Slovenija
36795 ogledov

Štrukelj: "Dva moška sta me napadla in stisnila ob zid"

Komentarjev 146
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar _lolekbolek
    _lolekbolek 09:02 31.december 2021.

    Kar seješ to žanješ, pravi nek pregovor.

    • pbr1 15:05 31.december 2021.

      Ti si lolek in bolek, pa še ajeto v eni osebi.

    • Avatar _lolekbolek
      _lolekbolek 15:50 31.december 2021.

      Pbr1, od tebe to slišati je zame velik kompliment. :)

  • PaPajapopi 08:30 31.december 2021.

    Ljudje vas imajo pač zadosti in vas ne morejo več poslušati in gledati kako lažete.. https://necenzurirano.si/clanek/preiskovalne-zgodbe/kako-je-vlada-nagrajevala-strokovno-skupino-za-covid-19-dokumenti-915560?utm_source=svet24&utm_medium=brandbar

    • Dusan12 13:01 31.december 2021.

      Dobro namerno predlagam, da vsi strovnjaki, ki delujete kakorkoli s kovidom 19 odstopite s svojih nehvaležnih položajev, kot dr. Štrukelj, čestitam mu, za odločitev, ki jo je sprejel, Narod si bo pisal / piše / sodbo sam. Slovenci, pomešani, precepljeni ...prikaži več s čefurji izgubljajo tla pod nogami in prav naj jim bo tako, kulovcirajajo v svoje soku, Leon, kje ti pamet …..

    • blayo 13:15 31.december 2021.

      Papaja, kaj te pa moti na teh ljudeh? Če si pred tem lahko živel brez da bi vedel za njih, ne vidim razloga zakaj tega ne nadaljuješ. Pač živiš dalje v svojem balončku in se brigaš zase ter si vesel in srečen...

    • vzev 14:17 31.december 2021.

      Blayo, prej ti ljudje niso vlivali na naša življenja. Sedaj pa ti "strokovnjaki", precej vlivajo kako živimo. Toda kaj so druga pričakovali. Sodelujejo s to vlado, ki nenehno grozi, žali.... Drugače sem pa proti vsakemu nasilju, ker z njim ne ...prikaži veče bomo nič rešili. Toda to se bi morala zavedati tudi trenutna vlada.

    • blayo 14:25 31.december 2021.

      Niti ne... v Jugi so zaprli državo za en mesec 100% diht, nihče ni smel ven niti v štacuno. Se mi zdi, da se je tvoja percepcija bistveno spremenila v zadnjih 30 letih...

    • pbr1 15:01 31.december 2021.

      Papaja spet se ti debil oglašaš. Kaj boš naredu, ko bomo mi imeli dovolj takih kot si ti? Ni je luknje kamor se boš skril.

    • vzev 15:16 31.december 2021.

      Ja, samo ne za tako nenevaren virus kot je kovid.

    • Ender3 15:36 31.december 2021.

      Aktivizem bo po defoltu branil vsakogar, ki ga postavi vlada. Sploh jih ne zanima kaj delajo, govorijo, mislijo samo, da se interesno, politično odzivajo v javnosti. In, ko je treba dogodek objaviti je to, najbolj primerno na Nori24 tv in ...prikaži več Planet Tv. Slednja že slovi po verodostojnih in transparentnih informacijah, provladno tipiziranih.

    • blayo 20:58 01.januar 2022.

      vzev, ti očitno smatraš za nevarnost samo nekaj, kar neposredno ogroža tvoje življenje.

    • blayo 21:10 01.januar 2022.

      Ender, spet si vse pomešal... aktivizem se vedno in povsod dogaja na nevladajoči strani. Vladajoča stran za razliko od nevladajoče ne potrebuje aktivizma.

  • suineg7878 08:39 31.december 2021.

    Ne zdej jokcat. Leto in pol trosiš "svojo resnico", ki jo mesečno korigiraš in popravljaš. Še vedno se spomnimo tvojih izjav, da so VSA cepiva varna in učinkovita..., da ni nobenih ovir za njihovo mešanje, da bosta dve dozi dovolj...itd ...prikaži več itd. Račun se in se bo izstavil VSEM poganjalcem plandemije. Preden boste zapuščali stanovanja bo treba najprej ven pomolit vaš ostržkov nos in preveriti ali je zrak čist.... Karma is a bitch! Obilo zdravja in osebne sreče vam želim!

