss 18:01 27.junij 2022.

      Koliko mladostnikov to gleda in se izobražuje je odvisno od njihovih staršev, če so oni zarukani in jih znanost in kultura ne zanimata, bodo verjetno otroci še večji kreteni...Ne moreš kar ukiniti izobraževalnih oddaj, če je vlada dve leti načrtno ...prikaži več zanemarjala ta sektor, ker bi rada imela bedasto ljudstvo kot ima bedaste volivce.....Ravno zato je RTV prispevek, ker izobraževalnih, kulturnih in še nekaterih obstranskih zvrsti pač ne moreš tržiti....

    • mirror 19:06 27.junij 2022.

      Zažiganje križa na Strunjanu, dojenje psa, vleka križa, oblečena nosečnica v razrezano slovensko zastavo in razbijanje s slovensko zastavo po tleh ni slovenska kultura in ne nočemo. Pa da mi ne podtakneš razbijanje z zastavo, ki jo je prva izvajala ...prikaži večala levičarka, katero so brcnili iz desnice. Pfej pa taka kultura.

    • igorgeus 20:25 27.junij 2022.

      Ne govori o kulturi, če ne veš kaj je in kaj je njen namen

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 22:53 27.junij 2022.

      igorgeus Vem,da je zate kultura ples Jenula v umazanih gatah!! Mislim,da po takšni kulturi kot je tolčenje z državnim simbolom po tleh nebi smeli razpravljati in taki kulturnik spada v zapor!! V času prejšnjega režima bi te za tako početje "vzela megla"!!

    • igorgeus 15:27 28.junij 2022.

      Umetnost ima pravico biti malo ekstremna, ko opozarja na družbene probleme. In če ti tega ne razumes, še ni treba prepovedati (beri: kuriti knjige). Le čevlje sodi naj Kopitar. Tudi Cankarjeva erotika je bila za tiste čase nekaj nezaslišanega. Preveč ...prikaži več se vtikujes v stvari, ki te ne samo da te ne brigajo, očitno je, da se nanje ne spoznaš

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 21:05 29.junij 2022.

      igorgeus Pa še kako me briga,da plačujem nekaj česar ne potrebujem!! Nisem proti naročnini in naj jo plača tisti,ki mu je všeč me nič ne moti ne pa me siliti,da bom kupil nekaj česar ne potrebujem!! Še dobro,da nas ne ...prikaži veče posiljujejo z obveznim nakupom časopisov!! Toraj ti se razumeš v umetnost in pač plačćaj naročnino lahko tudi 30 evrov na mesec!!

    • igorgeus 17:00 30.junij 2022.

      tudi jaz nocem placevati nora24 in ostalih 124 programov, ki jih ne gledam. kako bomo torej to resili?

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 12:06 01.julij 2022.

      igorgeus Nove 24 ne plačuješ!! Seveda v paketu ponudnika je en kup programov ,ki jih ne gledam!! RTV pa plačujem POSEBAJ in ne v paketu!! Le čemu,da slabi novinarji in ostalo osebje dobivajo plače?? Najdi mi ENO televizijo na svetu ...prikaži več ,ki ima preko 2000 zaposljenih in samo 3 kanale od katerih je 3. kamere v državnem zboru!! Če je RTV res tako dober kot prtavite nekateri naj gre isto kot je šel PRO plus sigurno bo preživel!?

    • igorgeus 13:28 01.julij 2022.

      se vedno jo placujem preko paketa in je nocem, enako velja za planettv, tv golica, veseljak in podobne nebuloze. naj si placujejo tisti, ki bi radi to gledali. hocem paket, kjer si lahko programe izberem in placam samo to, kar gledam.

    • igorgeus 13:30 01.julij 2022.

      za pro plus placujes preko operaterja 10 eur, ce si kaj spremljal cene paketov zadnje 3 leta. pa tudi objavili so. ce za to sranje moram placevat 10 eur, si rtv definitivno zasluzi 13.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 13:43 01.julij 2022.

      igorgeus RTV si ne zasluži nič,če misliš,da si naj gre po poti PRO plusa!! Več ti lahko povedo ljudje,ki niso mogli gledati košarkaške tekme včeraj zato,ker RTV ves denar od naročćnine porabi za plače armade nesposobnežev!! Pa še to vsak,ki ...prikaži veči trdi,da je RTV boljša od PRO plusa je po moji logiki prizadet!! Pro plus ima 5 dobrih kanalov RTV pa je popolnoma NEGLEDLJIVA!! Poglej si gledanost ene in druge in potem, nabijaj!!

    • igorgeus 14:01 01.julij 2022.

      poptv je popolnoma negledljiv, tvs pa je negledljiva zadnje leto.

