Slovenija
80395 ogledov

Vlada sprejela nove ukrepe: Če ne bo delovalo, zapiramo družbo!

Komentarjev 78
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar VENET
    VENET 16:24 27.oktober 2021.

    Pa tem na NIJZ-u res ne klikne, da je potrebno papirna potrdila zamenjati s kartico. S tem bi se lahko končalo lažiranje potrdil o cepljenju oz. testiranju....

    • groffriedrich 16:54 27.oktober 2021.

      Kaj kvasiš neumnosti,denarja za kartice je sedaj zmanjkalo,ko vlada tako veselo zapravlja.Bodo posledice večje,kot si SDS-ovce mislijo.

    • Avatar VENET
      VENET 17:04 27.oktober 2021.

      Pa ti na osnovi tega posta misliš, da sem SDS ovca? Malo morgen....

    • groffriedrich 18:00 27.oktober 2021.

      Tega ti pa nisem očital,ker vem,da nisi.Vklopi svoj razum in si preberi še enkrat v čem je moj smisel komentarja.

    • Avatar VENET
      VENET 18:36 27.oktober 2021.

      Saj vsi vemo da na veliko in nepotrebno zapravljajo, vendar bi bil ta strošek minimalen, pa še Rajko bi lahko kaj zaslužil.....🃏

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 15:08 27.oktober 2021.

    Če bi res hoteli, da ukrepi delujejo bi zahtevali testiranje tudi za cepljene, tako kot so to naredili na Hrvaškem in še kje..

    • Avatar R_D
      R_D 15:13 27.oktober 2021.

      A ti sploh še kaj druga počneš v življenju kot da po vseh možnih forumih od jutra do večera pišeš slaboumne komentarje?

    • Avatar MS
      MS 15:19 27.oktober 2021.

      Sretene lahko testiraš necepljene, cepljene, prebolevne, mlade stare, moške, ženske, lahko testiraš celotno populacijo a brez nošenja mask, držanja distanc, razkuževanja in umivanja rok vseh brez izjeme in vsaj 90% precepljenosti bojo okužbe neomejeno rasle! Le strogi ukrepi in stroga ...prikaži več penalizacija kršiteljev vodi v konec epidemije! Ljudje umirajo, a vlada nima jajc! Čas je da se poslovijo!

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 15:23 27.oktober 2021.

      RD..pravi to vpraša..;))

    • b33ab25186006cead7364298e6e8c765c70692f1 16:57 27.oktober 2021.

      Oj Sreteneeee!!!! Momak!!! A si ti še živ!?!?

    • marko345 19:33 27.oktober 2021.

      Tega nestrokovnega nakladanja, da cepiva ne delujejo o testiranju cepljenih imam kot cepljen odgovoren Slovenec dovolj. Vse kar blebetate ste pobrali iz spleta, kjer pa to kar pišete ne zagovarjajo stokovnjaki ampak benci, ki so komaj pismeni, naivni, skratka prepričujete ...prikaži veče najman imteligentne ljudi. Ker sam to nisem vam pravim NEHAJTE, zaradi vaših dejanj umirajo ljudje in vi sge krivi za to. A kaj ni jasno. Obnašate kot teroristi.

    • igorgeus 20:14 27.oktober 2021.

      potem pa prosim, o ti, inteligentni, povej kaksna je zame razlika ali se okuzim od cepljenega ali od necepljenega?

    • groffriedrich 21:31 27.oktober 2021.

      Marko 345,ne govori neumnosti.Tudi jaz sem cepljen,pa kaj?A misliš,da sva midva pobrala znanost celega sveta?Sama sva odgovorna za morebitne posledice oz.stranske učinke zato:nehaj srat na debelo in nehaj pametovati o odgovornosti!!!Kar se tiče odgovornosti v naši državi,to je pojem,ki že ...prikaži več leto in pol ne obstaja več!Bolje,da se ne oglašaš,res.

    • jakec1575 23:19 27.oktober 2021.

      marko tudi sam se cpljen in maske ne delujejo oz delujejo samo n95 maske. pa se te ne vec kot 20%. virusa ne bos staknil ce se sprehajas mimo okuzenega, ampak v druzenjih v zaprtih prostorih na majhno razdaljo. meta ...prikaži več studije potrujejo kar sem napisal. tudi cepljeni sirijo lahko virus, aprecej manj kot necepljeni. vec studij. Vrhovno in ustavno sodisce sta razveljavila odlok o maskah, tako da siljenje državljanov od kogarkoli je nezakonito. Naj napisejo nov zakon.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 02:43 28.oktober 2021.

      Da, na 7000 okužb v notranjih prostorih pride ena okužba zunaj...

  • krucefiks 23:31 27.oktober 2021.

    ne se cepit,cepljeni huje zbolijo ,jih je že kar nekaj v mojem kraju,večina cepljenih jamra da jim je krepko žal

  • Avatar jate
    jate 06:19 28.oktober 2021.

    ja vlada bo počakala da minejo "krompiruše"ker se treba fajn zgonit okoli,potem bo kao ful poast in bo zaprla družbo.....mi se bomo pa še naprej veselo družili zasebno in se fajn imeli...

  • pofukanavlada22 06:50 28.oktober 2021.

    Ko smo uvedli pogoj PCT, smo jasno pokazali, da ta ukrep učinkuje HAHAHAHAHAHA če bi učinkoval nebi bilo več okuženih zdaj kot leto nazaj, itak so okuženi samo cepljene ovce

  • milan654 11:20 28.oktober 2021.

    ne vrjti tem številkam in vladi jj

  • milan654 11:23 28.oktober 2021.

    sploh te številke so lažne in folk zavajkate

  • igorgeus 20:07 27.oktober 2021.

    aha, na protestih, ki potekajo zunaj, na varnostni razdalji, virus skace. na zabavah in koncertih, ki se zadnje case vrstijo po tekocem traku, v zaprtih prostorih, brez mask, pa ne?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.