Slovenija
80394 ogledov

Vlada sprejela nove ukrepe: Če ne bo delovalo, zapiramo družbo!

Komentarjev 78
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 15:18 27.oktober 2021.

    Pokljukar ....pozivam, da ob pojavu respiratornih simptomov čim prej kontaktirajo osebnega zdravnika,...kje ti živiš ! V LJ je 14.000 oseb brez osebnega zdravnika ! Zakaj se norčuješ iz ljudi ? https://www.delo.si/lokalno/ljubljana-in-okolica/kar-14-tisoc-ljubljancanov-brez-osebnega-zdravnika/

    • puelasedulaest 15:54 27.oktober 2021.

      Jaz pa Pokljukara pozivam, da ne sprejemajo v bolnišnice tistih, ki se nočejo cepiti. To bi bila pravična kazen!!!!!

    • si_rob 17:03 27.oktober 2021.

      IDIJOT!!!!

    • rd2dmk2 18:15 27.oktober 2021.

      zdravstvo , šolstvo, šolarji, vsi se naenkrat morajo testirat ? kdo bo to plačal ? dragi moji, ko pa si jest želim prevrit svoje zdravje pa, ja može r2, daj 12 eurov.. e ne dam eure.. dam vam pa virus. ...prikaži več pa da vidimo kdo bo preživel.

    • groffriedrich 18:34 27.oktober 2021.

      Puelasedulaest,a si ti zdrav?Mi isto plačujemo za zdravstvo,kot ti,daj ne trosi nebuloz!Če prenehamo plačevati vsi tisti,ki smo proti tej vladi,vas ostane tako malo,da še za toaletni papir za v bolnice ne boste spravili skupaj.Ti si na tem portalu persona non ...prikaži več grata,tako,da odpelji svoje misli tja v Janšeslavijo,kapiš?

    • Dusan12 20:56 27.oktober 2021.

      Leonček Še sedaj, ti živeti ni brez politike, znamo te mi…

    • groffriedrich 08:56 28.oktober 2021.

      Dusan12,bedak vseh bedakov,trol vseh trolov,kreten vseh kretenov,ne želim si,da bi takšni zadetki prevladali v naši družbi.Pojdi se raje zdravit,boš naredil vsem nam uslugo.

  • igorgeus 15:04 27.oktober 2021.

    66% cepljenih in 20% prebolevnikov, skupaj 86% zaščitenih. niso rekli, da bo vse sproščeno pri 70%?

    • miha91 15:30 27.oktober 2021.

      Potem bodo hoteli 90%, potem 95%, pa nekje do 105%. Tega ne bo konec, dokler iz politike ne odstranimo Frankovih falangistov.

    • rd2dmk2 18:01 27.oktober 2021.

      saj mora biti 70 %, samo so pozabili povedat kolikrat je treba bit cepljen ?

    • jakec1575 23:20 27.oktober 2021.

      dobro vprasanje. in nihce ne odgovarja za smrti necepljenih in cepljenih.

  • jezero 17:06 27.oktober 2021.

    Poklukar je izgubil vso verodostojnost. Žal. Govori v prazno. O Kreku pa se ne splača govoriti.

    • Avatar torolino
      torolino 18:14 27.oktober 2021.

      Pri tebi je izgubil. Pogovarjaš se sam s seboj. Do sedaj, zame najsposobnejši minister. Dela v najbolj svinjskih pogojih. Ko ti nekdo meče polena pod noge kot zmešan.

    • groffriedrich 08:32 28.oktober 2021.

      Torolino pojdi v p.... materino!Napaka narave je,da sploh obstajaš.

    • Avatar torolino
      torolino 09:09 28.oktober 2021.

      Grof, joj, kako ponosen nick. Sem koga žalil? Mrš, đubre čefursko, neotesano.

    • groffriedrich 19:49 29.oktober 2021.

      Torolino marš ti,mona nevzgojena.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 15:35 27.oktober 2021.

    Lani tak čas ni bo nobenega cepljenega , danes kot pravijo, 66 procentov. Kako potem toliko okuženih? Ali cepiva ne delujejo ???? Bolj se mi pa zdi , da številke prilagajajo potrebam velikega JJ. Poklukar je pa le še senca ...prikaži več zdravnika, zdaj je čisti politični osebek.

    • rd2dmk2 18:31 27.oktober 2021.

      poklukar je v zdravstvu od2004, od 2013 naprej se ukvarja z menedžerstvom po bolnicah.. tako da ima več kariere v biznisu, kot pa v zdravstvu.. kar se mu danes pozna.. ko je treba biznis naredit z jensen cepivi, potem se ...prikaži večse pa vleče ven, da je sicer hotu najbolje kot dohtar, ampak je zgrešu, kaj češ, kdor dela greši, mea kulpa. mea maksima kulpa. saj bom probal v bodoče še delat...napake, hehehe

    • munja 09:08 29.oktober 2021.

