Magazin /magazin/film-glasba-tv
71 ogledov

S peticijo bi radi ukinili Ališiča

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gorenko 18:00 10.december 2014.

    Kaj pa te moti pri Ališičevem glasu. Kaj si narobe zvezan da bi rad poslušal piskanje :D

  • stanekos 18:11 10.december 2014.

    Po moje imajo pri peticiji največ na glavi Ališičevi kolegi v športni redakciji.

  • Nenad Djermanovič 18:45 10.december 2014.

    Njegovo "tuuuuuuuleje" je pri takih tekmah zelo moteče. Ni bil dober niti za formulo. Žal

  • Marjan Cvetan 19:26 10.december 2014.

    Ališič je zakon. Ana Kobal bi pa lahko pri svojem smučanju kdaj kaj pokazala ne pa, da sedaj vedno nekaj pametuje kako je potrebno smučat.

  • GERE 19:43 10.december 2014.

    Zato pa ti najbolj uživaš, ko ti fuzbal komentira Ivo Milovanovič!

  • supreme 06:35 11.december 2014.

    boljš Ališič kt pa tist Hudomalj ,ki misli ,da vozi samo Mazetka.......

  • Žurnalček 11:35 11.december 2014.

    Poba ti pojma nimaš o smučnju isto kot tvoj prjatu Alešič !

  • Žurnalček 11:39 11.december 2014.

    Vsi ki podpirate Alešiča v njegovem komentiranju smučanja , primerjajte malo vrhunsko komentiranje smučarskih skokov , od iste športne redakcije SLO2 !

  • depresija 12:38 11.december 2014.

    A lahko s peticijo ukinemo komisarja JJ?

  • francek 07:12 12.december 2014.

    S peticijo je g. JJ dobil največ glasov.

  • Undertaker 10:55 03.januar 2015.

    Si danes vzel tablete? Očitno si jih pozabil.

  • Kranjica 17:47 10.december 2014.

    Mu ne bi dali možnost vsaj eno sezono? Kaj nekatere moti? Da se med komentiranjem nepričakovano zadere? Mene tudi, a mi ne pride na misel, da bi zato podpisovala peticijo. Če se ne motim, je dan pred Ališičem komentiral drug ...prikaži več novinar, ki se, vsaj za moje pojme, še bolj brezvezno dere. Najboljši za komentiranje smučarskih disciplin pa bi bili prav gotovo bivši smučarji.

  • Žurnalček 11:33 11.december 2014.

    Vsaka čast Alešiču za F1, užitek ga je poslušat , ravno obratno temu, je pa njegovo komentiranje smučanja! Grozljivo , če se samo Ureka spomnim in primerjam, je to dno dna ! Samo, če je urednik Mile Jovanović , pol ...prikaži večol si kaj drugega kot tako postavitev niti ne morete zamisliti . Boli me , jaz gledam naše na Eurosportu , vsaj vem kako na nas gledajo in kakšno veljavo dajo našim v tujini, Alešiču pa za smučanje od mene čista 0 .Saj če ne bi blo Tine, Ferkov in Drevove , mi bi bilo vseeno , tako mi pa ni !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.