Slovenija
8696 ogledov

Programi, ki jih je mogoče gledati z anteno

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • primc 09:37 17.januar 2017.

    hehe..sem vceraj malce gledal tv in roko na srce, sploh nisem bil pozoren/opazil če še je poptv/akanal preko antene ali ga ni več? Čist tak...tist ko si bo uredio naročnino preko akbla/interneta damo zaradi teh dveh kanalov je pa ...prikaži več tud en Buhtl....prav poučna kanala pa take fore...

  • k0libri 11:35 17.januar 2017.

    Se bomo pa naučili živeti brez televizije, znane kradljivke časa, kje je problem? Pa prebrali bomo kakšno knjigo, da se bo raven neumnosti malo zmanjšala....

  • Avatar praufo
    praufo 15:36 17.januar 2017.

    gospod novinar zalaznik, vi marsikoga poznate (predvidevam), pošljite tale link kakšnemu članu rtv-ja, ali pa ga povabite, da si kaj prebere ... verjamem, da bo ignorantski, ampak poskusiti ni greh ... konec koncev ste tudi vi naročnik kakšnega paketa, trudili ...prikaži več ste se in se še trudite razkriti in razsvetliti situacijo na tv področju, tukaj je bilo mnogo komentarjev ... zakaj ne bi bral tole kdo od odgovornih, ... pa sej vem da so ignoranti, ampak vedno znova in znova jih je treba opominjat, pravzaprav bi bilo najbolje, če bi jim glavo naslonu na ekran, pa naj berejo ...

  • KrEn99 19:01 17.januar 2017.

    @janez.zalaznik@zurnal24.siV MUXU C so še tudi TV Arena in TV Petelin. (http://rtvslo.si/dvb-t/seznam_programov)Pozabili ste na SLO lokalne MUXe (http://dvb-t.akos-rs.si/lokalni_multipleksi)Ke ste pa to pobrali, da avstrijskih programov več ne bo mogoče gledati v Sloveniji?Tudi ko bodo ...prikaži več preklopili na DVB-T2 v celoti bodo imeli FTA programe.Poleg ORF 1 in ORF2 bo nazaj prišel še ATV, ATV II pa je že sedaj mogoče sprejemati samo moraš imeti DVB-T2 TV ali pa DVB-T2 setup box.Torej če naredim povzetek odšla sta samo dva TV programa s DVB-T ostali pa ostajajo.In če razumeš vsaj hrvaško imaš z našimi kar lepo izbiro TV programov preko DVB-T.če pa razumeš nemško oz. druge tuje jezike pa je teh TV programov še več. Med drugim lahko na ORF2 gledaš tudi zadnjo sezono Berdoktorja.

  • euinterceptor 11:52 19.januar 2017.

    Dober dan,sporočam ponudniku omenjenih TV programov, da jih nič ne pogrešam.. Čutim kar nekakšno olajšanje zvečer, ko držim daljinski upr. v roki. Odkar nista več prosto dosegljiva je tako kot, da bi mi odstranili nek ogromen ...prikaži več tur..lep dan vsem!!

  • tomaz 10:09 17.januar 2017.

    Zadnjič smo v "eksluzivnih" novicah cel teden brali o Tini, sedaj bomo pa o POP tv....POP TV je komercialna TV in ni plačana iz RTV prispevka, torej deluje tržno na trgu. Torej niti ne zamerim te njihove poteze. Me pa ...prikaži več. Me pa močno moti, da moram spremljati reklamne bloke in tv prodajo na programih nacionalke, za kar moram vsak mesec plačati 12 EUR . Ni pravično, da poleg rtv prispevka, še nelojalno posegajo v oglaševalski kolač.

  • Leon122 11:14 17.januar 2017.

    Glede tega, da pišete, da se lahko naredi podobno na Hrvaškem z Novo TV in Doma TV se ne bo. Zadnjič sem bral na enem forumu, kjer je eden uporabnik napisal, da o tem ne razmišljajo, saj s tem bi ...prikaži več naredili veliko škodo svojim gledalcem (uporabnik ima veze z upravljalci DVB-T mreže, tako je vsaj napisal). Ampak Hrvati so pametni proti našim, ki mislijo, da je na vsakem vogalu zlata jama...

  • primc 13:22 17.januar 2017.

