Slovenija
8704 ogledov

Programi, ki jih je mogoče gledati z anteno

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • partizanka 10:30 17.januar 2017.

    in potem izberejo izmed svojih varuhinjo, bruh

  • partizanka 10:36 17.januar 2017.

    mi imamo en sprejemnik na T2 in enega na sobno. Gledam večerni POP s Slakom, več govora o Princu Heriju kot o Milojki Kolar in prodaji NLB, Opolnoči grem na drug sprejemnik, preklopim na Gold, film o predvojnih razmerah v ...prikaži več Vojvodini. Skratka zlahka bom pogrešal Slaka, Petro in Trebuščaka

  • k0libri 11:35 17.januar 2017.

    Iz protesta pa jim boš plačeval? Ne razumem, torej.

  • bodica 11:42 17.januar 2017.

    Meni je čisto vseeno, ker jih v zadnjem letu nisem gledal niti minute. motilo bi me le to, da bi moral plačevati za programe, ki jih ne gledam - preko kakšne kabelske televizije. V tem primeru bi verjetno odpovedal še ...prikaži več kabelsko televizijo.

  • cogocogo 13:39 17.januar 2017.

    nobene skode se te naj ukinejo da bomo imeli mir pred posiljevanjem raznoraznih neumnosti ,,reklam pranja mozganov kot da ne bi vsak zase vedel kaj mu pase in kaj je dobro in koristno,,,ze dolgo sem brez tvja pa ga res ...prikaži več pa ga res ne pogresam ,,kar me se zanima pa imam izbiro na interentu pa se reklam se znebis ,,

  • cogocogo 13:42 17.januar 2017.

    najlazje je da vrzes tv v smeti pa ti nihce vec ne bo vsiljeval norosti in nas poneumljal to sem storil ze pred leti in je res ne pogresam grem pa vec ven na sport ,,ce pa me kaj zanima ...prikaži veča me kaj zanima je pa tu guglcek in izbira je nasa ,,

  • cogocogo 13:52 17.januar 2017.

    to kar so storili je samo v dobro naroda se nacjonalko naj ukinejo pa smo reseni poneumljanja in pranja mozganov sicer je televizija res skodljiva v vseh pogledih tako casaovno moralno kot financno

  • Boris Odreitz 19:43 17.januar 2017.

    da bog da da bi in da pop tv propade !

  • Boris Odreitz 19:46 17.januar 2017.

    uf slaka samo to ne

  • Ludvik Miholic 16:50 27.januar 2017.

    MENE SAMO ZANIMA ZAKAJ POP TV NI NIKJER OBJAVIL ZAKAJ SO IMELI V NJIHOVI HISI POLICIJSKO PREISKAVO KAKO SE SLISI DA JE V TEJ HISI AMERISKA VOHUNSKA SPIJONAZA ZA BALKAN IN DOKLER SE NEBO POP TV O TEM RAZJASNIL LAHKO ...prikaži več VERJAMEMO TEJ GOVORICI

  • Avatar praufo
    praufo 12:49 17.januar 2017.

    ravno zdaj berem, da je "nova varuhinja pravic gledalcev in poslušalcev Radiotelevizije Slovenija Ilinka Todorovski", ... to je noro, oprostite, pa kakšen varuh koga ali česa, ta rtv je cel sistem v sistemu, ki se mu reče država, mi preprosto ...prikaži več rabimo novega vodjo, ki bo popucal vso to kramo in navlako prejšnjega stoletja ... mi rabimo več kot trampa

  • fižolček 20:19 17.januar 2017.

    za koji kurac pa te moramo plačat rtv naročnino ker slo1 slo2 slo3 itk ni za gledat al pa kozlaš če jih gledaš

  • cogocogo 13:46 17.januar 2017.

    sem ze vec let brez nje ,,in je res ne pogresam ce pa me kaj zanima je guglcek tu ,,pa se tega je prevec ,,

  • cogocogo 13:50 17.januar 2017.

    no za njih je zlata jama res povsot ce pa usiha si skopljejo novo ,,bi bilo pa zanimivo ko bi se vecina naroda resila te skatle no slisim in vidim da mladi televizije ne gledajo ,,pa se prav imajo tudi ...prikaži večav imajo tudi sam je ze vec let nimam pa se ze starejsi ,,in nic mi ne manjka ,,kvecjemu vec casa imam za bolj koristne stvari ,in se prihranek je kar lep te evrcke pa raje porabim za svoj uzitek ne za njihov,,,nihce me ne poneumlja in mi vsiljuje neke norosti

  • cogocogo 13:35 17.januar 2017.

    nobene skode ,,bomo pac imeli vec miru ,,se posvetili domacim ,,poiskali kako drugo bolj koristno in predvsem zdravo razvedrilo,,,nekoc ko ni bilo tv-ja smo se veliko bolj druzili in zabavali danes je ta merij povsem izrinil druzabnost ,,prides kam na ...prikaži več,,prides kam na obisk in moras bulit v to skatlo ,,gorje da bi koga zmotil ,,ja obsedeni smo ze da morano vse videti in vedeti ,,a ne bi bilo lepse da gremo malo ven ali v kak sport ,na kako zurko ,,ne da se zapiramo v stanovanja in cepimo pred temi skatlami ki nas poneumljajo in perejo mozgane ,,a lahko se verjamemo v to z cimer nas posiljujejo ,vsi ti mediji so predvsem politicna trobila raznih cudnih strank ,,,pa se placujemo jim za to ,,,smo postali njihovi suznji?????? naj si sami gladajo te umotvore in mi si lahko spet izboljsamo miselnost in se marsikaj zraven,,,ne da nam cel dan nekdo sika sovrastvo iz teh skatel,,pa nas ponemilja kaj naj kupimo ,,kaj je za nas edino dobro ,,a si s

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.