    • igorgeus 14:08 01.julij 2022.

      tvs mora obstajati zaradi interesov javnosti, pravica do informiranosti ne sme nikoli biti predmet prostega trga. zakaj je to pomembno, smo videli v vojni za slovenijo. ampak vam, ki preganjate vse, kar ne koristi vam osebno, to verjetno ni vazno. ...prikaži več verjetno vas tudi ne zanima, da vecina drzavljanov meni drugace. sprivatizirali bi vse kar se da in kar se ne da, koga bruga kaj ostali mislijo, glavno, da tebi ni vsec. bolani ste.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 15:21 01.julij 2022.

      igorgeus Prav zato mora biti prispevek prostovolen!! Ti plačuj RTV jaz pa bom pač POP TV zato,ker sva si različna!! Zakaj ponudniki kabelskih sistemov ne naredijo pošteno zraven kanala cena in kaj izbereš plačaš seveda brez vsake naročnine!! Naročnina izhaja ...prikaži več iz časov komunizma v katerem so bili PREPOVEDANI vsi drugi kanali!! Sedaj v demokraciji pa se naj vsak sam odloči,če bo plačal ali pa ne!! Kaj bi dejal,če bi moral polek 2 žemljic še obvezno kuiti 200 gramov navadne klobase??

    • igorgeus 09:20 02.julij 2022.

      tako kot se ti ne mores odlocit, da ne bos placveval rtv, tako se jaz ne morem, da ne placam pop. pravicno bo, ko bova oba imela pravico do izbire in ne samo ti.

    • igorgeus 13:20 02.julij 2022.

      sicer pa zakljucujem debato. s takimi nedomoljubi, ki jih zanima samo njihova lastna rit, povsem vseeno pa mu je za svojo drzavo in sodrzavljane ne mislim debatirat. za mene niste slovenci.

  • Luksi 13:34 27.junij 2022.

    Meni je ta predlog čisto všeč, kljub temu, da ne maram fašista. Program, ki ga ustvarjajo je tak, da ga ne gledam nikoli, stane pa več, kot večina plačljivih programov. Naj bo plačljiv naprej, naročilo pa naj se prepusti posamezniku, ...prikaži več tisti, ki mu je to všeč bo naročil, ostali pa ne....

    • Naklonsky 14:43 27.junij 2022.

      Večina folka tako in tako ne mara trenutnega fašista na oblasti.

    • igorgeus 17:32 27.junij 2022.

      Potem mora enako veljat za vse programe, ne pa da telekom plačuje noro24, jaz pa nič ne morem, ker je pač v paketu

    • Naklonsky 18:26 27.junij 2022.

      In kdo te sili, da si lastnik Telekoma? Odločajo lastniki.

    • igorgeus 20:26 27.junij 2022.

      Vsi operaterji plačujejo za vse programe, tudi tiste, ki jih nočem, ampak so v paketu, Telekom pač največ

  • eminenca 13:56 27.junij 2022.

    problem je v tem, da je ta predlog vložila sds, ... ja se strinjam, to je narobe, to je pa res narobe

    • Ender3 15:01 27.junij 2022.

      eminenca vedno je bilo narobe kar, predlaga SDS. Zadnji predlog za obvezno testiranje posrancev je doživel neodobravanje in posmeh. S takšnimi bednimi predlogi nabijajo iz opozcije, vem, da jim vročina škoduje ampak, kar je preveč je odveč...

    • eminenca 15:18 27.junij 2022.

      testiranje javnih fukcionarjev je doživel posmeh ... po tvojem so lahko zadeti, ponavadi od koke, al pa kakšne travce, pijani pa itak ... in to je posmeh, bedni predlog ... odločajo o milijonih , odločajo o usodi množie ljudi in ...prikaži več še kaj ... in to je vse bedno in brez veze ... tokrat te ne bom žalil, upam, da tudi ti ne mene, ampak ti samo ... čestitam ... mislim da parlament in vlada niso neki osebki, ki "kar tako" nekaj sprejmejo, mogoče se pa motim

    • Vrtnica 16:52 27.junij 2022.

      RTV 60 mit programa 20 minut reklam.

    • Vrtnica 16:54 27.junij 2022.

      Predvsem jaz ne plačujem reklam hočem program z 60 minutami.

    • eminenca 17:03 27.junij 2022.

      ja vidim, da tale žurnal sklumpakn meša vsebino komentarjev, pa o čem zdej pričamo o testiranju al rtv prispevku, kje se je zdej tole našlo vmes, budale

  • eminenca 14:18 27.junij 2022.

