Slovenija
222 ogledov

Prva prijava sovražnega govora

Komentarjev 64
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 07:31 28.avgust 2015.

    Politika naj dela to, kar želijo ljudje. V tem primeru je najbolje narediti referendum in se ugotovi želja državljanov. Kaj misli AI in podobne organizacije je brezpredmetno in neukusno. Pod krinko "civilne družbe" se gredo politično agitacijo. Naj se registrirajo ...prikaži več kot politična stranka.

  • zadeva66 08:07 28.avgust 2015.

    raje sprejmem begunce, k vem da bojo pripravljeni delat pa tudi večinoma jih je izobraženih, imajo razloge da so zbežali, sej vrjetno bi to naredil vsak, če bi se to dogajalo v njegovi državi. slovenija bi morala rešiti problem drugih ...prikaži večh priseljencev k so tukaj že nekaj časa, jih mi preživljamo ker vlečejo socialno in doma otroke "merkajo", naj mi to en razloži

  • c1305166 10:28 28.avgust 2015.

    No, pa tudi kakšen NSijevec se vmes najde :) Da se ti pa zdi moja izjava enako sprevržena, pa pove veliko predvsem o tebi - netolerantnost in pozivanje k pobijanju ljudi zaradi ideologije, strahu in sovraštva napram neki izjavi o ...prikaži več SDSovcih.. lepo te prosim, zamisli se malo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.