Slovenija
19748 ogledov

Tako je RTV vse mobitele in računalnike spremenila v televizije

Komentarjev 75
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tomaz 10:17 15.september 2019.

    To se jim ne bo izšlo, razen če držva uvede sistem, kot ga ima IPF, da je prispevek vključen v nabavno ceno artikla. Kodirajo naj programe na spletu, tisti, ki si jih želi gledati naj pa nabavi aplikacijo in plačuje, ...prikaži več in plačuje, jaz sigurno ne. Če mi vsaj 14x ponavljajo Jokerja, Svetlano in podobno, zraven pa še v sobotah in nedeljah po ure TV prodaje, me pa res nacionalka ne zanima več. Če plačujemo obvezen RTV prispevek pričakujemo kvaliteten program brez reklam.

  • max 15:01 15.september 2019.

    Tole pa ne bo šlo sloz. Vsak, na tem planetu, ki oddaja spote, oddaje, slike,in želi z tem zaslužiti, svoj "program" zakodira. In kdor hoče to vsebino pogledat mora plačat. Prepričan sem (sploh po pogovoru z pravnikom kateremu so mediji ...prikaži več specializacija), da bo rtv po dolgem mlatenju prazne slame prisiljen narediti enako. Če tega ne bo odločilo slovensko sodišče potem bo evropsko. In jaz bom prvi med mnogimi, ki bom "gonil" to zadevo do konca. Zame hobi, za rtv pa enormen strošek.

  • Tatjana Ha 13:09 15.september 2019.

    Kodirajo naj RTV Programe , potem pa se bo videlo kdo dejansko spremlja njihove programe, dajmo peticijo zbiranje podpisov za referendum,glas ljudstva....

  • nostradamus 10:22 15.september 2019.

    traparija brez primere placujemo rtv prispevek a dejansko ne gledam ker nimam kaj videti ves denar gre v place program je negledljiv filmov sporta skorajda ni ponavljajo v nedogled vsakih par min reklama torej sem ze posiljen s placilom rtv ...prikaži več prispevka sedaj bi gosopda pa se dodaten denar zaprite to hiso sramote in pojdite delat ter si svojimi rokami zasluzite place

    • tomaz 10:32 15.september 2019.

      Sem spremljal eno otvoritev neke telovadnice, POP TV je imel snemalca in novinarko, lokalec samo snemalca, nacionalka pa 12 kom za 3 minutni prispevek. Izgovarjajo se na kvaliteto, vendar jih danes s tehnologijo "šiša" v kvaliteti že večina lokalnih TV.

  • Brane Kacjan 11:24 15.september 2019.

    RTV oddaj ne moreš uporabljati kot delo z računalnikom, ali kot mobilni pametni telefon, kasirati pa hočejo, kot da ponujajo iskanje, gledanje in dostop do vsega kar je v svetovnem svetu!! TV je TV, Računalnik je računalnik, Mobilni pametni telefon ...prikaži več ima pa vse tri v enem. Kdo pa prenaša oddajanje signalov RTV, pa ni njihova zadeva!! Naj dajo števce porabe RTV gledanja. Na spletu (za 15€/1 gospodinjstvo) je ponujeno iskanje in gledanje vse kar je na svetu. RTV pa ponuja gledanje samo njihovih odda

  • munja 12:45 15.september 2019.

    tem se je pa res čist sfuzlalo. Če se jim račun ne izide, je treba zmanjšat število zaposlenih vsaj na pol, zmanjšat plače, nekatere pospravit v penzijo, pa program izboljšat, ne pa desetkrat ponavljat eno oddajo. Lahko se pa RTV ...prikaži večRTV tudi ukine, saj je sodeč po komentarjih nihče ne gleda, kaj bomo potem z njo. Sami bedniki!!

  • Avatar Leon
    Leon 17:14 15.september 2019.

    Kdor dovoli,da mu neki politični vagabund zaračuna nekaj česar ne uporablja ali ga plačujemo v paketu operaterja ,ta ni vreden da ima slovensko državljanstvo . Podpišite peticijo zoper plačilo neupravičenih RTVS prispevkov .

  • Justdoit 13:12 15.september 2019.

    Zakaj bi to naprej podpirali? https://www.peticija.online/zahtevamo_ukinitev_15240_letne_prisilne_rtv_lanarine_-_rtv_pr?s=63513807

  • Borut_Bavarski 14:25 15.september 2019.

    Itak, da do tega ne bo prišlo. RTV pa bi moral najprej pomest na vodilnih položajjih - ti so odgovorni za vse slabe poteze.

  • 1537a9d7678739ca80df4bd60c9c52856f6ba1bf 17:12 15.september 2019.

    lopovi, zaprite ta gnil smrdljiv drek

  • Avatar Leon
    Leon 17:24 15.september 2019.

    Zakaj ne vprašajo uporabnikov kaj si mislijo o tem ? Vedno nas posiljujejo s podatki o priljubljenosti tega in onega ,kdo je najlepši itd.... vprašajte tiste ki plačujejo takšen davek za RTVS poneumljanje državljanov .

    • McBobo 21:30 15.september 2019.

      Saj je jasno. Če bi vprašali, bi dobili odgovor, da večina tega pobiranja ne podpira. Zato je pa treba na silo denar izsiliti z zakonom od ljudi.

  • Tupamaros 13:15 15.september 2019.

    Ha ha imam Nokio 3310, ki ne omogoča interneta. Pa vseeno fuj slovenska država

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 13:22 15.september 2019.