    že zdavnaj sem povedal, država naj vzdržuje svojo infrastrukturo, kar jo mora in osnovne informacije ... imamo dovolj medijev, trednjava rtv kot je bila nekoč, se bo moral prej ali splej podreti ... naj folku poveje , kaj vse je ...prikaži več treba plačat ... kaj vse ima rtv ... mi mislimo, da so to samo odaje , ampak daleč od tega ... kar je preveč je preveč

  • eminenca 13:53 27.junij 2022.

    jest sem izredno zgrožen nad odlečenimi komentarji ... mnogi od vas ali še tisti, ki pridejo ste bili vehementno proti plačevanju rtv naročnine ... ja kje ste zdaj pizdice jedne ... evo prilika za referendum in plačujemo več rtv naročnine, ...prikaži več .. .a to ni dobro, pa sej smo vsti tako govorili o tem sranju ... če je kdo še proti naj se javi, pa naj plače še zame prispevek, pa da ga vidim

    • Gartner54 14:41 27.junij 2022.

      Model.. edina dobra stvar tvojega komentiranja je, da ti lahko večkrat dam minus :).. niti ne preberem kaj napišeš.

    • eminenca 14:45 27.junij 2022.

      ja super, potem plačaj naročnino še zame, a ti pošljem položnico? pa boš potem kaj prebral ... špregle ne morem poslat, ker jih nimam, lahko te pa nabijem na kurac ... če že ne bereš, kaj sploh komentiraš govno, ki ...prikaži več ti preveč dnarja ostaja

    • Ender3 15:21 27.junij 2022.

      eminenca misliš da, če že plačujemo obvezen prispevek, naj bi po novem plačevali še referendume na predlog opozicijske SDS. To enostavno ne pije vode, če mislijo sektaši s tem nadaljevati, naj predlagalci plačajo tudi drage referendume. Potem jih bo hitro ...prikaži več minilo takšno norčevanje iz proračuna davkoplačevalcev.

    • eminenca 15:27 27.junij 2022.

      o sektaših semi ti že povedal, kdo so, če je to sds, niso več na oblasti ... ponavljam, da je bilo na vseh mogočih portalih mnogo nasprotnikov plačevanja rtv naročnine ... a je res al ni ... pa da se ...prikaži več zmenimo brez referenduma ... JA/NE?

  • eminenca 14:30 27.junij 2022.

    me veseli, da so se spravili na trdnjavo rtv, bi si pa želel še konkretni napad na operaterje, ki tako mastno služijo, da ni za govort ... nobena inštitucija ne more zjebat kartelenga dogovora operaterjev, ki ponujajo svoje sheme ... ...prikaži več kje je tukaj država? zakaj ne ukrepa? kdor hoče plačat poptv akanal, planet, naj ga, kdor ne, pač ne ... zakaj mi plačujemo vse te naročnine, če bomo ukinili rtv? nihče se s tem ne ukvarja, ker so butci!

    • Ender3 15:13 27.junij 2022.

      eminenca, če bi vsi mislili, kot ti« hočeš, nočeš ne moreš plačevati»potem bi lahko gledali samo oglase, za vse ostalo, pomembno ne bi bilo denarja. Morda bi komercijala celo preživela glede na to, koliko denarja se z oglaševanjem pretaka tudi ...prikaži več v davčne oaze. In do sedaj se nihče ni upal dregniti v oglaševalski lobij. Mediji bi morali biti namenjeni gledalcem in ne oglaševalcem a stanje je, ravno obratno.

    • eminenca 15:38 27.junij 2022.

      ah ... ne, to so čist deplasirana sporočila , res sekaš mimo ... če bi bilo tako, kot ti nakladaš, bi moral kupit v štacuni nek komplet, , ne vem sendvič + salama+sir ... ker drugače ne gre ... že ...prikaži več zdavnaj sem tukaj gor govoril da tehnika omogoča vse ... dvb omogoča paytv, kar pomeni vsak program plačam ali ne ... ne razumem kaj imajo tukaj vezo oglaševalci, pa oaze, ki so na trgu, celo na rtv, kjer plačujemo še za oglase ... ravno proplus je na račun redne naročnine obogatel ... preveri

    • munja 15:46 27.junij 2022.

      Ja zakaj je pa stanje obratno? Zato, ker so reklame trikrat na uro po 8 min, ki jih oglaševalcem plača tv, pa posledično še gledalci. Ne bom plačeval tv, ki je skoraj ne gledam, pa še na tisoče reklam vsak dan.

    • munja 15:47 27.junij 2022.

      Ko gledam film na hrvaškem kanalu, ni vmes niti ene same reklame, zakaj?

    • eminenca 15:52 27.junij 2022.

      reklame so bile in bodo čedalje več na komercialnih tv , kjer pač živijo od tega, enim pač ni jasno, da je produkcija draga zadeva in morš z nečem služit ... dejmo že enkrat sprejet dejstvo, da je treba vse ...prikaži več plačat, zakaj bi nam nekaj podarili ... tv kanali kjer je 100% brez oglasov, so plačljivi ... ne vem kaj tukaj ni jasno ... vsako delo nekdo plača, samo sonce in zrak je zastonj ... dokler še bo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.