Avto
44 ogledov

Takšni vozniki smo Slovenci

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • OneCent 09:15 04.november 2016.

    50.000 km se ti voziš na leto po ZDA ??Pa v kateri risanki ti živiš? Roadrunner?

  • maximilian 21:53 03.november 2016.

    Cim te nekdo dohiti se mu umakneš. Lekcija iz nemške avtošole. Mene še nihče ni prehiteval po desni in še nihče mi ni blendal ali se mi "limal" na rit. Ker nisem objestnež in ne mislim, da je prehitevalni pas ...prikaži več moj. Večina "vzornih" šoferjev, kakršen si očitno tudi ti, vozi malo mano kot je omejitev. Torej po števcu cca 125 km/h. Povprečno števci lažejo za cca 10%, zato ima policija pri meritvah takšno toleranco. Torej, ti meni, da voziš 125 km/h, v renici pa voziš 113 km/h. In potem "priletim" jaz divjak z vratolomnimi 135 po števcu (cca realnih 120) ti pa po zavori, trobit in se jezit, a ne? Vsem objestnežem izpite pobrat.

  • vzev 18:31 03.november 2016.

    To bi lahko enostavno uredili, če voznik prehiti drugo vozilo po desni, bi moral ta voznik dobiti kazen, toda kazen bi moral dobiti tudi voznik na levem pasu. Ker če lahko nekdo prehiti drugega po desni strani, pomeni, da je ...prikaži več bil vozni pas prazen.

  • maximilian 08:09 04.november 2016.

    Ne, niti ene nesreče niti enega prekrška v dobrih 30 letih vožnje z opravljenimi malo več kot 50 000 km na leto z osebnim avtom po celi evropi in ZDA

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.