Avto
42 ogledov

Takšni vozniki smo Slovenci

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 18:30 03.november 2016.

    Zakaj vedno greste samo v eno skrajnost. Zakaj pa pod anketo ni možno izbrati prepočasna vožnja. Mene bolj, kot tisti ki vozijo prehitro motijo tisti, ki vozijo krepko pod omejitvijo. Ne vem zakaj bi me sploh motilo, če kdo vozi ...prikaži več hitro. Če je hitrejši od mene me prehiti in je. Če pa nek počasnež vozi 60km/h na omejitev 90km/h je pa res moteče. Nasploh če je gost promet in ga ne moreš prehiteti. In na žalost je v Sloveniji vedno več teh počasnežev.

  • JackD 00:28 04.november 2016.

    Ni res! Števci po navadi lažejo za 3, 4 km/h. Nikakor 10%.Sicer pa kam se boš umaknil, če ravno prehitevaš nekoga, zadaj ti pa že nekdo blenda. Kaj boš onega drugega zrinil s ceste? Potem se pa še najde ...prikaži več kak pacient v avtomobilu določenega nemškega proizvajalca, ki bo prehiteaval kar po odstavnem pasu!

  • maximilian 08:07 04.november 2016.

    z vsem navedenim se strinjam, razen z prvo navedbo o "laganju števcev". Še enkrat: fiksni radarji ob AC so nastavljeni na 143 km/h in tudi provida vas ne bo ustavila, če ne prekoračite 143 km/h po števcu na AC. Velikost ...prikaži večt gum, obraba gum vplivata na števc, natančnost je pa odvisna tudi od znamke avtomobila. Ostalo napisano pa se strinjam...

  • k0libri 07:16 04.november 2016.

    Ja, ker je res.

  • maximilian 08:03 04.november 2016.

    seveda je. Tudi najnižje hitrosti so predpisane...

  • OneCent 12:17 03.november 2016.

    Še desnakarski zaritnež, ki misli, da se mu morajo vsi umakniti, ker je on zadnji v vrsti.

  • primc 09:45 03.november 2016.

    Glede prehitevanja po desni...Če lahko nekdo prehiti kilometrsko kolono na levem prehitevalnem pasu po desni, pomeni kaj? Da so vsi na levi nepravilno razvrščeni, ker je desni pas prost in da se moram voziti po desni po praznem pasu enakomerno ...prikaži več z levimi? Naj vsi ti 'levaki' najprej pomislijo, če se sami držijo CPP-ja.

  • patriot5 11:21 03.november 2016.

    Povedal jim je Romun :)Da ne bom kdaj slikal kakšnega Romuna na avtocesti in vam poslal sliko.

  • stanko75 13:39 03.november 2016.

    Romun je povedal vse pravilno s tem se strinjam, Romuni doma vozijo lepše kot po naših AC to sem videl ko sem potoval pri njih. Niso pa kaj boljši kot slovenci.

  • gogi3 14:17 03.november 2016.

    Hahahha, ko že misliš, da Žurnal ne mora pasti še nižje. Članek, kjer Romun graja slovenske voznike.... Pa to se lahko samo jočeš :D

  • KOJAK 22:01 03.november 2016.

    Jaz se teh, ki mi vozijo za ritjo elegantno rešim s pranjem šip, do danes so še vsi dojeli kaj želim povedat. Tudi sam kdaj komu pridem za rit, pač vklopim smernik in počakam nekaj sekund, s tem imam dobre ...prikaži več izkušnje ponavadi se mi hitro umaknejo, no razen modela ki je rabil kar nekaj km, da je sploh opazil da bi ga rad prehitel. Slovenci so neverjetno nestrpni vozniki, lahko samo pogledeate spodnje komentarje.

  • k0libri 07:16 04.november 2016.

    No, vendar vožnja v riti ni hvalevredna, sploh če veš, kar najbrž veš, da morda spravi sprednjega v stres. Seveda bo sedaj kakšen pametnjakovič, da tak ne sodi na cesto. Na cesto ne sodi pametnjakovič.

  • JackD 00:31 04.november 2016.

    Ni res! Objestneži dostikrat prehitevajo po desni tako, da se komaj stisnejo v luknjo, medtem ko ti želiš (pravilno) prehiteti vozilo pred seboj. Če bi v tem primeru vozil po desnem pasu, bi bil recimo 10m za avtomobilom pred seboj. ...prikaži več To pa je kršenje drugega predpisa - varnostne razdalje- in je od tistega prvega dosti dosti bolj nevarno.

  • JT_Thomas 03:40 04.november 2016.

    V Romuniji (Bukarešta) se je ena ženska (Romunka) zaletela ravno v krožišču vame. Jaz sem peljal pravilno in tudi policaji (romunski) so to ugotovili... Tako, da ne bi ravno o Romunih, kako znajo boljše voziti...

  • AnzeSmolej 05:34 04.november 2016.

    pri anketi MANJKA izbira: neprestana vožnja na levem pasu avtoceste, prepočasna vožnja, bremzanje ob vsaki omejitvi,...

  • OneCent 06:58 04.november 2016.

    Maximini, so ti policaji torej že pobrali izpit ?!

  • OneCent 06:59 04.november 2016.

    Iz katere luknje si se pa ti spet vzev?

  • k0libri 07:15 04.november 2016.

    Tole je tipičen izgovor nevarnih voznikov. vse so drugi krivi.

  • k0libri 07:16 04.november 2016.

    Prepočasna vožnja ni prepovedana in te nima kaj motiti.

  • OneCent 09:12 04.november 2016.

    Kje?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.