Slovenija
14666 ogledov

Mesojedci se zaradi te vladne poteze počutijo zelo ogrožene

Komentarjev 90
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Fredi34 09:58 23.december 2022.

    Točno, še na hišne ljubljenjške sem pozabil. Vidim da je zalo proljubljen trend da ima gospodinjstvo vsaj enega psa, če že mačke ne. S čim jih hranite? Z solato? Verjetno ne. Kaj če bi najprej začeli tukaj. Ukinimo hišne ljubljenčke, ...prikaži več v kolikor se (mačka) ne prehranjuje v naravi.

  • AN27 11:29 23.december 2022.

    Rešitev problema je na dlani - ukinitev domače pridelave ali pa vsaj njena omejitev in v nadaljevanju nadomeščanje z množičnim uvozom gensko spremenjene soje in koruze iz drugih kontinentov. WEF approved!

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 10:55 23.december 2022.

    Vegetarijanci in veganih imajo radi živali, zato imajo doma tudi po dva psa in mačko!

  • kapibara 11:02 23.december 2022.

    Najboljša zelenjava, je takrat, predno gre čez prašiča- Svinja Kralj živali.. a ste že slišal, kako zelenjava joka, ko jo nabiramo..

  • psasa 11:14 23.december 2022.

    Me zanima ja če bo Golob doma namesto tatarca imel zelenjavni namaz na mizi za Božič in Silvestrovo, močno dvomim

    • Toma 21:00 23.december 2022.

      Prej bom jaz snedel golobjo rižoto!

  • AN27 11:30 23.december 2022.

    Sicer pa ne razumem, v čem je problem, saj je pridelava mesa kot je perutnina, svinjina in govedina načeloma veganska - živali so vendarle krmljene z živili rastlinskega izvora.

  • leonardo 15:18 23.december 2022.

    Res ne vem, zakaj toliko žolča ( z ene ali druge strani). Kdor hoče jesti zelenjavo, naj jo mirno je. Kdor je meso, naj ga mirno je. Trgovine so z mesom založene da kar poka, pa gotovo bodo še naprej, ...prikaži več kljub Golobovim priporočilom. Sam sicer nisem pretiran mesojedec, pa tudi vegetarijanec ne. Ko se mi zahoče mesa ali pa zelenjave takšne ali drugače, me na to opozori telo samo.Po domače, zaljubi se mi ga in ga jem.

  • Avatar Leon
    Leon 08:27 23.december 2022.

    Poglejte kako se je Mahnič oglasil s svojimi pujski na skupnem posnetku iz hleva . Mahnič je v prvi vrsti .https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/63a311de9eb4b/mahnic-vegane-v-stateskem-svetu-za-prehrano-drazi-s-klobasami

    • Avatar Leon
      Leon 13:17 23.december 2022.

      Sv. Mahnič zagovornik kolin ...

  • rd2dmk2 09:44 23.december 2022.

    moje mnenje je takole tud če vsi samo jemo koruzo, jo je treba pridelat, s traktorji, z gnojili, ki pa so gnoj ali pa umetna. kako se pridela umetno gnojilo pa preverite. najprej je treba uredit proizvodnjo in porabo. ne ...prikaži večne požgat amazonski pragozd zato da se tam pase govedo od katerega porabi par zreskov. tretjič kupite vrečko viskasa, tist za mačke, kaj gor piše : najboljši kosi. torej gre krava za mačora. in četrtič, tist kar kupite, pojejte, ne stran vršt, tisto v kanti je največji problem.

  • jozicamurn 18:17 23.december 2022.

    Mater vam vegansko vsiljujočo, čustveni izlivi par excellence, zakaj vdirate v našo svobodo, ko smo vas pustili na miru pri vaši bolanosti. Bolanizem brez primere, če boste preveč sral vas v rit nabijemo in bo cela štala v Sloveniji, tepli ...prikaži več vas bomo na vsakem koraku. Vi boste nam narekoval vašo bolanost, a ste z lune padli, samo probajte bo hujš od državljanske vojne in nekdo bo stradal.

    • Burja 20:07 23.december 2022.

      Bog pomagaj, do kam je prišlo tvoje stvarstvo, v katerem človek, človeku grozi v imenu krvavega mesa. Le pravi pogum pozna zapoved - NE ubijaj, ljubi svojega sovražnika...načela ob katerih odpove ego um, razum.....ostane samo pristna - Tvoja ljubezen.Hvala na ...prikaži veča na razumevanju, ki nam je dano in domuje v vsakem srcu, samo objeti ga je potrebno.🙏 .

