Slovenija
36798 ogledov

Štrukelj: "Dva moška sta me napadla in stisnila ob zid"

Komentarjev 146
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • radovednica 14:36 31.december 2021.

    Štrukeljc, dolgo si rabil, da si pobral šila in kopita, dokler te še kdo lako v tvojem "farškem" načinu kdo prenaša. Poveš pa nič.

  • Avatar pantani
    pantani 16:47 31.december 2021.

    Baje je imela podobno srečanje v Tivoliju naša barbika,pa ga je osebni varnostnik rešil!!!

    • Avatar Zoran
      StarMačk 17:27 31.december 2021.

      Slišal sem, da se je dežurni zobozdravnik na Metelkovi menda celo noč le z njunim zobovjem ukvarjal...

  • QSprm 16:39 31.december 2021.

    In besede so meso postale. Ne samo odsotnost stika z realnostjo, tudi dobrsna mera utopicne naivnosti je stalnica rezimskih placancev. So mar res pricakovali stojece ovacije po 22 mesecih bolestnega zavajanja, norcevanja iz davkoplacevalcev in patoloskega laganja. Kaj res mislijo, ...prikaži več da je slehernik popolni bebec brez kancka zdrave pameti in ne bo spregledal sprijenosti teh izrojenih stvorov.

    • robert73 15:34 09.januar 2022.

      Ko bo naslednja vojaška regrutacija, se bodo vaši otroci morda pritožili preko Čeferinove pisarne da jim kratijo državljanske pravice, ker vojna traja že 22 mesecev. 🤔

  • Avatar jate
    jate 17:31 31.december 2021.

    mene sta tudi 2 moška,enkratno :-))

  • Lumpi 11:38 31.december 2021.

    Žalostno! Kam plovemo? Psihopati oblikujejo javno mnenje. Argumenti ne štejejo nič. Peščica ljudi si dovoli brutalno zmerjati vse in vsakogar, ki ne deli njihovega mnenja. Da bi ustavili npr. Stevanovića, ni pravnih podlag. Ne bojim se kovida, ampak načina komunikacije ...prikaži več in sovraštva, ki ga sejejo nasilniki.

    • vzev 12:56 31.december 2021.

      To si opisoval trenutno vlado?

    • vzev 14:24 31.december 2021.

      Jaz sem že, ko je nastopila ta vlada napisal, se ne rabimo bati kovida, moramo se pa bati te vlade in neumnih ukrepov, ki jih bo uvedla. In še kako prav sem imel. Vlada, ki nastane z izdajo volivcev, pač ...prikaži več ne more biti dobra in mora biti v ozadju vse druga, kot pa dobro življenje državljanov.

    • Lumpi 02:10 01.januar 2022.

      Vzev, strinjam se, ta vlada je nelegitimna. Zgrajena je iz oportunistov in izdajalcev pod vodstvom vodje, a nisem govoril o tem. Ne govorim niti o tem, kdo ima pri cepilski gonji prav. Govorim o nasilju kot načinu komunilacije. Samo tale ...prikaži veče forum si oglej in te bo streslo.

    • vzev 09:21 01.januar 2022.

      Se tem se strinjam. Nikakor nisem za nasilje. Toda če se igraš s kačo, te bo pičila. In to pač dela ta vlada in njihovi "strokovnjaki" z nami državljani. In potem ni čudno, da se med dvema milijonoma najde nekdo, ...prikaži več ki naredi kaj takega.

  • Avatar F16
    F16 15:02 31.december 2021.

    Klin se s klinom zbija. Če še komu ni jasno in ne jokcat.

  • midos 00:14 01.januar 2022.

    odraz sodobnosti !!! z izmečkom na oblasti

  • Avatar Antikrist
    Antikrist 17:50 31.december 2021.

    To je šele začetek!

  • radovednica 14:34 31.december 2021.

    Kar so posejali in nalagali, to so dobili. Sami ste z načinom vsiljevanja dosegli to. Napadi res niso primerni, vendar z izzivalnim načinom in lažmi so dosegli ravno takšen odziv nič hudega slutečih povsem običajnih ljudi. Povedo naj enkrat že, ...prikaži več da jim je ukazano propagirati celjenje, da na TV vedno kažejo iste primere in da niso bili in niso pripravljeni na normalen način obvladati tudi delno izmišljenih stvari. Vsak dan več tisoč PCR testov? lepo prosim, takšno testiranje lahko odredi le zdrav.

  • erikkk 13:42 03.januar 2022.

    Pravilno. Potrebno vas bo polovit kot zajce in vas dat sušit na hruške po sodbi ljudstva in ne skorumpirani sodnikov. So ti že pokazali, kar ti pritiče. Samo spomni se svojih izjav kako si grozil ljudem, da jih bodo že ...prikaži veče nekako prisilili cepiti otroke. Škoda da te niso pomendrali do invalidnosti kreten ki podpiraš fašizem. Upam da ti kdo podari svinec v to gnilo glavo

  • Albatroz 17:21 31.december 2021.

