Svet
124 ogledov

Tisoč moških na silvestrovo izvedlo "pošastno" dejanje

Komentarjev 55
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • principiumnovum 10:09 06.januar 2016.

    @jakec 1575, zoper kvasiš kar nekaj v tri krasne. Evropski Judje niti ostali Judje ne jokajo o krivicah in nikoli niso, ampak so kot kultura toliko vedoželjni in odprti, da se v vsaki situaciji znajdejo, cvetijo, prosperirajo, prispevajo k napredku ...prikaži več (znanstvenemu, medicinskemu, družbenemu...) v vseh sferah. Nisem še slišala za Judovske tolpe, ki bi po 2. sv. vojni posiljevale in ropale po Evropi in jokale, da so Evropejci krivi, da so takšni. Ti trosiš totalne traparije po spletu. Ti izhajaš iz stališča, da si lahko največja smet na svetu, ker naj bi drugi bili krivi za to, da si takšen. Halo! Vsak je sam odgovoren za svoja ravnanja. Tudi, če bi jaz bila 1000x posiljena ali pa pretepena se nimam pravice izgovarjati na "status žrtve" in enako nasilje izvrševati nad drugimi!!! Samo psihopati oz. sociopati tako razmišljajo. Še enkrat te bom vprašala, ali si ti sploh prebral, kaj sem ti napisala zgoraj. Meni se zdi, da ti sploh ne bereš/poslušaš, ampak kar nekaj vkasiš in skačeš iz teme na

  • dimnikar 06:50 06.januar 2016.

    Se pravi, dokler bo 1 ženska tepena v Sloveniji, je OK da v Nemčiji tisoči posiljujejo na ulici. Tako nekako? Briljantno.

  • malonaokoli 06:57 06.januar 2016.

    tudi to sodi v njihovo kulturo in človekove pravice...v demokraciji si lahko vas vzame kar je na voljo...v islamu so ženske doma zaprte in zakrite, da ne vzburijo pohote pri moških...torej ? bo treba evropejke poučit o spodobnosti na javnem ...prikaži več mestu...z širijadskim pravom.

  • principiumnovum 22:14 05.januar 2016.

    @jakec1575, si sploh prebral, kaj sem napisala? Tvoja pisanja nimajo ne repa ne glave. Ti vpletaš en kup nebuloz, ki nikamor ne spadajo... Kar ti ljudje tukaj gor želijo povedati je, da ne moreš primerjati begunce, migrante (kakor koli jih ...prikaži več želiš poimenovati) z drhaljo. Ekonomske migracije so vedno bile in bodo. Razlika pa je ali sem jaz v Nemčijo migrirala z željo po zaslužku, po uspehu, ustvarjanju, v življenju iti na bolje. Torej sem motivirana za delo, vključitev, sodelovanje z novo skupnostjo v katero prihaja ali pa grem nekam, kjer sta mi kultura in način življenja staroselcev manjvredna in jaz tam na njih gledam kot na manjvredne ljudi. Tisti, ki so pred 40-50 leti šli v Nemčijo niso imeli časa spolno nadlegovati domačink in izvrševati roparskih tatvin.

  • principiumnovum 22:19 05.januar 2016.

    Kar se tiče pa tvojega pogleda na svet v smislu "družba je kriva, da sem takšen", pa naj ti povem, da če bi Judje tako razmišljali kot ti, potem bi se po 2. svetovni vojni vsi judje morali zapiti, postati ...prikaži več narkomani ali pa se zdrževati v roparske tolpe oz. biti kako drugače delinkventni. Kultura je tista, ki loči narode. Poglej kakšna grozodejstva so morali Judje pretrpeti pred nekaj desetletji. Skraj so jih izbrisali iz sveta. Nismo vsi narodi isti, tudi niso vse vere enake. So boljše in so nikakršne kulture. V tem je razlika. Ene kulture niso za nikamor, razen za na smetišče zgodovine.

  • dimnikar 22:38 05.januar 2016.

