Slovenija
169 ogledov

S prvim aprilom draži tudi Telemach

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mačkon 20:35 02.marec 2017.

    ročno napišem in plačam položnico trenutnega zneska in niti centa več, banda smrdljiva

  • ac-dc 22:17 02.marec 2017.

    Jaz sem mislil, da kartelni dogovori pri nas niso dovoljeni, pa sem se očitno zmotil.

  • McClain 21:22 03.marec 2017.

    cist enostavno, zmanjsajte paket za enmal, ali pa hitrost iinterneta, itak gre. Pac uploadaš 20 minut namest 12, recimo. Bolj jih bo ta manjko prizadel kot jim bo 2,5 evra koristilo, ker stroski so za njih enski. Jaz bom tako ...prikaži več naredil, banda pokvarjena.

  • boogin1 09:47 02.marec 2017.

    Najbrž je sedaj nekomu vsem jasno, da živimo v mafijski državi v kateri so zakone napisale kriminalne in mafijske združbe. Sklicujejo se eni na druge, AKOS, AVK,... se delajo neumne, češ, da ni to v njihovi pristojnosti, na koncu bodo ...prikaži več vsi ugotovili, da je vse zakonito.

  • McClain 21:29 03.marec 2017.

    Se nekdo je napisal podobno in res je tako: VSAJ ZMANJSAJTE PAKET, TO JIH NAJBOLJ PRIZADANE. VELIKA MOZNOST JE, DA SO NAS SKUPAJ NATEGNILI PRO PLUS IN OPERATERJI!!!!! ZDAJ IMAJO OBOJI VELIKO OD TEGA, MI PA FAFNILI SPET NA CELI CRTI.

  • cogocogo 12:45 02.marec 2017.

    prvic ni kaj gledat ,,drugic skada zapravljat cas za gledanje televizije ,,tratjic ce gldas ali ne gledas placas in to ne malo ,,tudi sam sem se resil te sktle za poneumljanje in to kar nekaj let nazaj ,,pa sem se ...prikaži več ,,pa sem se vedno ziv ,,torej se da kar lepo ziveti brez te skatle ,,

  • dracan 15:18 02.marec 2017.

    Ni res, sedaj je možno imet internet tudi brez TV tudi pri Telemachu: http://telemach.si/internet/internet-paketiSem preveril pri njih in čeprav so mi še mesec dni nazaj zagotavljali, da ne bodo zvišali ceno, so mi pa potrdili, da lahko TV ...prikaži več odpovem in ohranim samo internet. Sedaj bom pa še par evrov prihranil :)

  • Omega_v6 18:23 02.marec 2017.

    Tudi sam sem zamenjal ponudnika in to kljub temu,ker sem bil zadovoljen z prejšnjim!! To sem naredil iz protesta!! Zelo žalostno,da živimo v tki NEDEMOKRATIČNI družbi v kateri moraš imeti posili v osnovnem paketu programe "najbolj gledane" televizije v Sloveniji ...prikaži veči seveda po njihovem prepričanju!! Prav sramotno se mi zdi zakaj niso tako POPULARNO TV hišo dali v poseben paket in kdo hoče gledati te reklame in oguljene resničnostne šove naj pač PLAČA!! Smo sramota od države,v kateri se državljane POSILJUJE z stvarmi katerih NOČEMO!! Prav tako je sramotna naročnina na RTV Slovenija kjer dajemo plače nesposobnim rdečim novinarjem!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.