Slovenija
19749 ogledov

Tako je RTV vse mobitele in računalnike spremenila v televizije

Komentarjev 75
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 18:52 15.september 2019.

    pa dobr je, a mi mamo kakšno oblast, recimo vlado, predsednika in še kaj? tega pa več ne razumem ... to je država v državi ... a res noben prepotenten politik v 30 tih letih ni bil sposoben sesut te ...prikaži več trdnjave ... to je pa višek in na volitne grem volit samo tistega, ki me bo prepričal, da bo razbil to trdnjavo, sicer volitev zame ni, upam da je še kdo enakega mnenja

    • McBobo 21:48 15.september 2019.

      Bil je en politik, v bistvu se je šele prebijal v politiko, pa so ga predčasno ustavili-likvidirali.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 08:12 16.september 2019.

      Verjemi rdeči lopovi skupaj držijo in se branijo medtem,ko kradejo in lažejo narodu!!

    • McBobo 16:20 17.september 2019.

      No, jaz sem imel v mislih Krambergerja. In ta je že v svojih govorih dal slutiti, da ga bodo likvidirali. Bil je pa vse prej, kot kumunist.

    • Avatar praufo
      praufo 19:40 17.september 2019.

      tovariš kučan je v letu 91 izjavil "dane so dovoljene sanje, jutri je nov dan, nič več ne bo tako kot je bilo" ... no razen rtv naročnine, to je pisalo med vrsticami v drobne tisku, ampak drobno, da skoraj ...prikaži več rabiš očala ... in danes kje smo, govorili so o švici, imamo pa slovenistan, ki zaostaja za državami južnega bloka ... np je dosežek ali zgodba o uspehu

  • ziga155 12:08 16.september 2019.

    only in slovenia, golazen od RTVja, težko preživet v času modernizacije z 30 let starim programom na loopu verjamem ja, zdaj pa iščete/ustvarjate luknje v sistemu ko se vam sline zacedijo ob pomisleku na več denarja od ljudi, ki povsej ...prikaži več verjetnosti sploh ne vejo kaj je to SLO 1/2/3

  • Avatar praufo
    praufo 19:34 15.september 2019.

    v tej državi imamo vlado (če jo imamo) ... zanima me pod katero ministrstvo spada ta rtv štala, a je mo ministrstvo za kulturo al je kaj drugega? če pristojno ministrstvo ni sposobno rešiti tega probleba, potem ta država ne ...prikaži več deluje (no pa sej itak ne deluje) ... ne more biti sredi evrope en slovenistan, kjer še vedno nekaj deluje po boljševistično komunističih metodah ... takoj sem zato, da se program kodira, ampak ne sme biti spet v nekem paketu, pač pa ločena postavka

    • blayo 01:51 16.september 2019.

      Ne morš kodirat, dokler sta na istem kanalu tržni in netržni program...

    • Avatar praufo
      praufo 12:04 16.september 2019.

      že spet si ti pameten ... kakšen tržni n ne tržni, pa dej že enkrat dopovej tvojemu umu, kaj je trg ... če si bil kdaj v trgovini, ali na tržnici, si imel srečanje s trgom ... lahko si odšel ...prikaži več brez nakupa ali pa s polnimi vrečami ... že spet se ukvartjam z nekom, ki mu niso jasni pojmi

    • blayo 14:04 16.september 2019.

      Ne moreš kodirati kompletnega RTVSLO 1 programa, ker se na njem vrtijo poročila ki niso tržni program in tudi fuzbal tekme v champions league, ki to so! Kaj tebi ni jasno model?

    • Avatar praufo
      praufo 18:09 16.september 2019.

      ja pa to ne morem verjet, res mi gre na kur*c, da moram nekaj ponavljat in to za najbolj tumpaste ljudi in žal bedake ... poročila so poročila ampak vse skupaj je pa en kanal, na katererem se vrti vse ...prikaži več živo ... narediš kanal kjer so osnovne informacije, politika, nesreče, vreme in basta, vse ostalo pa magari 10 drugih kanalov, če bo kdo to plačal ... a ti še kaj ni jasno?

    • blayo 22:00 16.september 2019.

      Aha, narediš kanal in še 10 drugih. Enostavno ane. Zanimivo, ker si tako pameten, da se ne zaposliš na RTV in jim tega ne predlagaš in tudi izvedeš. Prispevek že itak plačuješ samo za "poročila" in ostali netržni program, za ...prikaži več fuzbal tekme ga pa ne. Ja, plačuješ tudi oddaje za gluhe, čeprav ti nisi gluh ane in tega ne nucaš. Daj si za štos preberi 4. člen ZRTVS-1, da ti bo jasno kaj plačuješ in ne budali.