    Gospod jakec1575, jaz ne pripadam nobeni veri niti ne verjamem v nič, kar ni podprto z dokazi zadovoljive kvalitete. Vseeno ostaja dejstvo, da VELIKA VEČINA vprašanih v tistem delu sveta priznava, da so ženske manjvredne, da je geje treba vse ...prikaži več pobit (in prav tako nevernike) in vsa ostala grozodejstva, ki jih ultratoleranteži želite pripisovati samo ISIS, medtem ko večina tamkajšnjega prebivalstva verjame - in to odkrito - isto. Podatki so na voljo, in morda se kdaj spremenijo, ampak trenutno so takšni kot so. Če ne veš o čem govorim, pa itak nisi zrel za to debato.

  • dragec 12:23 05.januar 2016.

    Novinarju Žurnala 24, pa vi ste bolj fuknjeni,kot na Novi 24 - notorni ksenofobi

  • ojla 18:11 05.januar 2016.

    Spremljajte Focus. de, je nemški časopis ,opremljen z veliko videji posnetki in dogajanju v Nemčiji.

  • blueone 18:20 05.januar 2016.

    A veš kaj ku klux klan je prepovedan...ljudi, ki so to storili bi bilo potrebno najprej "primerno kaznovati"...potem pa jih poslati nazaj odkoder so prišli...ti, ki si pa tak umetnik, pa poskrbi, da bodo vsi ljudje na svetu dobro živeli ...prikaži več s poštenimi službami, da ne bodo živeli v getu...upam, da ti to uspe, močno držim pesti zate...ajde potrudi se pa poizkusi!!!!

  • jakec1575 15:25 05.januar 2016.

    Če ne bi bilo Nemčije, bi mi vsi na koridorju tenko piskali. Nemčija je vedela, da je cilj in je raje to speljala kontrolirano, kot se je dalo. Če ne bi, bi bil ziv kaos. Turki so imeli nalogo, ki ...prikaži več so jo dobro izpeljali. Vplesti evropske vojaske sile v konflikt. Kako? Z begunci in tihotapci beguncev. 2 rod mladih priseljencev pa se navdusuje nad Isis, ker nimajo perspektive, ker so izobčeni in ker brez denarja zenske vihajo nosove. Tako to gre. Dokler os bile Fuzine geto, je bilo isto. Revscina, droge, brezposelnost, pretepanje vseh drugih in lastnih. Tam pa imajo Fuzine na 3 potenco. Ko fuzine niso vec geto, so najboljsa soseska za zivljenje. Evropa rabi samo poceni delavce, kako zivijo, jih pa briga.

  • jakec1575 16:03 05.januar 2016.

    Vase trditve so taksne, kot bi o vas vztrajno trdili, da so vsi v krščanstvu ku klux klan. Pa vemo, da obstajajo evangeličani, katoliki, pravoslavci in se ostale ločine. https://www.youtube.com/watch?v=IzjoNT7-ToE Na tem posnetku je pa jasno, da gre za ...prikaži več chefurizacijo. Ko smo se v 90 sli nacije do vseh na ic so vzniklili chefurji, ki so tepli, so vrazili, ropali in nadlegovali. Ko je to izvenelo, je izvenelo tudi nasilje. Zato ne ti meni o dejstvih. Edino, kar resi taksno situacijo je dobro zivljenje z posteno placanimi sluzbami in mesanimi soseskami. Tole kar se gre Evropa pa je vse blizje ameriskim getom. Pol se bomo morali pa res oboroziti.

  • jakec1575 18:39 05.januar 2016.