      Očitno so se lani ljudje bolj disciplinirano držali ukrepov. Danes pa anticepilci in kreteni divjajo po ulicah brez mask, družijo se v diskotekah, koncertih, kričijo drug preko drugega, okužujejo vsepovsod in to je rezultat.

    • rd2dmk2 09:38 29.oktober 2021.

      munja, anticepilci ne divjajo po ulicah brez mask, kreteni pa sigurno.. ker se te dve trditvi izključijeta, potem se ve kdo okužuje vse povsod. sedaj je samo treba najti skupni imenovalec za kretene. da potrdim veljavo mojega razmišljanja sta dva ...prikaži veča zadnja primera iz trgovskih centrov, ko cepljeni ljudje ne želijo sodelovat z varnostniki ko jih opozarjajo na uporabo zaščitnih sredstev.

  • QSprm 15:44 27.oktober 2021.

    Nas zdravstveni sistem poka po sivih ze vec kot eno leto, ne glede na kovid ali cepljenje. Edina razlika so bogato placani kovid bolniki, zaradi katerih so tudi sicer tako zelo iskani in dobrodosli v vsaki pravoverni bolnici. Vse ostalo ...prikaži več je zgolj pateticna predstava za rajo.

    • Avatar Mark035
      Mark035 17:58 27.oktober 2021.

      Hey.. 8000€ na dan za kovid pacienta.., pa to je tako, kot da bi imel kuro, ki nosi zlata jajca.

    • rd2dmk2 18:19 27.oktober 2021.

      a ni hecno, zadnjič gledal zdravnika, ki je pregledoval otroke za gripo.. maska, rokavice očala.. samo še skafander za na luno je manjkal.. pa, si mislim, a ni oseba iz poklukarjeve 7kohorte, druge legije, cepljena po podolgem in po počrez.. ...prikaži več če je , kot pravijo MS, R_D in ostali kaj pa mi morejo, morej, morejo virusi, saj sem cepljen zares. očitno se ubogi dohtar kar trese za svoje življenje, da že pri prehladu je dal dvojne rokavice gor.

  • groffriedrich 16:44 27.oktober 2021.

    Zaprite državo,smo že navajeni.Krivi za razmere ste pa sami,ne opozicija,ne sodišča,ne novinarji in še najmanj mi,državljani!Se spomnim gospoda Kacina,kako mrko,nejevoljno,prav čudno,bržkone dominantno je učil slovenski narod o stvareh,dejstvih,v smislu danes še uživajte,jutri pa....Lepo vas prosim,le kje so ga našli tega ...prikaži več zadetka brez primere.Pa grožnje,policijska ura,sovražni govor,podcenjevanje,zasmehovanje LASTNEGA NARODA S STRANI VLADE!!!Pa mi vi povejte,v kateri točki sem se zlagal? .

    • groffriedrich 16:50 27.oktober 2021.

      Pa lažni testi,afere z maskami,vodni top,solzivec.Ja porka madonna,pa vse to gre od našega,davkoplačevalskega denarja.Pa miljardni pufi,koronapaketi. ...Vlada pa se hvali o minimalni brezposelnosti.Tisti,ki jim še naprej verjamete ste pa res ober,ober bedaki!Zadnji čas,če ni že prepozno ampak ta vlada ZARES MORA ODSTOPITI!

    • Avatar R_D
      R_D 17:24 27.oktober 2021.

      Točno ve opice, RTV, POP, Masleša in tožilci ste krivi in nihče drug. Kacin vas je poskusil naučit ampak opice se očitno slabo učite.

    • groffriedrich 17:56 27.oktober 2021.

      R_D,zate bo najbolj pametno,da utihneš!Pizdolizec si,da te je za iskat z mikroskopom.Če ti bo Janez rekel,da se v okrogli dvorani userji v kot,boš ta kot tako dolgo iskal,da se ti bo zmešalo.Si samo še en velik psihič na psihotikih,v nizu ...prikaži več tvojih somišljenikov.Zapufal ste državo,pri koroni vam je spodletelo,v tujini se iz nas delajo norce...Odjebi ti pa ta tvoj Janša,bedak brez primere!!!!!

  • popokatopetl 16:27 27.oktober 2021.

    Rajši zaprimo vlado.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 18:25 27.oktober 2021.

    Če spet zapremo gospodarstvo , me zanima kdo bo še ustvarjal , da bo javni sektor živel na račun delavcev. Zaprimo javno upravo , pa boste videli da z njimi tud par mesecev brez problema preživimo. Če pa gospodarstvo zaprejo ...prikaži več bo šlo vse k vragu.