      Maš pa računalnik... če lahko pišeš komentarje, to za njih pomeni, da lahko gledaš RTV. Skratka, če maš tiča, plačuješ kazen za posilstvo, ne glede na to, da tiča ne uporabljaš za to dejanje.

    • djdj 15:39 15.september 2019.

      Imate star model iz leta 2000, ki je omogočal le WAP povezavo ali novi model, ki na kateremu deluje brskalnik Opera(https://www.quora.com/Would-the-new-Nokia-3310-support-web-browsing)? Model 2017 bi lahko že sodil med naprave, ki omogočajo prebiranje novic na MMC. Ko sem prebral članek sem ...prikaži večm razmišljal, kako je možno, da bi zaračunali uporabnikom starejših tel. Npr. tudi Nokio 5110, lahko obnovljeno kupite iz Kitajske. Naj zakodirajo in potem se bo izkazalo, koliko ljudi gleda njihove ponovitve.

  • Tartini22 13:07 15.september 2019.

    Upraviceno bi placeal brez reklame,ampak 12,30x12 je prevec za tako mizerno ponudba RTV.Naj se kodira programe. Placal bi kar gledam.Po Enem letu bi vicina 2000 Rtv bil na zavod.

    • McBobo 21:36 15.september 2019.

      Rtv-jevcem je to jasno; da če bi bili plačani po kvaliteti svojega dela, bi bila večina na sončni upravi. Zato pa v navezi s politiko z zakoni izsiljujejo in kot do sedaj jim bo tudi ta zakon uspel.

  • Skipi 17:15 15.september 2019.

    Torej te RTV prisili da gledaš njihovo televizijo preko računalnika. Če pravijo saj je ne rabiš bi jim odgovoril zakaj jo pa moram plačevati. Itak pa je ne gledam ker je poden od podna.

    • McBobo 21:38 15.september 2019.

      Njim je vseeno, če gledaš njihov program ali ne. Njim je važen tvoj, moj in naš denar, ki ga moramo po zakonu plačati.

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 19:20 15.september 2019.

    A to pomeni, da predvajanje rtv programov se ne bo štelo v zakuplen prenos podatkov al kaj? S 5GB prenosa mesečno bi verjetno RTV gledal bore malo ali nič oz. 5GB pokuriš v ca. 10 urah, kar pomeni da plačaš ...prikaži več 1/68 tv prispevka, ostalo pa je radio v avtu, ki pa tako ne koristi nobenemu, saj obvestila o zastojih in nesrečah dobiš prej preko zemljevidov na googlu, kot pa z nekaj deset minutno zamudo preko radijskega programa! Naj operaterji na željo naročnikov izvedejo blokado rtv portala in bo ok!

  • Janez_53 19:44 15.september 2019.

    Razmišljam, da bi pred RTV hišo privezal ene dve kozi in od vseh moških, zaposlenih na RTV, pričel kasirati za spolne usluge. Koze jim bodo na razpolago, če pa ne bodo izkoristili priložnosti, je pa to njihov problem! Tako, kot ...prikaži več imam jaz možnost gledati njihove programe in za to plačujem, pa če jih gledam ali pa ne!

  • matejm 13:36 15.september 2019.

    Rtvslo ne bo kodiral programov, ni v njihovem interesu. In nič se ne bo spremenilo. Pač so našli način za davek na internet. Še manj bo rešilo medsebojno obkladanje rdeč, črn, bel, smrdeč. Itak RTVSLO vidi, kdo gleda njihove programe ...prikaži veče preko interneta, vidijo se IP naslovi in operater uporabnika, ki visi na njihovem serverju. Namesto obkladanja rdeči, črni raje začnite uporabljat zakrnele možgane in začnite objavljat, kako se na routerju domena "rtvslo.si" pač zapre.

    • matejm 13:37 15.september 2019.

      Potem pošlješ izjavo, da nimaš tablice in telefona z možnostjo spremljanja njihovih programov in stvar je rešena.

    • Avatar Leon
      Leon 17:27 15.september 2019.

      Internet priključek plačujem operaterju ,naj se z njimi zmenijo in zakodirajo svoj zaplinkani kokošnjak in bele miške .

    • blayo 01:46 16.september 2019.

      Leon, komu pa štrom za radio in televizijo plačuješ?

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 18:40 15.september 2019.

    RTVSLO je jama brez dna, parkirišče kadrov, neobvladljivo močvirje, kjer tudi politika kadruje, ribari in mešetari. zaradi tega se nikoli nič ne spremeni. RTVSLO je s to potezo zapečatila še tisti preostali kanček ugleda, ki ga je morda imela. Prej ...prikaži več ali slej bodo prišle peticije in verjetno kak referendum, ki bo vse to sesul. Veselim se tega trenutka.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 08:09 16.september 2019.

    So pa res idioti!! Kaj si oni mislijo,da mi kupujemo mobitele in računalnike,da bi lako glefali RTV Slovenija?? Res so zgube komunistične nebi gledal njihovega ZANIČ prohrama pa tudi,če bi oni plačali meni!! Na RTV SLO pa res ni kaj ...prikaži več videti samo partijsko sranje in oddaje,ki so SRAMOTA za demokratično državo!!

  • Avatar Maja Kajza
    marelica 14:48 16.september 2019.

    jaz redno placujem paket operaterju za opticni prikljucek, sedaj naj se pa RTV dogovarja z operaterji v Sloveniji, sicer pa referendum in drzavna nepokorscina, se vidimo na Evropskem sodiscu !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.