Slovenija
167 ogledov

S prvim aprilom draži tudi Telemach

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • McClain 21:24 03.marec 2017.

    no, se bolj se nas nateguje kot posiljuje. Banda. Itak je za vse zmaga nekaj zlobirat (beri podkupit) v parlamentu pol pa od milijona po pol evra pobirat, ampak vsak mesec, to je glavna zmaga za to bando pokvarjeno.

  • Ilidalda 09:51 02.marec 2017.

    Nameravam spremeniti paket pri T2 (oranžni diamant) zaradi podražitve. A bi znal kdo svetovati iz izkušenj, na kaj se splača preiti?

  • hpet 10:10 02.marec 2017.

    Če bi znali biti ljudje enotni, bi vsi prekinili razmerje. Kakšen mesec ali dva ne bi nikomur škodilo biti brez TVja, v tem času pa bi operaterji že po kolenih hodili za naročniki. Očitno se pa vsi samo razburjamo, a ...prikaži več nič hudega, bomo že požrli in šli dalje - še vse smo.

  • Boštjan Božič 10:22 02.marec 2017.

    Spoštovani, točno to je rešitev. Čim več vas bi moral vse odpovedati. Za 1 leto npr. Kmalu bi za vami hodili in vas prosili, da zastonj vzamete njihov paket, saj vas tako ali tako vsi posiljujejo z reklamami, za ...prikaži več katere seveda dobivajo denar in jih vi nagradite še z oderuškimi naročninami. Namenoma pišem v 3. osebi, saj sam že 10 let nimam TV točno s tem razlogom. Dajte enkrat udarit po mizi. Kaj boste pa zamudili brez TV? V bistvu plačujete, da vas bombardirajo z lažnimi novicami in vsiljujejo način ter ritem življenja. Pa lep pozdrav. Boštjan

  • zdrej 13:30 02.marec 2017.

    Všeč mi je tvoje razmišljanje. Moti me pa mešanje pojmov, ker operaterji so samo posredniki, TV ponudniki pa so izdelovalci vsebin. In ti hočejo zaslužit velike dnare in je logično, da računajo za "izdelavo" TV programa. Sam pa se lahko ...prikaži večko odpoveš TV-ju , no razen pri Telimachu, kjer je TV obvezno imet.

  • bojovi 14:10 02.marec 2017.

    No Cerar, boš kaj naredil ali pa samo buljil v luft? Če bi bil jaz premier, jaz bi odredil zakon, da se mora Pro Plus dat v paket in na izbiro. Zakaj? Ker bi bil premier in bi delal za ...prikaži več prebivalce Slovenije. No se boš že premaknil in jim stopil na prste?

  • Papaja Popi 08:35 02.marec 2017.

    Lopovi so eni in drugi.

  • Avatar olor
    olor 08:48 02.marec 2017.

    pozabil si napisati m3,

  • Tin 10:04 02.marec 2017.

    Kartelni dogovor.Na našo žalost tudi tisti,ki bi morali bdeti nad takimi nepravilnostmi,sodelujejo v tej umazani igri

  • smejka 10:55 02.marec 2017.

    Dajmo brati,se človek na jezi igrati,peti, plesati, klepetati...tudi ljubiti....in Tv odklopiti.Kaj kmalu bomo skoraj zastonj vse pakete dobili.resničnostne šove lahko imamo doma...in še glavni akterji v njih.

  • Aleta 11:26 02.marec 2017.

    Namesto, da bi ProPlus plačeval kabelskim operaterjem, bodo sedaj naročniki krili te stroške.Sramota!

  • Dixon 11:34 02.marec 2017.

    Točno to. AKOS in AVK sodelujeta z državnim operaterjem. SIcer pa zakaj je še vedno državen? Da pokrivamo dolgove?

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 11:41 02.marec 2017.

    Anita Zajev idi u pičku materino ti in tvoj jebeni gospod,kaj kurac ma to veze s podražitvami pri Telemachu baba zblojena!

  • Evropski Slovenec 18:05 02.marec 2017.

    križar, boljše je, da to objavo prijaviš na žurnal. Stvar je v tem, da je objava od Anite spam, ker je očitno Anita malo zašla na FBju. In ja, Anita dejansko ne daje gor teh objav (virus). LP

  • cogocogo 12:42 02.marec 2017.

    ze kar precej let nimam televizije in je nic ne pogresam ce me kaj zanima pa mi pove stricek guglcek ,,

  • pje 13:00 02.marec 2017.

    Pa to je višek kej se grejo tote zblojene operatere! Namesto ke bi mene plačevale ke jih morem gledate. Itak pop pa a kanal in še tote planet tv to vse še vrtijo filme od pamtiveka za bruhat. Seveda pa ...prikaži več če se lidje pistijo nateguvat pa naj jim samo računajo za tote programe.

  • Boštjan Božič 13:51 02.marec 2017.

    Ti dam prav. Želim si le, da bi se ljudje enkrat zavedali, da so rešitve v naših rokah, da pač je treba kdaj pokazat nestrinjanje, saj te nihče ne more v nič prisiliti. Ampak vsi nekaj čakamo, da nas bo ...prikaži več "nekdo" odrešil muk. Žal bo le slabše

  • antitrust 15:36 02.marec 2017.

    Sem že spremenil paket iz premium v extra. Pa bom še prišparal....Jeb...naj se !

  • Tomo333 19:21 02.marec 2017.

    To je demokracija .. največji bogataši, kapitalisti, predvsem ameriški, so pod pretvezo izvoza demokracije okupirali revne države in nas sedaj kradejo ... Mi smo pa nemočni, dokler se ne bomo res dobro organizirali in na kolena spravili družbe-operaterje, ki se ...prikaži več izsiljevanju ProPlusa niso postavili po robu. Zaslužijo si kaznovanje in če se v velikem številu odjavimo od naročnin, jih bomo hitro spravili na kolena. Sem za, ker na državne mehanizme ne moremo računati.

  • Božidar Dinič 20:05 02.marec 2017.

    al đazira itak

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.