    • Avatar torolino
      torolino 11:06 31.december 2021.

      Hinavec, potem mu pa voščiš? Imaš zmedo v glavi.

    • bi_ba 15:25 31.december 2021.

      Jaz jim pa ne želim nič dobrega, ker tudi oni nam samo slabo s svojim početjem. Ampak račun vedno pride. In nekega dne bo prišel za vse sodelujoče, ne mislit da ne.

    • Ender3 15:50 31.december 2021.

      trotolino ti, še taga ne zmoreš, ker nimaš ne vzgoje ne spoštovanja do drugače mislečih. Še misliš in pišeš tako, kot ti drugi narekujejo.

    • Avatar torolino
      torolino 18:15 31.december 2021.

      Zapiti enter, zopet nisi znal prebrati komentarja na suinga. Da te 2 gnoja stisneta v kot je kriminal prve vrste. V prihodnjem letu ti želim bolj trezno glavo. Pa odvadi se stalnih fraz, klet, trol, sendvič sok, vzgoja, mati, starši...se ...prikaži veče ti vidi, da si že v otroški dobi.

    • suineg7878 18:33 31.december 2021.

      Trotolincek... gospodu sem na koncu namenil nasvet. Vec neumnosti ko stresa manj bo srece in zdravja. Tisti z nekaj soli v glavi so razumeli. Tebi pa sem sedaj razlozil. Tudi tebi vse dobro! :)

    • Avatar torolino
      torolino 18:52 31.december 2021.

      Thanks singerca, vračam dobre želje...lahko pa razmisliš, kaj bi bilo, če se ne bi nihče cepil.

    • Ender3 19:55 31.december 2021.

      trotolino, hvala za dobre želje😉Potrudil se bom, če boš ti prenehal komentirati komentarje in ob tem prenehal žalit in diskteditirat vsako mnenje, ki je drugačno od tvojega/vašega prepričanja. Lepe praznike in mir s teboj.

    • Avatar torolino
      torolino 20:24 31.december 2021.

      Ender👍, sva kot dva kužka, vmes pa ograja. Tudi tebi in tvojim vse (mali) kul v novem letu😁.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:14 31.december 2021.

    Dobivajo grožnje? Kaj nam pa oni delajo? Grozijo , ves čas. Če ne bo to, bo ta ukrep, če ne boste pridni vas bomo zaprli , prihaja še hujše ... A to pa niso grožnje ??? Vsak dan smo jih vsi deležni.

    • blayo 13:10 31.december 2021.

      Če ti nekdo reče "Ne primi te žice ker te bo streslo!", jo ti seveda primeš in te strese, nakar okrog trobiš kako so ti grozili? Kot pravi lolek... kar seješ to žanješ.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 15:29 31.december 2021.

      Blayo spet lajaš po nepotrebnem. Zaradi mene si ti lahko v karanteni do konca življenja.

    • blayo 20:55 01.januar 2022.

      Zaradi mene si pa lahko ti.

  • rd2dmk2 08:58 31.december 2021.

    "dva moška sta me napadla in stisnila ob zid ampak uspelo se mi je ubraniti in sta zbežala.." pa ta se ne piše Štrukelj ampak Cloude Van Dam. dejte nehat s takimi podlimi pritlehnimi izjavami.. in mimgrede lažne prijave nasilja ...prikaži večja so tudi kaznive, upam da se bo tudi začelo raziskovat in sankcionirat. pa da ne pozabim, kako kaj napreduje raziskovanje cepljenaj z napačnimi cepivi, ste že koga ovadili, spoštovani belohalniki. ali mogoče talate cehovska priznanja takim za raziskovalne poteze.

    • pravičnik77 10:05 31.december 2021.

      kar se tega tič, menda je tožilstvo že zagnalo predkazenski postopek glede malomarnosti zdravnikov pri cepljenju... žal samo pri cepljenju otrok

    • blayo 13:11 31.december 2021.

      A to tisto tožilstvo, ki baje ni pravično in dela po navodilih levih blaznežev?

    • blayo 13:13 31.december 2021.

      rd2, si ti koga ovadil?