    • Avatar praufo
      praufo 12:59 17.september 2019.

      vsi pllačujemo davke, tudi gluhi, in ta devk gre v en žakelj za marsikaj in na večino izdatkov nimamo vpliva, ali so nam brezveze, potrata ali kako drugače nespametna poraba ... kakšen zakon so na pisali, me ne zanima, treba ...prikaži več ga je spremniti ... mario, miša molk, pa radio gaga, pa vse je mogoče, pa nedeljsko popoldne in še bi lahko našteval se financirajo iz naslova prispevka

    • Avatar praufo
      praufo 13:01 17.september 2019.

      televizije ne gledam že več kot 2 meseca, fizično je izklopljena, ker se mi ne da poneumljat sebe ... a mam mogoče pravico do tega? al moram brat nek zakon, ki me sploh ne zanima, ker zakoni so za male ...prikaži več državljane ne za mafijo ala janković ... v demokraciji naj vsak plača tisto kar potrebuje, sicer so pa pri nas davki tako visoki, da bi zlahka financiral še rtv, brez dodatnega prispevka

    • blayo 13:20 17.september 2019.

      Jaz pri dohtarju nisem bil že 3 leta pa moram vseeno plačevati zavarovanje, ker so nekateri pač tam non-stop. Pa saj ti v zakonu tudi točno piše kaj se financira iz prispevkov in kaj direktno iz proračuna. Meni se zdi, ...prikaži več da si ti demokracijo narobe predstavljaš...

    • blayo 13:22 17.september 2019.

      In dragi moj praufo, če hočeš zakon spremeniti, ga moraš najprej prebrati! Govoriti, da te zakon ne zanima hkrati pa gunđati je ignoranca brez primere!

    • Avatar praufo
      praufo 14:21 17.september 2019.

      ne boš me scat vozu, zdravstvo vsi prej ali sle potrebujemo, rtv, pa ne, pa če nisi bil 3 leta pri dohtarju, boš pa čez tri leta al pa še prej inj ne mešaj jabolka, hruške in še kaj, proračun ...prikaži več je dovolj visok in davki, da pokrijejo najbolj osnovni del rtv, pa zarad mene če gre nekaj 1000 ljudi na cesto ... naj gredo k sosednji tv ali pa drg nekaj delat, me ne zanima

    • blayo 15:30 17.september 2019.

      A to ti takole kar malo čez palec o proračunu? Si kar ti določil oziroma se odločil, da je dovolj velik? Skratka, če misliš kaj storit na to temo, boš moral najprej zakon prebrat. Pa ne samo enega. Poleg tega ...prikaži več komentarji v smislu "me ne zanima" izkazujejo tvojo totalno ignoranco... tebe očitno zanima samo tvoja rit in dobrobit.

    • Avatar praufo
      praufo 19:46 17.september 2019.

      mene zakon ne zanima, s tem naj se ukvarjajo pravniki, tako ko ne grem podirat avta, če ne dela, ker nisem mehanik, ampak lahko sem pa nazadovoljen (ali pač ne po tvoje) vsak skrbi za svojo rit, zato imamo morje ...prikaži več štacun in vsak bi rad kupil vse možno najceneje, torej skrbi za svojo rit ... proračun, ki pobira visoke davke, bi z lahkoto prfutral osnovno državno dejavnost rtv, nekaj 1000 folka pa na zavod oz. komercialna firma, na trgu kot trgu ... da se razumemo

  • silvo82 16:14 16.september 2019.

    prispevek za rtv bi morali ukiniti.ali bi pa morali zamenjati vodstvo rtv.to vodstvo je čisto program rtv

  • Avatar Maja Kajza
    marelica 14:54 16.september 2019.

    ali boste sedaj vse upokojence naucili kako naj gledajo vas program preko TV, Racunalnika in Telefona hkrati ?! ce vemo, da vecina sploh ne razume tehnike za kaj bolj preprostega.

  • cogocogo 11:46 15.september 2019.

    no golazen pač vido povsot sebi enake,..res si bogi ko še vedno videvaš neke komuniste ,,zadnji je umrl pred 2019 leti,,sicer pa takim kot si ti je sovraštvo hrana,,ubogi tisti ki te morajo prenašati,,

    • maresem 12:06 15.september 2019.

      ... in ubogi tisti, ki moramo prenašati take kot si ti in zraven vso komunajzarsko parazitsko golazen.

    • Borut_Bavarski 14:23 15.september 2019.

      ti janšev čefur, a še zmeraj drugim zrak kradeš?

    • McBobo 21:42 15.september 2019.

      Spet je JJ kriv za ta zakon? Kakor se jaz spomnim, se je ravno on odjavil od RTV naročnine.