    Če si bil/bila kdaj v Berlinu veš, da v istem bloku brez težav živijo indelajo skupaj Nemci, Poljaki, Libanonci, Turki in drugi. Vsi normalni ljudje lahko skupaj zivimo. Vedno pa bodo izjeme. Prav gotovo naenkrat tak naval ne koristi nikomur. ...prikaži več Ampak 4 leta smo se delali Francoze. Kot da vojne ni bilo. Ko so potrkali begunci na vrata, pa panika. Vsi so naenkrat dzihadisti. me zanima, če bi vas kdo nazaj vracal v vojno. Vas izobrazene in kulturne Slovence. Nazaj v klavnico ali pa negostoljubno sosedo. Ko vsaka 5 slovenka pade po stopnicah in je vsaka 7 posiljena od znane osebe pa nobenega dvigovanja prahu. Stavim, da ce bi slucajno en temnejši izvedel kaznivo dejanje nadelgovanja, da bi bila nacionalni punt. Ko Slovenec ustreli in pretepe zeno, je pa to dvodenvna novica. Kriminalec je kriminalec. Normalen človek pa je vedno človek. Vsa lahko uspe? Vemo, kako lahko vsak uspe pri nas. Ko si druge barve pa se toliko tezje. Vprasaj Sekuja Condea, kako je s tem.

  • jakec1575 20:23 05.januar 2016.

    V Sloveniji imas ljudi, ki jih ne poganja vera, pa vseeno delajo probleme. Absolutno je treba vse napade obravnavati po črki zakona. Ne bi pa mešal verskih knjig. ne pravim, da je islam ravno med bolj miroljubnimi verami, ampak nic ...prikaži več bolj agresivna kot budisti v burmi, hindujci v Indiji, katoliki včasih po celem svetu. Iz knjige vzames, kar ti odgovarja. In ti jezni mladenici so svoje starse videli trpeti zato, da je v Evropi vse poceni. Jezo pa ni enostavno ohladiti. Gledajo gole evropejke doma na plazah, kjer se odvezejo. Pridejo v Evropo in so druge. Kulturne razlike. Ampak nebi dajal rasisticnih oznak gor. Kdor je sotril kaznivo dejanje, zapor in izgon. Za salo pa semalo o verskih knjigah in mitih. https://www.youtube.com/watch?v=zEnWw_lH4tQ

  • jakec1575 14:59 05.januar 2016.

    Mladi nezadovoljni priseljenci iz get izkoriscajo situacijo z begunci, da si dovolijo prekoračitev zakonov. Pravi muslimani ne pijejo alkohola. Gre za bodisi voden teroristicni napad drugacne oblike ali pa za preizkusanje oblasti. Od 2 milijonov priseljencev v zadnjih 2 letih, ...prikaži več, jih je vecina koncala v Nemciji in Svedski. od 1000 jih je izvedno 60 napadov in zgolj eno domnenvo posilstvo. Ko to stori ahmed je world news. ko to stori doma za 4 stenami vsak 5 Helmut je pa tisina. EU politika je odpovedala. Gre za seljenje narodov, vendar kot je rekel tudi predsednik parlamenta Brglez. Evropa ni integrirala ampak getoizirala. In tole je rezultat politike zadnjih 15 let ne pa zadnjih 2 let. Ima se najmanj s pravimi begunci. Dovoljenje za ekstremne oblike islamizma je neumnost. Se zmerni muslimani so proti. pa vendar, Belgija in se mnoge drzave to mirno podpirajo. In imajo rezultat. Spet nima veliko z begunci. Afriški begunci in migranti so drugacni od sirskih in drugacni od afganistancev. Hr

  • jakec1575 23:12 05.januar 2016.

    Evropski judi bi lahko govorili o nas, kar mi danes govorimo o prislekih. Evropski judi so se radi zapirali v svoje kroge in kot bogati del druzbe, ki je imel v lasti do 60% privatnih bank z oderuskimi obrestmi zelo ...prikaži več prirocni za diskriminacijo na podlagi vere v času resne in dolge gospodarske krize in lakote. Ljudje smo čudne zivali. Hitro pozabimo na dostojanstvo drugih, ko smo lacni revni in brez pravic. Ob pravi propagandi postanemo orozje. sicer pa, če bi v spodnjem članku gospo razkosal mladi Arabec, bi zdajle bila ze hajka. Govorim o dvojnih merilih. Ker jo je sekal moz je to tragicno ampak sprejemljivo. Rasizem se skriva v odtenkih.http://www.zurnal24.si/72-letnik-ubil-zeno-rakosal-truplo-glavo-vlil-v-beton-preostanek-trupla-pa-spravil-v-kovcka-clanek-262806

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.