    • rd2dmk2 09:52 01.januar 2022.

      blayo, pa ti si koga ? imaš ravno toliko državljanke dožnosti kot jest in tudi odgovornosti. pa kot kaže več znanja in in izkušenj pa ti tako prepuščam vlogo. sicer pa obstaja varuh bolnikovih pravic, pa človekovih pravic pa državno ...prikaži večo tožilstvo pa zdravniška zbornica in vse ti inštitucije so zadolžene da ukrepajo po dolžnosti, čemu bi jim jest hodil v zelje. za to so plačani, je pa res da, ko me boste enkrat tolk začel dušit, potem bom pa začel ukrepat. nisem se bal GINA-e, se pa tud zdej ne.

    • blayo 20:33 01.januar 2022.

      Ne nisem, ker se ne spotikam ob pločnik tako kot ti vedno in vsakič znova. Kdo in zakaj mora po službeni dolžnosti kaj prijaviti oziroma koga ovaditi je določeno z zakonom, tako da ne izmišljuj si. Nihče ni plačan za ...prikaži več ovajanje, vsi delajo tako kot si ti pred penzijo, od 8ih do 4ih...

    • rd2dmk2 09:44 02.januar 2022.

      blayo.. naslednjič ko boš videl policijsko vozilo si ga dobro oglej.. na vsekem je ena telefonska številka li se začne z 080.... zakaj neki že.. da jim mogoče voščiš srečno novo leto pa obilo pirhov.. za večino ljudi je noramlno ...prikaži več da ne trznejo ko voznik skoti mesto prevozi ducat križišč skozi rdečo.. za ljudi je normalno da mirno gledajo kako se v naravi odlagajo smeti, in še in še.. in potem ovajamo.. malo se zamisli kaj mislijo tvoji možgani , ko pomislijo na ovajanje in ne na dolžnost občana.

    • blayo 21:23 02.januar 2022.

      Če ti ovadiš nekoga in ne ponudiš nobenih oprijemljivih dokazov oziroma informacij, potem si tistemu, ki je tvojo ovadbo sprejel samo delo naredil, efekta pa ne bo nobenega.

    • rd2dmk2 09:57 03.januar 2022.

      blayo, torej če grem jest v naravo in naletim na kup svinjarije, naj grem mirno mimo naprej ? naj mislim pa saj bo trava in plevel prerasla . če je cepljenje bilo z napačnim zdravilom , kar jest ne vem, ...prikaži več ker nimam osebne izkušnje ampak to berem tu in tam, potem se lahko vsaj vprašam ali se kaj dogaja. je pa v primeru napačnega cepljenja takole, če so ustrezne službe to ugotovile in to sproducirala v javnost, naj potem to tudi ustrezno nadaljujejo s postopki odkrivanja in sankcioniranja napak

    • blayo 14:42 03.januar 2022.

      Saj delajo to. A ti misliš, da ker tebe osebno ne seznanijo s potekom preiskave, da potem te preiskave ni?

  • Gandi123 08:48 31.december 2021.

    Sicer ne odobravam fizičnega nasilja, vendar "kar seješ, to žanješ"!

    • Janez_53 08:51 31.december 2021.

      Pa dobro, bukselj, kaj je "sejal" človek, katerega poklic je pomagati ljudem???

    • Avatar Mark035
      Mark035 09:08 31.december 2021.

      Janez - zdravniki so že zdavnaj pozabili, da je njihov poklic pomagati ljudem, oni pomagajo samo sebi.

    • Ender3 16:00 31.december 2021.

      Janez_53, omenjeni, bi moral sam vedeti, da kot strokovnjak svojega področja, nima veliko povedati o tej ,zdravstveno-epidemiiloški krizi. Podobno se je zgodilo s kemikom Jeralo, ko je soliral s dogajanjem v šolah, ko bo prevlada omikron. Ni vsako seno za ...prikaži več goske in vsaka žvaka za seljaka.

  • Avatar Leon
    Leon 08:54 31.december 2021.

    Vse ob svojem času ! Nekoč bo treba zapitek plačati .

    • Dusan12 13:04 31.december 2021.

      Ti buksel ga ne boš nikoli, si predolgo pri koritu, …

    • Ender3 15:44 31.december 2021.

      Leon 👍ta zapitek in račun je, že hudo velik !

    • Avatar Leon
      Leon 16:11 31.december 2021.

      Janša je vsakega Slovenca zadolžil za 15.000 € ! Temu se reče prodaja države in državljanov .

    • Ender3 20:03 31.december 2021.

