Slovenija
219 ogledov

Prva prijava sovražnega govora

Komentarjev 64
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kranjica 10:08 28.avgust 2015.

    Ne vem, zakaj vsi krivi(jo)te zahode države, na Rusijo, ki že vseskozi zagovarja Asadov režim v Siriji, zaradi katerega se je ta eksodus od tam pravzaprav začel, pa je vse tiho. In zakaj begunci ne silijo v Rusijo, lepo prosim?

  • Igor Golob 22:47 27.avgust 2015.

    @MiroCerar če so begunci res samo tranzitni potem raje organiziraj direkt prevoz v Nemčijo,ker bo to ceneje in varneje za nas slovenceKo so pa leta 45 metali v jame begunce,ki so bežali iz Slovenije pa so tisti ki zagovarjajo ...prikaži več islamske begunce zelo pomenljivo tiho#hinavci

  • h3o 21:36 27.avgust 2015.

    o tem, ali bomo sprejeli begunce ali ne odloča kršitelj ustave Miro Cerar. Tip je levičar, levičarji so pa narodni škodljivci ali po domače lubadarji

  • h3o 21:40 27.avgust 2015.

    dajte žurnalovci, naresti eno spletno anketo, ali podpiramo prihod beguncev...

  • macola 22:31 27.avgust 2015.

    Se strinjam s tabo. Kot sem prebral na enem forumu....to NISO begunci, ampak delovni emigranti! Vojni begunci se umaknejo v sosednje države in se potem vrnejo....tile, pa grejo čez pol sveta, ne mislijo se vrniti in očitno dovolj denarja, pa ...prikaži več baje precej izobraženi. In zakaj so njihove "bratske" države zaprle dostope za begunce....ker je verjetno tudi v njihovem interesu, da se muslimanska vera razširi....al kako?

  • Milan Novak 22:45 27.avgust 2015.

    Referendum pa naj narod odloči o svoji usodi !!!

  • kapibara 22:46 27.avgust 2015.

    Ne bodo, ker je rezutat ŽE znan.. : "NADA" ..

  • mrki 23:06 27.avgust 2015.

    kje prijavim POSILJEVANJE medijev , da se moram veselit EKONIMSKIH beguncev?

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 23:15 27.avgust 2015.

    Preganjanje immigrantov je pa tiščanje glave v pesek. Nečloveško.

  • modrec 23:46 27.avgust 2015.

    ANKETA: Koliko bralcev se strinja s twitom Lejle Irgl glede krstnega lista "beguncev"? + za strinjanje in - za nestrinjanje.

  • blueone 23:51 27.avgust 2015.

    ljudje ne vedo kaj je vojna in kako je, če padeš SOVRAŽNIKU v roke, kjer ne veljajo NOBENI zakoni več....

  • Izudin 23:58 27.avgust 2015.

    Ha ha, SDS sektaš ...

  • Izudin 10:07 28.avgust 2015.

    Noben se ne veseli beguncev, samo ta Erlah pa nima vse pospravljeno po glavi.

  • mihajuz 08:10 28.avgust 2015.

    "Življenje je najvišje varovana družbena vrednota in absolutno varovana človekova pravica,"Meni (nam vsem) ogrožate življenje s tem, ko sprejemate ljudi, ki sem ne spadajo. Namerno prinašate ogromne probleme za vse, ki smo gradili to državo.

  • Presvetli 08:52 28.avgust 2015.

    Ostali bi lahko v Saudski Arabiji,Jordaniji kjer je njihova kultura. Evropska unija želi novodobno sužnjelastništvo katero pa se bo izrodilo in bo prišlo do velikih trenj se pravi vojn. Ne pozabite,da v Turčiji čaka še 4 milijone teh beguncev za ...prikaži več preselitev v Evropo.ALO 4 milijone se zavedate tega?????!!!! Kdo bo to sprejel,dajte bodite realni,NIHČE???

  • mrki 09:06 28.avgust 2015.

    a si 91 leta bejžal ?? jaz nisem , jaz sem mel flinto v roki !!

  • Avatar čavez
    čavez 09:06 28.avgust 2015.

    Destabilizirali bodo Evropo, pa naj naslednja generacija, če jih bo kaj ostalo pove če sem se zmotil.

  • c1305166 09:07 28.avgust 2015.

    Pa kaj je s temi SDS-ovci, so res tako brezčutni in neumni?

  • blueone 09:41 28.avgust 2015.

    mhm to je pa tudi res, Saudijci, Katarci, Kuvajtčani, Bahrainčani itd...bi lahko prevzeli del beguncev...

  • Presvetli 09:22 28.avgust 2015.

    Boste še dalje zagovarjali begunce ali bolje rečeno politične imigrante kateri so poslani v Evropo po dogovoru Obama,Merkl ,Holland. Ajde novinarji dajte dalje sedaj spet o širjenju nestrpnosti do imigrantov. Banda pokvarjena

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.