Slovenija
551 ogledov

V lekarni za svetovanje o zdravilu želeli plačilo

Komentarjev 46
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 17:53 06.april 2017.

    Al so prifiknjeni.

  • Vesna Dolšak 21:57 06.april 2017.

    Alioness, tudi jaz poznam take ljudi. Človek si je na moje priporočilo pozdravil povišan pritisk in povišan holesterol izključno z naravnimi pripravki oz. s spremenjeno prehrano.

  • eosss 12:02 06.april 2017.

    Tale farmacija je tako požrešna, itak so v farmacevtski branži praktično največji zaslužki na svetu, mastno služijo na račun bolnikov, ki jih v večini primerov sploh ne pozdravijo (saj vemo, zdrav človek jim ne prinaša zaslužka), potem pa te oderejo ...prikaži več še za vsak "nasvet"... bolano...

  • Rafaeluss 16:19 06.april 2017.

    Pravilno zakaj bi se zastonj mučile. Zadnjič sem v lekarni čakal 10 minut, ko je ena fina gospa govorila, govorila, spraševala in spet govorila. Lekarničarka jo je hotela odpravit ker smo bili že 3 v vrsti, ona pa še kar ...prikaži več naprej. Za mala vprašanja pa sem prepričan da ne bodo zaračunavali .

  • Tatjana Ha 17:18 06.april 2017.

    KAKO?

  • erikkk 12:29 06.april 2017.

    Sej ne moreš vrjet

  • Krnek 12:39 06.april 2017.

    Bananistan od države. Kako dolgo še.

  • mph 12:40 06.april 2017.

    Kar zadeva navzkrižna delovanja zdravil bi moral ZDRAVNIK to preverit in to PREDEN izda zdravilo, kakšna je to neumnost, da je to delo farmacevtov? Vsaj v tujini že sam PROGRAM zdravnika opozori na interakcije med predpisanimi zdavili.Izven tega ...prikaži več pa naj potem v lekarnah, ki so pravzaprav trgovine, zaposlijo navadne trgovke, pa morda 1 farmacevtko, ki take stvari bolj strokovno pogledale.

  • popokatopetl 13:37 06.april 2017.

    Tele kur.. ne nudijo f... zastonj, ampak ga plačaš v marži. To je tako kot tisti šampanjci za 50€ ;)

  • Miran Mlekuž 13:07 06.april 2017.

    eosss mene zanima kdaj si od poštene kur.. dobil zastonj fuk..?

  • Igorgeus 13:18 06.april 2017.

    Kaj pa zdravila, ki niso na recept?

  • popokatopetl 13:34 06.april 2017.

    Jaz sem tudi vedno razumel, da imajo tako nesramno visoke marže zato, ker imajo zaposlene farmacevte, ki ob nakupu zdravil tudi svetujejo. Mislim da bi morala država reagirat in farmacevtom, ki za nasvet zaračunajo, znižat marže.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 14:07 06.april 2017.

    Definiraj šalabajzerstvo..

  • mph 14:20 06.april 2017.

    Nisem govoril o TRGOVINI, kar lekarna je. Gre za probleme z interakcijami zdravil. Pa tudi tukaj so naše lekarne bi rekel unikat, če mi trgovka svetuje kateri pršut je boljši, še nisem slišal, da bi kje zaračunali to storitev. :-)

  • erikkk 14:23 06.april 2017.

    V lekarnah bodite pozorni na račune... ne jih spraševat nič ... samo kupite .... v vsaki škatlici so navodila

  • erikkk 14:26 06.april 2017.

    naj dodam ... zaračunavali bodo zavarovalnicam na tak način da ne boste niti vedeli... zavarovalnice pa vrjetno ne bodo krile nasvetov in vas lahko terjajo ...

  • erikkk 14:28 06.april 2017.

    zato strogo preverjajte račune , sploh tiste na recept ...

  • erikkk 14:29 06.april 2017.

    to je spet ena lopovščina in nateg farmacije pri nas ...

  • Avatar Džoser
    Džoser 14:37 06.april 2017.

    Zakaj pa kupujete kemijo in omogočate farmacevtskim gigantom mastne dobičke in tako dovoljujete ,da vas povsem legalno zastrupljajo? V naravi za vsako bolezen rož ’ca raste!Samo poiskati jo je treba znati,kar smo pa z veseljem zanemarili in pozabili.

  • Ferluci 14:35 06.april 2017.

    Zanimivo, da se tega ne še ne spomnijo v vseh ostalih štacunah - kupiš avto, TV, telefon, prodajalec ti pove ali so gate iz bombaža ali plastike... in ti za takšna pojasnila pribijejo dodatek! In bančni uslužbenec ti pojasni, ...prikaži več kako je treba varčevati, kako skleniti zavarovanje, kako na občini izpolniti vlogo...skratka, za iznajdljivost je še precej 'lufta'!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.