      Leon, ta prodaja me bolj spominja na razprodajo državne srebrnine, če jo je še, kaj ostalo. 👍👍Srečno !!

  • mib 09:05 31.december 2021.

    Evo tega sem se bal...karkoli si že mislim o teh ljudeh, vsako fizično in psihično nasilje je vredno vsega obsojanja. A, če pogledaš iz druge strani..., venomer in znova poslušamo kako smo neodgovorni, da nismo sposobni odločati o svoji usodi...., ...prikaži več potem pa še ti nekdo (LZ) zagrozi, da bo snel rokavice?! Ali ni tudi to grožnja, psihično nasilje?

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 08:39 31.december 2021.

    JBG, če ne bi bil tako očitno na strani podkupljene "stroke" in bi pokazal tudi na drugo stran medalje, bi se mu to ne zgodilo...Takšnega obračunavanja sicer ne odobravam, ampak sam si je kriv...Kdor seje - ta žanje...

    • Gandi123 08:51 31.december 2021.

      Oprosti lluckyss, nevede sem napisal skoraj enako kot ti. Sem videl, šele ko sem že oddal. Zgleda, da bo držalo, to kar sva napisala!!!

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 08:53 31.december 2021.

      Saj je logično, da si je sam pridelal karkoli je že bilo ;))

    • Jernej65 08:56 31.december 2021.

      lluckyss, že dolgo vem da si kreten, da si pa tako velik kreten si pa res nisem mislil.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 09:15 31.december 2021.

      Ja, Jernej, celo življenje se učiš in očitno boš potem butast umrl...

    • Jernej65 10:21 31.december 2021.

      Bolje bitast umreti, kot kreten živeti.

    • blayo 13:06 31.december 2021.

      Lukić, si se že oborožil? Brzostrelke pa bombe pa to... pa bencin pa take fore? Si pripravljen?

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 13:10 31.december 2021.

      Mojega AK M72 AB Janez izjemoma ni prodal...toliko v vednost !

    • blayo 13:19 31.december 2021.

      Te je strah, a?

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 13:46 31.december 2021.

      Spomin na tistih par dni, ko sem nosil glavo na prodaj, medtem ko se je Janez skrival v kleti CD...

    • blayo 13:54 31.december 2021.

      Ja ja, vidim, čisto prestrašen si...

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 14:21 31.december 2021.

      Na, za lepši večer....pa ne se župniku pod kiklo skrit....https://www.youtube.com/watch?v=v3RwFCtw5xU

    • blayo 14:29 31.december 2021.

      Aha, vidim, vračaš se 80 let nazaj. Te daje nostalgija?

    • Ender3 15:42 31.december 2021.

      blayu, nehaj smetit in žalit na forumu. Zamenjaj plačan hobi za, kaj bolj koristnega.

    • blayo 20:28 01.januar 2022.

      Zglede a da dobro zaslužim saj samo 10 komentarjev na 3 mesece napišem, med tem ko jih morate vi po 20 na dan že zadnje leto in pol. Bo treba delodajalca zamenjat, zgleda vas trenutni izkorišča.

  • optimist11 08:47 31.december 2021.

    Še stožilo sem vam bo (če se vam že ni) po Jugoslaviji in TITU. Ja, so bile kratene pravice v tistem sistemu. Kaj pa danes? Takrat sem imel 10x manj kot danes in živel 10x boljše kot danes.

    • e5fbb28b9aa8ac71c1f840a040d6c79ce9ca4058 09:37 31.december 2021.

      To se ti zdi, ker si bil mlad pa te mogoče še kakšna baba pogledala za razliko od zdaj.

    • blayo 13:17 31.december 2021.

      Kako je že rekel Grumf... Da bi bio star i mudar, moraš prvo biti mlad i glup.

    • vzev 14:12 31.december 2021.

      Če res malce bolje premisliš, je bilo v Jugoslaviji res precej več pravic kot sedaj. Samo čez politiko nisi smel nič reči, pa si bil dober (sedaj lahko poveš marsikaj, toda nima nobenega učinka). Nisi pa bil kaznovan za vsako ...prikaži več neumnost. Ni bilo toliko prepovedi kot sedaj, ni bila takšna cenzura kot sedaj.

    • blayo 14:19 31.december 2021.

      Ne vem v kateri Jugoslaviji si ti živel... verjetno si malo pozabil kaj vse so cenzurirali. Verjetno je bilo dobro to, da nič ni ušlo cenzuri in je folk živel v prepričanju da je vse OK.