    • jozicamurn 21:08 23.december 2022.

      Na vsiljevanje se odzovem tako da po glav udaril vsiljevalca oz. posiljevalca. Simple as that.

    • jozicamurn 21:09 23.december 2022.

      udarim*

    • Burja 21:55 23.december 2022.

      Razumljiv odklon, um se brani nečesa, kar ni v njegovih okvirjih. Mnogi ki so ozaveščali višje vrednote so bili zaničevani.. Jezus je doživel podobno izkušnjo nerazumevanja in bil mučen, zakaj? Želel je osvoboditi človeštvo iz egocentričnega pogleda, a človek v ...prikaži več v svoji ozkosrčnosti ni videl mimo zgrešenih načel, ki ga vežejo na ta svet.

    • Burja 21:58 23.december 2022.

      Ironično dejstvo, se dogaja, kadar je ljubezen obsojena nasilja, prisile.... Nekako situacija sovpada s stanjem naše duše, ki je vedno obsojena na posluh gorečega uma. No temu bi lahko rekli- resnično vsiljevanje, oz. čisto stanje otopelosti glede sočutnih vrednot.

  • Toma 07:29 23.december 2022.

    Mnogo, mnogo bolj so taki politiki nevdržni za prihodnost!

  • matermila 07:52 23.december 2022.

    Namen Strateškega sveta za prehrano: jedli boste, kar priporočamo, drugače bomo dodatno obdavčili vašo ´nezdravo´ hrano. Samo toliko v razmislek.Več si lahko preberete v Kavarni Hayek.

  • Stajerc 20:20 23.december 2022.

    Goloba bo pa itak prvi malo močnejši veter odnesel

  • Avatar Leon
    Leon 09:21 23.december 2022.

    https://www.slovenec.org/2020/04/02/zivinoreja/

  • f647b776575a6bda6db7e22eb840a016ae12d809 12:06 23.december 2022.

    Kaj to je nekaj novega kaj mi zmoremo(z tistimi brusi gor) samo to bom napisal noben na tem svetu mi ne bo govoril kaj bom jaz jedel(to je moja stvar ne da se drugi odločajo za mene) ki točno vemo ...prikaži več kaj je poanta tega(nadzor in prodaja njihovih kozlarij) in ne me ne zanima in tudi moti ne kaj kdo uživa😉😉ne bom odpisoval na vaše komentarje 😉😉👊

  • jakec1575 09:07 23.december 2022.

    Sam sicer pojem kdaj meso, a redko. Perutnino in ribe. Meso je tako kot nafta subvencionirano preko eu skladov, zato je cena na trgu dumpinska. Kmet ni strokovnjak za prehrano in nima pojma o tem. Vecinoma. So izjeme. Kmetijska zbornica ...prikaži več ni strokovnjak ampak zascitnik trenutnega stanja, torej cokla taksnega sveta. Meso se lahko sintetizira. Ali izdeluje iz kobilic, crickov, crbov. Brljakovine te sorte so nekajkrat bolj kvalitetne. Ukinitev intenzivne reje za zacetek. Samo pašna žival in dvig cen.

  • Luksi 09:27 23.december 2022.

    Če kdo misli, da nam je bilo pod fašistom hudo bo kmalu videl, da je ptič še dosti hujši. Zdaj policaj ne bo več preverjal, kdo je burek na ulici, ampak če ta burek vsebuje meso. In za mesnega sledi ustrezna kazen...

  • Burja 11:23 23.december 2022.

    Grozljivo, da sploh obstaja mesna prehrana, navkljub dejstvu, da smo ljudje zavestna bitja. Očitno je globoka nezavest dobro sprejeta in ljudje gledajo na sebe z očmi, ki nimajo videnje svoje zablode.K sreči se dogaja prebujanje iz okov krvave mesarije.

  • robi2107 07:52 23.december 2022.

    Podpiram. Vegi 25+ let

    • crniovcar 09:04 23.december 2022.

      Samo da spomnim vegane.... Iz raja so nas vrgli zaradi jabolka. ne zaradi odojka..!!!!.

    • robi2107 09:20 23.december 2022.

      Vegetarijanec, ne vegan. Sicer pa takrat odojkov se ni bilo, ker bog ni talal subvencij.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.