Slovenija
3433 ogledov

Takšen bo račun za Pop TV in Kanal A

Komentarjev 122
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ginko 15:01 05.januar 2017.

    Ja preko denarja za "oglase", se obvladuje medij in vrši propaganda. No o virih denarja so čivkali že vrabci dvajset let , ki jih več ni.

  • AnzeSmolej 15:12 05.januar 2017.

    nisem jaz, ampak imam dostop do WiFija skupen v hiši. Nekdo drug v hiši je priklopljen na paket TV in Net. Sam sem paket skenslal in prispevam samo za net sosedu.

  • dimnikar 15:12 05.januar 2017.

    Ko boš videl ta znesek na svoji položnici, ti bo hitro jasno. Menda nisi resno mislil, da nam bodo operaterji častili tole?

  • AnzeSmolej 15:13 05.januar 2017.

    boh daj da bo crknu poptv boh daaaj...boh daj da bo crknu poptv oooo booooh daaaaj... (by Adi Smolar TM)

  • dimnikar 15:16 05.januar 2017.

    Prav tako ta naročnina ne gre v državne roke, ampak privatne (minus davek). Kot vsak kapitalistični izdelek. Iz komunizma, menda.

  • Ludvik Miholic 15:30 05.januar 2017.

    sem ti ze napisal pa preberi moje odgovore verjetno si prcej izobrazen da si tako neumen

  • MihaPu 18:43 05.januar 2017.

    Za ponudnike storitev ponujam način, kako naj se odbranijo proti tem barabam, ki zahtevajo, da ponudniki storitev plačujejo za njihove kanale: Recite jim, da je pogoj za oddajanje njihovega kanala da sploh nimajo reklam (saj se z reklamami barabe ...prikaži več financirajo) in povejte da boste filtrirali reklame in z zamikom ponujali le del videa, ki je film/serija itd. ter se temu izognili. Tako jih boste imeli v šahu in ne oni vas. Ne morejo oni na račun ponudnikov storitev imeti reklame in da jim ponudniki storitev/ISP-ji še plačajo! Eden od načinov kako se izogniti pritisku kanal a/pop tv mafije in ostalih.

  • mrki 20:41 05.januar 2017.

    miško , jaz NE , ne dam niti centa !

  • Zmago 22:45 05.januar 2017.

    Pobarajte na youtube, kaj menijo o medijih:"Brother Nathanael media""dr. David Duke media"in še o marsičem drugem, kar bi vas utegnilo zanimati.

  • zdrej 23:03 05.januar 2017.

    Ne, mi smo tiste ovce, ki bomo to podprli preko tihega sprejemanja tega. Recimo jaz bom sam osebno odjavil eno TV, kar pomeni za operaterja nekaj € manj, pa čeprav le ta ni kriv za kapitalistično politiko Proplus-a.

  • Omega_v6 10:22 06.januar 2017.

    Žal se je zopet iskazalo,da nismo demokratična država!! Zakaj niso naredili preprosto tako,da dajo programe PRO pliusa v en paket pa naj ga plača kdor ga hoče?? Verjetno se PRO plus boji,da bo v tem primeru propadel!! Kdo bo pa ...prikaži več plačeval REKLAMNE KANALE?? Sedaj bodo ponudniki dvignili naročnino za 5 evrov tako kot je v Sloveniji navada!! In Slovencelni bomo lepo tiho!! Vendar mislim,da obstaja alternativa TOTAL TV ,ki se gleda preko satelitske antene in to za sorazmerno malo denarja!! Bomo pač šli tja kjer bo ugodnejše!!

  • Zmago 11:09 06.januar 2017.

    Kak zanimiv izraz pride ven, ko se zatipkaš: tele goni ;-)))) .......... po telefoni.No tisti, ki smo vajeni RTV rubežnikov, bo to samo en več na listi ;-\ No zdaj vam pa malo privoščim nov občutek: ne gledaš in ...prikaži več ne uporabljaš.............cuzajo te pa vseeno ;-))) Bodo si že izmislili kaj. Elektro priključek je rezerviran za RTV.......... mogoče bodo se ti obesili na .............. kanalščino ;-))))

  • MihaPu 16:44 06.januar 2017.

