Slovenija
618 ogledov

Urgenca: nekateri pacienti pridejo vsak teden

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • primoz.g 11:43 04.oktober 2016.

    Govorim o situacijah ko se človek počuti zelo slabo in ni na voljo nobenega ZD razen urgence, nekdo je šel tja kjer so ugotovili da ni ogrožen mu dali kako injekcijo ali analgetik ter ga poslali naj gre k svojemu ...prikaži več zdravniku, njegov pa mu je dal spet analgetike a za dejansko diagnozo kaj bolečino povzroča pa ni naredil nič, zato se je vrnil na urgenco verjetno takoj ko mu je zmanjkalo analgetikov, kjer je potekalo enako kot v prvem krogu, gre se za to da zdravstvo ŠAPARA, zdravniki dejansko takoj vedo kje je problem, a ker na urgenci načeloma ne pišejo napotnic, se kasneje pri osebnem zatakne, zdej če me še ne zastopiš pol ti ne morem pomagat, pejt na urgenco mogoče tu bodo oni znal :)

  • Boris Odreitz 16:37 04.oktober 2016.

    potem si pa slaboumen če tega ne razumeš !

  • zefacveta 09:24 04.oktober 2016.

    Takšnih, ki se nimajo kam dati je tudi po trgovskih centrih polno ne samo na urgencah.

  • Janez_53 08:58 04.oktober 2016.

    Tudi tebi ni jasno, čemu služi urgenca!

  • allstarr111 10:36 04.oktober 2016.

    aja pa te besede niso moj veleum, ampak mi je to dejansko povedal zdravnik ki tam dela

  • Boris Odreitz 16:42 04.oktober 2016.

    ma kako butasti komentarji. Najboljše je da urgence ukinemo, itak ni nobenga haska od njih !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.