  • andrej084 14:36 18.september 2019.

    enostavno je potrebno to zapreti in ukiniti, podobno so naredili grki, pa ni nobenih težav. danes rtv pripevek plačujejo vsa gospodinjsva v sloveniji, rtvslo pa daje izjemno podporo le eni politični opciji. tako se prilagajajo soočenja, komentarji, novinarji, oddaje... potrebno ...prikaži večbno je le podajati informacije, ne pa poskus oblikovanja javnega mnenje. Program slab, športnih prenosov je malo, voditelji pod vplivom alkohola,.... UKINIT, ne bo nobene škode, le korist!

  • matermila 08:17 16.september 2019.

    Samo vprašam:kateri osel tala minuse?

  • jakec1575 22:15 15.september 2019.

    Zanimiv koncept. Tako drzni niso bili niti v izvrsnem svetu Republike Slovenije. Ko 40 let socializma goji svojo kulturno na 30 let kapitalizma dobis taksen rezultat. Celo zavarovalnice na zdravstvenem podrocju si ne upajo narediti dsopolnilno zavarovanje obvezno. Novo dno ...prikaži več slovenskega "socializma" v javnem sektorju. Moje levicarstvo na obroke ubijajo lazni preroki levice.

    • blayo 01:53 16.september 2019.

      V razvitih EU državah plačujejo RTV prispevek vsa gospodinjstva z električnim priključkom... torej vsa gospodinjstva.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 18:38 17.september 2019.

    Banda lopovska.Še večje ovce smo pa mi ,ker neznamo sestavit referenduma.

  • marjan277 07:23 18.september 2019.

    zaprite rtv saj jo itak nihče ne gleda.

  • fiston 01:28 16.september 2019.

    26.000 x 10 evrov, kolikor je razlika = 260.000 evrov, kaj sanjajo o 3 milijonih. Razen tega ko so obnovili pogodbe, da lahko predvajajo preko interneta so so sigurno plačali dosti več kot pa 260.000 evrov, tako da so v ...prikaži več bistvu naredili izgubo. Dobro omogočajo primerljivo gledanje preko interneta, samo nima to veze, ker omogočajo tudi brez interneta, če pač je v zakonu, da nimaš naprave za gledanje potem nima veze ali oddajajo tudi preko interneta.

    • fiston 01:35 16.september 2019.

      Zdaj kaj oni tolmačijo za sprejemnik, ne vem če so za to pooblaščeni. V bistvu če je internet počasnejši od 2mb, potem bo ono primerljivo HD 720 štekalo, onih 360 pa ni primerljivo. No to je za mobilce, ampak kako ...prikaži več potem lahko rečejo, da je gledanje na mobilcu primerljivo z gledanjem na TV? No pa če nimaš še slušalk, ali pri compu zvočnikov. To leti na samo na gospodinjstva. Ampak tudi podjetja morajo plačevati prispevek. Se pravi vsako podjetje ima sedaj televizijo, a njim pa ne bodo pošiljali ?

    • blayo 02:01 16.september 2019.

      Isto velja za pravne osebe. Beri 4. odstavek 31. člena ZRTVS-1

    • komen 07:37 16.september 2019.

      piše 3 milijone na leto. 260.000 x 12 = 3.120.000 €

    • fiston 00:19 17.september 2019.

      Ja isto velja za pravne osebe, zakaj potem pišejo da bodo pošiljali samo gospodinjstvom. Pač vsak firma ima računalnik ali vsaj pametni telefon, oziroma po novem televizijo.

    • blayo 13:26 17.september 2019.

      Ker to pišejo kvazi novinarji, ki enako kot folk ne bere zakonov! Večina folka je pa še vedno tako butasta, da jih lahko vsak kvazi novinar okrog prinese in potem fo forumih "skačejo do stropa".

  • ginko 10:28 15.september 2019.

    Komunistično golazen morata na ta način doživeti mlajša in srednja generacija, da bosta začeli razumeti kaj ju čaka v prihodnosti na senčni strani Alp v ukradeni državi. Do danes ju "država" in domovina ne zanimata. Cena bo visoka !

    • tomaz 10:53 15.september 2019.

      Ma daj ginko...komunistične golazni ni, so pa še bivši komunisti tako na levi, kot na desni strani. "golazen" ki nas je zapufala se imenujejo tajkuni, ki se ozirajo na desno in na levo, tako kot jim trenutno najbolj odgovarja za ...prikaži več odgovarja za lastne iterese. Korupcija je tista, ki nas matra, verjamem pa in vidim, da ta vlada sedaj po kapljicah tudi to počasi sanira. Zagotovo se pa to ne da preko noči ozdraviti, če se za tem že 30 let boleha.

    • blayo 02:05 16.september 2019.

      Brez veze da mu razlagaš, on živi v svojem paralelnem svetu 50 let za našim... ne vem kako je model našel način, da uletava k nam kadar se mu zahoče ;)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.