    • pbr1 15:04 31.december 2021.

      Spet jugonostalgija. Presel se v kako bišvo republiko kreten kretenski.

    • vzev 15:15 31.december 2021.

      @pbr1, sploh nisem jugostalgik. Sem pa samo napisal. Je pa res, da nimamo niti v svobodni državi več svobode. Cenzura je na višku.... Vse se že prepoveduje. Ne vem če se je kdo boril za takšno državo, kot jo imamo sedaj.

    • blayo 20:54 01.januar 2022.

      Spet brcaš v temo. Cenzure ni nobene, vsak lahko napiše kar želi.

    • vzev 10:51 02.januar 2022.

      Aja, res. Poskusi kaj napisati npr. na RTV, 24ur. Komentarje brišejo kot po tekočem traku.

    • blayo 21:28 02.januar 2022.

      Meni na RTV še nič niso pobrisali... verjetno zato ker jim plačujem (ali pa oni meni plačujejo, ne vem točno, sem že pozabil). Drugače pa to je RTV portal ki ima tudi neka svoja (napisana) pravila. Vedno pa lahko vzpostaviš ...prikaži več svoj portal in na njem širiš svojo resnico. Lahko tiskaš svoje glasilo in ga na ulici ponujaš ljudem (tako kot kralji ulice). Skratka teh možnosti v "starih časih" nisi imel.

  • Avatar Leon
    Leon 08:50 31.december 2021.

    "Vsakodnevno dobivamo preko telefonov, mailov, neposredno grožnje, ki so zelo grobe, tudi s smrtjo," je za Planet TV povedal dr. Borut Štrukelj. Ste preverili kdo je pošiljatelj ? Twito in njegove KOPRIVE pošiljajo vulgarna sporočila vsem državljanom.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 09:13 31.december 2021.

    Štrukelj, dokler ne boš ratal knedl, se nimaš kej bat, ampak se bojim, da te bo kakšen "tvoj oboževalec" odnesu v kanto za biološke odpadke?

  • Koper 08:52 31.december 2021.

    To je komaj začetek.

  • pravičnik77 10:02 31.december 2021.

    ta gnoj je sicer obtožil anticepilce, sam pa menim, da sta bila oba "napadalca" cepljena, samo da se ni uresničila njegova napoved o nenadnem povišanju IQja. In sta mu prišepnila, da hitro nabavi nekaj brihtolina, da bosta tako brihtna kot ...prikaži več on. če bi hotela, bi ga verjetno predelala v pašteto

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 10:51 31.december 2021.

    Jaz sem vam verjela, danes pa sem trajni invalid zaradi cepiva, takoj po prvem in drugem ceplenju. Zdravnica mi je celo predlagala drugo cepljenje, čeprav je bila že po prvem huda reakcija! Genocid in nič drugega padamo v rani grobo ...prikaži več bolj kot ne cepljeni!

    • Avatar MS
      MS 11:12 31.december 2021.

      ajda0, sočustvujem z vami! Povejte nam za kako invalidnost gre! Kdo je postavil diagnozo o trajni invalidnosti? Ste na kašni rehabilitaciji? Ste se cepili z Astro? Pfizerjem? Moderno? Ali boste tožili, in če koga?

    • Avatar MS
      MS 12:51 31.december 2021.

      Ne vem zakaj imam občutek da gospa ajdaO hudo naklada in da sodi v trop lažnivih antivaxerjev!

    • Avatar Ajda Virant
      ajda0 13:28 31.december 2021.

      MS hvala za obtozevanja in žalitev, očitno sodišče v agendo dobro plačanih. Da, če te zanima imam uničijo srčno zaklopko in cakam na operacijo, ki jo odlagajo in trdijo, da nikoli ne bom dočakala visoke starosti. Zamenjan s teboj, takoj!

    • Avatar Zoran
      StarMačk 13:41 31.december 2021.

      AjdaO(V), pri svojih leti bi lahko vedela, da ima laž kratke noge! Dne 13.NOVEMBER 2021. ob 12:27, ste komentirali članek, "Ugledni zdravnik sporočil zadnje besede mladega necepljenega moškega", v katerem ste trdili, da je vaš sin po cepljenju z Moderno, ...prikaži več vi naj bi bili z Pfaizerjem, pristal v bolnišnici in bo celo življenje invalid, ker mu je bakterija uničila zaklopko srca!!!??? Torej, danes mora biti človek zelo previden, kaj piše, še posebno, če so to neresnice!

