Slovenija
553 ogledov

V lekarni za svetovanje o zdravilu želeli plačilo

Komentarjev 46
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 23:05 06.april 2017.

    Skippy, za vas bučke, za nas izkušnje na lastni koži. :) Če pozorno bereš moje komentarje, moraš biti že prav dobro izobražen, kajne? Mogoče moj "občudovalec"? Super, upam da kaj odneseš, ker res karkoli pišem, pišem izkušnje. Izkušnje in opazovanje ...prikaži več so prvo pravilo znanstvenosti - tako se je znanost začela. Tako da, le tako naprej... beri beri in beri izkušnje drugih. Veselo branje želim. :)

  • Pepe007 08:23 07.april 2017.

    Pravilno, znanje je treba plačati. Mora pa seveda biti omogočen nakup tudi brez svetovanja. Dokler sem še imel psa, mi to pri živinozdravniku ni uspelo. Zmeraj je bila na računu še neka postavka za "svetovanje".

  • Igorgeus 13:17 06.april 2017.

    Prvo naj se pogleda kakšne imajo marže, ker če so visoke, naj jih znižajo, če mislijo to dodatno zaračunat. Drugo, naj potem nehajo prodajat zdravila, ki niso na recept, ker takrat ti zdravila ne svetuje zdravnik, ampak tisti, ki ga ...prikaži več prodaja. V tem primeru je to isto, kot da greš v trgovino po obleko, pa bi ti prodajalka zaračunala svetovanje, če bi ji rekel, da iščeš poletno obleko svetle barve, št. 38, ki jo rabiš za na rojstni dan.

  • h3o 14:08 06.april 2017.

    Banda pokvarjena nenasitna požrešna!!!! OKEJ, ni problema, ko vas, gnoje vidim v prometni nesreči, napol pri zavesti in sesekane na polovice in ko vam iz glave gledajo vaši možgani, bom, vzel cenik iz žepa, pa vam rekel, ja gospod/ gospa, ...prikaži več tole bo pa treba plačat. Marš banda pokvarjena, mrš!!!! Kam pa tole pelje? A da, ko boš prišel k frizerki, da jo boš vprašal, kako mi stoji frizura, da dobiš odgovor, da je menje plačljivo? V vašo lekarno ne stopim, pa če sem napol mrtev!!!

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 14:54 06.april 2017.

    To je totalna laž erik, poznam primere, ko so si pozdravili diabetes 1 ali 2 izključno na naraven način - razen če so slinavko odstranli. Pa imam izkušnje tudi z zdravljenjem visokega pritiska - moj mož je po letih jemanja ...prikaži več tablet prenehal z njimi, na mojo željo, ker je stranski učinek odpoved ledvic. Pozdravila sem ga sama. Sedaj ima namesto 160/90 le 125/80

  • endrug 15:34 06.april 2017.

    Bolano. Drugič pa naj reče: "Rada bi zdravilo, ki poskrbi za želodčno sluznico, ne da bi pri tem oviralo absorpcijo vitamina B12." ... "A imate samo to? Katero je najboljše?" Potem še vedno lahko zavrne nakup.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.