    • groffriedrich 21:10 27.oktober 2021.

      Saj veš,kaj je rekel najbolj delaven človek v naši državi,veleum sedanje,pretekle in prihodnje vlade,visokosamoocenjeni Zmago Jelinčič in sicer:KDOR NE DELA,NAJ NE JE!!!Bravo,gospod Jelinčič,ti bi že pred mnogimi desetletji ne smel jesti,pa še marsikdo drug.Ampak v Sloveniji po novem delajo samo ...prikaži več politiki,zdravniki,medicinske sestre...Pozabljajo pa vsi skupaj,da je marsikdo v naši delal 40 let po 10,12,14,16 ur na dan,za minimalca in za pokojnino 500€.To je svinjarija brez primere!!!!!!!!Poden!!!

  • sam1 15:19 27.oktober 2021.

    Kar seješ to žanješ-in za to ni kriv nihče drug kot nesposobni strokovnjaki......

    • puelasedulaest 15:50 27.oktober 2021.

      Ja, ti pa si res strokovnjak, butl!!!

    • popokatopetl 19:11 27.oktober 2021.

      Nesposoben firer ki ga pri epidemiji najbolj matra kako čimveč zaslužit in kako čimbolj skregat narod v agoniji kako po možnosti premešat karte pred izgubljenimi volitvami, razbit opozicijo na frakcije..

  • rd2dmk2 18:11 27.oktober 2021.

    poklukar se jezi na lažna potrdila ! HA. saj je sam dal največ lažnih potrdil s pomočjo njegovih legionarjev. ja kaj pa je drugega kot dati potrdilo o cepljenju, če veš da nisi zaščiten. in kaj sta delala tista 2 ...prikaži več primerka. sledila sta poklukarjevim navodilom. evo vam potrdilo. ampak vzamemo vam pa 400 eurov varščine , da se pridete cepit ob dogovorjenem terminu. no rajš mal povprašite kam je poklukar dal 100k cepiv, ki jih je tako neodgovorno kupil. še boljš, kje je denar zanje.

  • Avatar jezeran
    jezeran 19:52 27.oktober 2021.

    Poklukar kot vidiš ne gre več in na tvojem mestu bi odstopil, ker te tako ali tako nihče ne upošteva. Potem bi pa znalo biti še zanimivo.

  • evelux 17:42 27.oktober 2021.

    amotestiranje je namenjeno necepljenim, cepljeni, ki imajo simptome, se morajo javiti svojemu zdravniku, da gredo na test PCR.

    • evelux 17:43 27.oktober 2021.

      Cepljeni ne gredo nikamor saj so prepricani da so zasciteni pred tezjim potekom in veselo okuzujejo okrog in okrog

    • kapibara1 20:22 27.oktober 2021.

      .. se morajo javiti.. PA SE NE !! cepili so se pa radi kolegialnosti, katera zvodeni, ko je treba njih testirat !!

  • molka 20:07 27.oktober 2021.

    zaprite vi sebe na dob golazen pokvarjena lazniva

    • groffriedrich 20:31 27.oktober 2021.

      To,molka,to je beseda.Naj ti pomagam,ko vlada tako rada zapravlja bi bilo super pozidati goli otok II.To bi bil največji obrat v naši državi,verjemi.V celi bivši 22 milijonski Jugoslaviji nebi našli toliko zadetkov,kot danes v 2 milijonski Zloveniji,tako,da bi bila investicija ...prikaži več kar zajetna ampak bi obrodila sadove,brez skrbi.

  • jakec1575 21:41 27.oktober 2021.

    janši gre voda na mlin. uradno sicer podpira pct in nezapiranje, intimno pa bi nas rad zaprl do casa po volitvah. da razsuje preostanek države in naredi iz nje sds greznico.

    • puelasedulaest 00:58 28.oktober 2021.

      Jakec, tebe bi bilo treba res zapreti v greznico, ker si pač neumen osebek. Vsi sosedje okrog Slovenije imajo boljšo precepljenost kot mi. Nekateri že ukinjajo ukrepe, ker imajo boljšo precepljenost. Slovenija je najslabša in to samo zaradi takih norcev ...prikaži več kot si ti. Saj ne razumeš ne??? Samo zato ker si bedak in Slovenija bo zaprla gibanje in ostale ukrepe. Druge države pa bodo sprostile ukrepe, ker ima pač pametnejše ljudi kot Slovenija. Vsi se nas bodo ogibali, ker pač imamo preveč bedakov!!!

  • Avatar msenca
    msenca 18:45 27.oktober 2021.