    Vsak lahko izrazi svoje mnenje samo je njihovo mnenje nova omejitev mnenje ostalih posameznikov pa preslišana grožnja.

  • Laura_Deblois 09:44 01.januar 2022.

    Google je vsak teden plačal spletno delo od doma od 6000 do 10000 evrov. Od Googla sem prejel prvi mesec 27416 evrov plače. V prostem času delam 3 ure na dan. pojdite na to stran za več podrobnosti............ >>>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • wester62 11:22 31.december 2021.

    zares smo postali grozljiv narod.brez vsake morale in človeškosti.štukelj je zakon in je zares dober človek.ne morem pa verjeti ,da eni še vedno širijo toliko laži in s tem brez vsake slabe vesti škodijo drugim ljudem.kar hudo mi smilijo necepljenci,ker ...prikaži več očitno imajo veliki vakum.

    • radovednica 14:39 31.december 2021.

      Štrukeljc je far v podobi lažnega strokovnjaka in nič drugega. Pusti naj stvari strokovnjakom in ne flancat po TV. Vakuum imate takšni, ki vsemu, kar natolcujejo in več, verjamete. Bolezen da, vendar ne na te janševsko farške bedaste načine.

    • robert73 15:35 09.januar 2022.

      Marksizem je smrt za ljudstvo!

  • vzev 14:10 31.december 2021.

    Kako je to, da se jih pošilja pred sodišče grožnja?

  • radovednica 14:35 31.december 2021.

    PCR testiranje lahko odredi le zdravnik na podlagi dejstev, simptomov okužbe in ne vsak, kakor želi. Konec koncev PCR stane od 100 do 120 €. Le kdo je toliko nor, da bo to sam financiral.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 17:31 31.december 2021.

    Vi, ki pljuvate in napadate Boruta Štruklja, v nobenem pogledu ne sežete niti do podplatov njegovih čevljev!!! Je pošten, odgovoren človek, strokovnjak na svojem področju, ki javnosti NIKOLI ne iznaša podatkov brez zaslombe znanstvenih dognanj! Vi pa jadrate na poplavi ...prikaži več teorij zarot, manipulacij, polresnic, velikokrat navadnih izmišljotin, ki jim ni konca, saj samooklicani strokovnjaki redno skrbijo za tovrstno osveževanje! Ampak nič bat nekaterim med vami bo narava slej ko prej izstavila račun!

  • Avatar Valliolissa
    Valliolissa 20:48 31.december 2021.

    Dobrodošli v najboljši intimni klub - - Se︆︆ns︆︆to︆︆s︆︆.︆︆C︆︆o︆︆m

  • Friderik1950 09:10 31.december 2021.

    Obsojam napad, ker gre za strokovnjaka, ki bi naj posredno bdel nad vsemi rcnijami, ki jih požremo, ali jih pač dobimo v telo. Meni sta pomembni dve njegovi izjavi. Prva dobra v kateri je večkrat povdaril, da mora biti cepljenje ...prikaži veče neobvezno in druga malo slabša, ko je izrekel ob omenjanju vseh raznih svetovnih farmacevtskih institucij, da so cepiva varna, čeprav je vedel, kaj se lahko s posegom v genezo dogaja. Lahko pa bi imel v žepu kaki sprej, ki skoraj ubija, posebej v Ljubljani.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 10:08 31.december 2021.

      Ne gre malo poštenosti, pa veliko laži...Če si govno si pač govno in ne malo ali bolj dišeče...

    • Friderik1950 14:32 31.december 2021.

      No ta Iluckyss se mi zdi vseeno malo močna, posebej na današnji dan. Za tebe sem si sposodil besedilo iz našega starega dobrega filma: 'Forum ni oštarija, da lahko vsak pač reče kar mu pade na pamet. Treba je pazit ...prikaži večt kaj človk reče, ti pa včasih take stresaš... Najbolš bi blo, če bi molčal'.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 17:09 31.december 2021.

    Vsem ,ki se borite proti cepljenju želim konec kot ga je imel Dj Pero!! Me sploh ne moti,če se gdo noče cepiti je pa zelo moteče,da anticepilci napasajo strokovnjake in sodišča samo gledajo in kot izgleda podpirajo zakon ulice!! To ...prikaži več me sploh ne čudi pri sodnikih z kupljenimi diplomami v Sarajevu!!

  • labinje 11:07 31.december 2021.

    lluckss,marko,,trota rdeča čebi odsvojega dela živela bivedela dasocjalizem je revščina in pomankanje kiti niti slovnica nebopomagala do kruha sta premlada dabi razumela.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.