Magazin /magazin/film-glasba-tv
69 ogledov

S peticijo bi radi ukinili Ališiča

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • AtomX 16:12 10.december 2014.

    To peticijo si je en spomnu, ki nima nič drugega početi... Še zmeraj najslabši je bil Zoran Radisavljevič, ki je nevem koliko let kometeral pa ni bilo nobene peticije. Ališič pa rabi kilometrino sej razen F1 ni nikoli komenteral nič ...prikaži več drugega. Jaz bi mu zraven dal še kakšnega strokovnega komentatorja pa magar uno ano kobal čeprov jo je včasih teško poslušat.

  • lorina 21:32 10.december 2014.

    Miran Ališič najbrž moti mlade novinarje v športni redakciji RTV. Po mojem mnenju je on novinar in reporter s srcem in dušo. Spomnite se časov OI, ko sta skupaj z Bergantom pripravljala prispevke. Za mene odlično. Tudi sedaj pripravi zanimive ...prikaži veče prispevke pred tekmami smučark in tudi njegovi komentarji so živahni, kot je živahno dogajanje. Mislim, da tiči vzrok za peticijo tudi v tem, ker se ne podreja in pove kar misli, tudi v povezavi s politiko in drugih perečih vprašanj v Sloveniji. Upam, da bo ostal komentator ženske smučarije in F1.

  • david112 11:18 10.december 2014.

    pri komentiranju malo pogrešam STROKOVNE komentarje smučanja ne pa zgodbice smučark in kaj je včeraj rekla novinarjem...kdor pa misli da je ališič neiteresiran se pa MOTI za 30 smučark mora vedeti nekaj povedat in se mora pripraviti za komentiranje mislim ...prikaži večm da ališiču ni lahko

  • Avatar roksa
    roksa 11:09 10.december 2014.

    Ališič pa alpsko smučanje ne gresta skupaj, tak kot Đuro in Avseniki ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Jurij Koren 11:22 10.december 2014.

    Tudi meni se zdi čisto vredu. Z vsako novo tekmo je boljši. Pa še kakšno obrobno pove zraven.

  • francek 11:47 10.december 2014.

    Zelo slab in nestrokoven komentator. Za komentiranje F1 je veliko boljši g. Niko Mihelič za komentiranje smučanja pa bilo kdo samo Ališič ne.

  • Avatar krojac
    krojac 11:52 10.december 2014.

    Pokvari mi dan s svojim komentarjem tako pri smučanju ko pri F1.

  • GERE 12:20 10.december 2014.

    Miran je zakon, samo navadit se je potrebno da vozi Tina in ne Vettel!

  • Undertaker 12:31 10.december 2014.

    Podpisano. Ker se strinjam, da je M.A. en najslabših komentatorjev na RTV.

  • stela 13:54 10.december 2014.

    Najbolj migre pa na živc, ko začne komentirat na ves glas in z vso brzino, ki jo premore...take vrste komentiranje ne sodi na smučarijo...prej na fuzbal....

  • jaki 14:12 10.december 2014.

    glej na Eurosportu, tam vsaj kolikor toliko komentirajo samo vožnjo.

  • stanekos 14:18 10.december 2014.

    Z naskokom najbolj razgledan športni novinar. Je res, da z glasom povzroča nekaterim težave. Da pišeš peticijo, moraš biti pa fajn ubrisan osebek.

  • primorc91 15:04 10.december 2014.

    Raje poslušam Ališiča kot pa Hudomalja in Ano Kobal.

  • primorc91 15:05 10.december 2014.

    Za moje pojme je Ališič najboljši športni komentator.

  • Avatar roksa
    roksa 15:21 10.december 2014.

    Te pa ti nimaš pojma!!!

  • Izudin 15:30 10.december 2014.

    Mogoče bi bilo pa dovolj, če bi mu recimo Vrhovnik družbo delal, da bi še iz prve roke po strokovni plati kakšno slišali.

  • antares 15:33 10.december 2014.

    Dober komentator, ima svoj stil, ampak njegovo komentiranje vsaj nikoli ni dolgočasno. Upam, da ostane. Lahko kje podpišem proti peticiji?

  • Gorenko 17:55 10.december 2014.

    Dame in gospodje moje mnenje je da kdor nima pojma o smučanju naj spoka tukaj stran, ker od teh ki tukaj jamrate da Ališič ni vredu komentator nobedn nezna smučati.Ališič je kral in ostav bo kral zelo dobro komentira ...prikaži več res pa je da se kdaj kaj zmoti. Zato lepo utihnite in neglejte smučanja

  • Pepe007 17:57 10.december 2014.

    Prvi problem Ališiča je, da nima prave barve glasu. To je velika ovira za tako delo. Podobno kot da bi hotel delati kot manekenka. Žal bi njega in mene vsaka modna agencija zavrnila. To pač tako je. Za določeno delo ...prikaži več moraš imeti tudi določene naravne predispozicije.

  • Gorenko 17:59 10.december 2014.

    Če neveš zakaj se gre pri smučanju NE GLEJ !!!!!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.