    Kdaj bo prišla roka pravice in doletela te, ki vse povrsti zapirajo, ker ne vidijo drugega uspeha kot v zapiranju države. Držal sem se pravil vaših odlokov, se cepil in po pol leta po cepljenju me je doletela čast, da ...prikaži več sem postal pozitiven na PCR testu in se štejem za prebolevnika. Potrdilo o prebolevnosti sem dobil na zvem še preden mi je končana izolacija. Kdo se tu dela norca iz koga? Kaj smo številke, in nič drugega.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 19:44 27.oktober 2021.

    Lažete vsi ranocelniki, kot pofukani psi!!

  • Avatar msenca
    msenca 18:47 27.oktober 2021.

    Ma kdo lahko zapira mene, mojegga soseda v hišo, če zboli, sej nismo krivi, če sem se držal pravil, gospodje moji potem bo potreba pogruntat kaj drugega ne pa računat na denar za vsakega obolelega.

  • martin72 19:09 27.oktober 2021.

    Vse natančno tako kot so njihovi vedeževalci prerokovali,a vedite da bo prava resnica prišla na dan,takrat boste vi v Long Downu,zakaj so cepljeni okuženi?zakaj prime kovanec za 2€na mestu cepljenja,kaj je potem v cepivih.

  • Avatar MS
    MS 16:48 27.oktober 2021.

    1) Če držiš distanco prenos ni mogoč! Če nosiš masko drugega ne moreš okužiti! 2) Če razkužuješ in redno umivaš roke ščitiš sebe in druge pred okužbo 3) Če se ljudje ne zbirajo nezaščiteni in v večjih skupina prenos ni ...prikaži večni mogoč! In če bi vsi te ukrepe dosledno sprovajali kmalu nebi bilo več prenosa okužb!

    • Avatar MS
      MS 16:50 27.oktober 2021.

      4) Vendar edini ukrep ki bi 100% ustavil pandemijo je: Obvezno cepljenje za vse razen za tiste ki so zdravstveno kontraindicirani! Prisilna 3 mesečna karantena na Povšetovi ali Dobu za vsakega kršitelja kateregakoli od ukrepov! Res da je ukrep rigorozen ...prikaži večn a iz izkušenj je razvidno da covid-kretene nič ne ustavi razen stroga prisila! Nasvetom stroke in moledovanju vlade se arogantno smejejo in z neupoštevanjem ukrepov brezčutno prenašajo okužbe! Ljudje umirajo! DOST JE!

    • vzev 17:15 27.oktober 2021.

      Edina rešitev za ustavitev epidemije, je da čim večje število ljudi preboli kovid. Starejši se naj še pocepijo, da bodo imeli lažji potek bolezni, za mlade je pa to nepotrebno, ker bodo tako ali tako imeli lažji potek.

    • Avatar Mark035
      Mark035 17:57 27.oktober 2021.

      Osebno rajši vidim, da umre 1000 starejših oseb, kot ena mlada oseba, ki umre samo zaradi tega, ker se je cepila. Starejši naj se cepijo, mlade pa naj pustijo na miru.

    • rd2dmk2 18:05 27.oktober 2021.

      kot sem omenil primer noric.. včasih so starši nosili male otroke k obolelemu da so čimprej preboleli to bolezen, ker vsi vemo da pri kristosovih letih je lahko zelo smrtna. dons pa bi 5 letnike cepili... dejte jih pustit da ...prikaži več prebolijo kovid in imajo mir za stalno.. no kdo je za ? MS ?

    • dani5 20:59 27.oktober 2021.

      MS Maske širijo nesnago nazaj v telo, zato jo kar nosi. Daj še na rit plenico in potem ne srat en teden, potem pa poročaj.

    • dani5 20:59 27.oktober 2021.

      MS Prosim te ne več delat budale iz sebe.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 00:20 28.oktober 2021.

      MS nisem si mislila, da se bom kdaj strinjala s tabo.

    • puelasedulaest 01:04 28.oktober 2021.

      MS, nisem si mislil, da imamo toliko bedakov, ki ne razumejo, da je Slovenija v riti zaradi anticepilskih 100% bedakov. Verjetno so to jugoviči, ker Slovenec ne more biti tak bedak!!!!!!!!!!!!!!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 00:10 28.oktober 2021.

    Če bi bil folk malo bolj osveščen, manj egoističen in pripravljen se mogoče samo malo kakšnemu druženju odpovedati, mi zdele ne bi bili tam kjer smo. Marsikaj so nam zakuhali politiki, tale 4. val je pa na nas. Naj se ...prikaži več država zapre, naj se kaznuje vsakega, ki ne bo upošteval navodil, pa da vidimo kaj se bo zgodilo. Ne bi se cepili, ne bi se testirali, pa dajte povedat, kaj bi vi. Časi so se spremenili, samo osvestili vi še tega niste.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.