    • Avatar MS
      MS 13:54 31.december 2021.

      1) ajda0, kot sem že zapisal sočustvujem z vami! Na oddelku za kardiologijo klinike UKC Ljubljana menjave aortne zaklopke neinvazivno brez odpiranja prsnega koša bolnika opravljajo od leta 2009. Poseg izvedejo tako, da skozi kožo zbodejo žilo v dimljah, v ...prikaži večh, v žilo vstavijo poseben kanal, skozi to vodilo pripeljejo zaklopko do mesta vstavitve v srcu in jo všijejo v bolnikovo obolelo zaklopko.

    • Avatar MS
      MS 13:56 31.december 2021.

      2) Razen doživljenskega jemanja določenih zdravil tak pacijent ni kategoriziran kot invalid! Da je okvara zaklopke posledica cepljenja pa je zagotovo vaša domišljija!

    • Avatar MS
      MS 14:19 31.december 2021.

      Evo dokaza o podlih lažeh ki jih ajda0 trosi po foumih: ===> ajda0 12:27 13. november 2021 Ko sem se jaz delila drugič, sem sina na govorila naj se tudi cepi. Jaz sem se z Pfaizerjem on se je pol ...prikaži večol leta za menoj z Moderno. Že takoj naslednji dan je pristal v bolnišnici, za celo življenje bo invalid, ker mu je bakterija uničila zaklopko srca. Jebemti dan ko sem mu predlagala naj se cepi. RE: ===> Laž je generično bistvo vseh antivaxerjev!

    • optimist11 23:25 31.december 2021.

      AjdaO - vi boste res zboleli- zaradi vaše hudobije. Pa še ti bodo zraven, ki vam tako veselo všečkajo .

    • robert73 15:16 09.januar 2022.

      Neverjetno, danes niti lagati ne moreš več anonimno, slovenski komentatorji so posebneži v svetovnem merilu...eni lažejo, drugi so temeljitejši od slovenske policije, neverjetni ste fantje...

  • Avatar zoo
    zoo 11:18 31.december 2021.

    Vsem skupaj,Srečno 2022

  • Avatar Leon
    Leon 12:44 31.december 2021.

    Dr. Lejko Zupanc je dejala,da je nivo komuniciranja slabši od nivoja komuniciranja na cesti med gangsterskimi tolpami, ki ga lahko vidimo v kakšnem ameriškem filmu....Gospa ne berete twitov vašega ljubljenega vodje ?

    • robert73 15:24 09.januar 2022.

      Meni pa zdijo twiti "Puckhlastega" gospoda, po sežetosti in vlitosti vsebine, na nivoju Hare krishne...v bistvu je to razlog neodobravanja njegovih umotvorov, ker je konkurenci nedosegljiv, ker je zdržal preko 30 let v politiki, kljub zrežiranim obtožbam, že za živa ...prikaži več je nov simbol slovenskega preživetja, prospiriral bo pa tudi v evropskem kontekstu!

    • Avatar Leon
      Leon 16:34 09.januar 2022.

      Vsako tele ima svojo veselje .

  • tomaz33 15:31 31.december 2021.

    Sej je še neki kandidatov k bi jih bilo treba po njihovem zdravju povprašat

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 10:52 31.december 2021.

    Vedno več bo takih in podobnih napadov in to ne od antivaxerjev ampak od cepljenih, ki so spoznali, da so bili prevarani in se jim je po "vaxanju" zdravje močno poslabšalo. Zato sem pisal vsem poslancem naj najamejo 24 urne ...prikaži več varnostne službe za varovanje njihovega zdravja in premoženja. To isto velja tudi za vse doktorje NIJZ-ja. Srčno upam, da ne bo prišlo še do kakšnih umorov. Opažam namreč, da so kovid cepljeni vse bolj agresivni.

    • robert73 15:29 09.januar 2022.

      Jaz sem ceplen in manj sem depresiven, pa več bi seksal, tudi čez plot bo skakal...upam, da to ne šteje za nezdravje in simtome človekove destruktivnosti...pa srečno 2022!

  • Avatar pantani
    pantani 16:46 31.december 2021.

    Kar poseješ,to tudi požanješ!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.