    Trenutno lovim preko antene- okolica celja: slo1, slo2,slo3, planettv, sponka gold, novatv, rtl(hrv), rtl2, rtl kockica, hrt 1,2, domatv, jabuka tv,.....in še polno nekih regionalnih postaj...Sploh nisem opazil da ni več poptvja in kanal a...

  • cogocogo 13:44 17.januar 2017.

    edino prav sem ze leta brez te nesnage ,,in se prisparam na casu in denarju nihce me ne posiljuje z bedastimi reklamami in se huje z norim politicnim pranjem mozganov ,,vsi ti mediji so v sluzbi raznih norih politicnih strank ...prikaži večicnih strank ,,pa da bi jih se placeval ja pa ja de ,,saj mi ne kaplja kakec na glavco

  • Avatar praufo
    praufo 15:12 17.januar 2017.

    marsikdo tukaj korajžno najavlja kako bo vse odjavil sploh pa da ne rabi tv-ja, itd ... zdej če živiš pač v skupnosti kjer je več generacij, je nekaterim težko dopovedat, da tv pa ne bo več, internet-a ne znajo uporabljat ...prikaži več in se tudi ne trudijo da bi ga ... tudi rtv naročnina se nekako porazdeli in seveda vse ostalo ... v mejah tehnične in finančne zmožnosti se pač izbere najboljšo možnost ponudbe, vsebinsko je pa vsak samo odgovoren za izobraževanje ali pa poneumljanje, hvala bogu svobodna odločitev, kar se tiče izbire kanalov, žal pa ni temu ustrezna politika glede plačevanja tistih kanalov, ki so gledani, oz. ki bi jih naročnik izbral, kajti paket je le paket ...operaterjev je čedalje manj, torej bomo imeli, kar bomo imelil

  • Avatar praufo
    praufo 15:30 17.januar 2017.

    verjamem, da je rtv tako velik, da ma svoje šlosarje, pa štromarje, pa tišlarje, pa mogoče še šivilje, pa kuharje, pa malarje, pa celo kakšnega dimnikarja, ... ampak varuh pravic ... halo ..., to je pa tako kot ... ne ...prikaži več vem ... totalen luksuz firme, ki dobi zagotovljen denar in se preserava preko vseh meja, kakšen varuh ... a kdo na rtv sploh to bere

  • RM 18:36 17.januar 2017.

    Z ukinitvijo in ob napovedi še (beri grožnjo) nekaterih programov , upam, da zaposleni ne bodo pristali na zavodu za zaposlovanje!

  • Boris Odreitz 19:42 17.januar 2017.

    pop tv samo se naj spelje same reklame in to tako nagravžne da je joj.Ne vem zakaj še ta sranja vedno imam na TV najraje bi jih stran vrgel oziroma blokiral mi samo prostor zavzemajo. nikoli jih ne gledam ...prikaži večm že par let ker so prav nagnusni programi !

  • Papaja Popi 09:10 17.januar 2017.

    To je plačana reklama Pro plus-a, ker je premalo naročnikov na novi sistem gledanja TV.

  • mrki 08:25 17.januar 2017.

    A lahk daste že mir s to A Kanalizacijo in POP Sekretom?

  • partizanka 09:33 17.januar 2017.

    mi na anteni gledamo nova24, zakaj je ne omenite. Sklepam da nalašč

  • partizanka 09:35 17.januar 2017.

    kdaj bo kakšna vlada z zakonom ukinila obvezni RTV prispevek!????

  • korisnik_362 09:44 17.januar 2017.

    Spoštovani, gre za nenamerno napako, za vir podatkov, kateri programi so v multipleksu, smo se zanašali na spletno stran Agencije za komunikacijska omrežja in storitve (Akos), kjer lahko vidite, da Nova24 ni navedena. http://dvb-t.akos-rs.si/multipleks_c Napako bomo takoj popravili v ...prikaži več članku in program dodali na seznam.

  • Omega_v6 10:04 17.januar 2017.

    Imam kabelsko vendar iz protesta ne gledamo PRO oplusovih programov in jih tudi ne bomo!! Ne prenesem ljudi katerim gre zgolj za denar!! Zato bi morali tako narediti v večini samo,da Pro plus propade!! Sicer pa kaj bi pa gledal? ...prikaži več Filme,ki se vrtijo že petič ali morebiti reklame??

  • partizanka 10:07 17.januar 2017.

    najlepša hvala za hitri odziv

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.