    Ni ponudnik T-2 kriv za izsiljevanje, ampak je krivo izsiljevanje tako od strani A Kanal/POP Tv/Discovery ipd., vsi bi radi da ponudniki posebej plačujejo za njihove kanale in zahtevajo gromozanske vsote, ko pa kanal pride v shemo dobijo dotični kanali ...prikaži več še dodaten zaslužek z reklamami katere dosežejo z večjo gledanostjo preko torej določenega ponudnika storitev. Ponudniki storitev so v tem primeru le glupi in sicer ne bi jim smeli dovoliti reklam preko njih, če so že plačali za njihove kanale in bi morali dotičnim kanalom zagroziti, da bodo filtrirali njihove reklame ali pa jih preskakovali (imeli svoje reklame kot ponudnik). Tako pa ISP-ji/ponudniki storitev mislijo da so v šahu, dejansko pa bi oni lahko imeli v šahu mafijske kanale!

  • Omega_v6 11:45 08.januar 2017.

    Čiasto normalno za nedemokratično državo Slovenijo!! Nekaj kaj je zanič pač moraš imeti po sili!! POP vedno trdi,da so najbolj gledana televizija ZAKAJ toraj ne upajo svoje kanale tržiti v posebnem paketu?? Logično NAJBOLŠI programi bi se ziher prodajali za ...prikaži veča med!! Čudi me zakaj je lahko voyo in HD programi v posebnem paketu? Dokler ne bodo dvignili naročnine je popolnoma vseeno če ravno mi vsiljujejo ta dva programa!! Ko bodo podražili bom pač odpovedal paket in preklopil na satelitsko anteno!! Za to izsiljevalsko TV hišo že ne bom plačeval!! Dovolj,da moram po sili plačevati za RTV in to 12,75 evra za nič!! Zato,ker je to pač ostalo še iz časov rdeče diltature,ki pa je še vedno prisotna v naši državi!!

  • zdrej 19:16 08.januar 2017.

    Saj nihče ne govori o ukinjanju DVB-t ja. Pač Pro plus se preko podjetja z enim zaposlenim umika iz zemeljskega oddajanja (DVB-t), vsi ostali zaenkrat še ostajajo. Seveda je želja, zaslužiti še več. Od nas uporabnikov pa je odvisno, kako ...prikaži več se bomo na to odzvali. Če bo začelo padati število uporabnikov v znak protesta proti plačevanju tega "davka" za Proplus, potem se še kaj lahko spremeni oz. se ustavi ta začeti trend. Sicer pa smo brez TV-ja lahko še bolj produktivni.

  • allstarr111 12:03 05.januar 2017.

    v bistvu bi mogli skupinsko kartelno kot operateji počnejo uporabnikom, tožiti vse SLO ponudnike da nehajo pogojevati (vsiljevati) TV shem, kao TEHNIČNO NI MOŽNO imeti samo Internet moraš naročiti tudi TV, mislm da to počne telemach, nisem pa 100% če ...prikaži več tudi ostali ne, če pa že ne direktno potem pa s ceno, kako bolj ti je vzet vse kot samo internet :)

  • Marcel Pravnik 09:06 05.januar 2017.

    Jih bo skenslal. Mislim za sranje, ki ga vlivajo v narod, da bi še plačal. Za Slovence bo pa tole vsekakor dobra poteza in priložnost, da malo očisti sranja, ki ga je omenjena TV šopa v med narod.

  • izRODEk 09:26 05.januar 2017.

    Si predstavljaš, da si tako zarukan, da plačaš za to, da te potem neki neoliberalni Slak ali botoksirana Kerčmarca posiljujeta z dezinformacijami? Ni ga denarja, za katerega bi naročil gledanje te ameriške politično motivirane agitacije.Na internetu je ...prikaži več dovolj vsebin, da jih preprosto, ne rabim.POP tv sem občasno še gledal kakšno nadaljevanko pred spanjem, na portalu 24 kur me ni bilo že leta. Zdravnik pravi, da sem ok. :)

  • 7898 10:27 05.januar 2017.

    Glede na to, da bosta programa plačljiva pričakujem, da reklam ne bo več oziroma bodo bistveno krajše. Ker pa se to ne bo zgodilo, saj so apetiti preveliki, bom odpovedal TV naročnino. Odkar so objavili, da bo potrebno plačevati za ...prikaži več reklame, smo doma že večkrat igrali družabne igre in TV-ja ni nihče pogrešal....

  • Dugi Okrasek 10:54 05.januar 2017.

    Živeli smo brez njih DOOOOLGOOO in to z boljšimi informacijami, ki niso bile lansirane. Pro Plus vključuje samo informacije, ki se plačajo, zato so daleč od verodostojnosti. Novinarji se trudijo in obračajo, uredniki obrnejo. Že dolgo jih ne gledam, tako ...prikaži več da mirno ugasnejo svoj signal. Če vsi tako naredite sem prepričan, da v mesecu dni prižgejo signal nazaj. Samo ZDRAVO pamet vključit in takoj je jasno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.