Slovenija
119 ogledov

V Mariboru gorela dva stoječa radarja

Komentarjev 68
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sašo Muc 18:28 21.oktober 2012.

    Sam res no keri komentarji. Ja jst se strinjam Šešok je tut mal barabe, samo to da se ne strinjate z radarji je pa bull. Pa dejte jih zajebat pa po omejitvah vozit če ste tko pametni vsi.

  • Sašo Muc 18:30 21.oktober 2012.

    Niko jst res ne vem praviš kot da moreš kršit predpise če hočeš v službo pridit? Al preprosto ne zanš po predpisih pelat?

  • zdrej 18:45 21.oktober 2012.

    Po nekih informacijah bi naj zadeva snemala samo prekrške. A kdo ve kaj več o tem. Zanima me tudi tehnologija, ki je uporabljena. Zakaj 3 oz 4 luknje?

  • Izudin 19:18 21.oktober 2012.

    Tudi meni ni jasno, zakaj mi je nekdo pripopal minus, ko bi mi vsaj utemeljil.

  • se_eden 19:33 21.oktober 2012.

    in zaradi tega ker drugi kradejo, tebi ni treba spoštovati predpisov?

  • Izudin 20:07 21.oktober 2012.

    Ne gre samo za to, gre za splošno stanje v državi. Verjemi, če bi ljudje imeli vsaj približno nemške plače in nemške kazni za prometne prekrške, se radarjem ne bi nič zgodilo.

  • Presvetli 07:38 22.oktober 2012.

    pa to z peglajzlom)))))))) kangla uporablja policijske finte

  • Presvetli 07:26 22.oktober 2012.

    Pa daj ne serji,radarji so tako postavljeni in omejitve tudi,da boš slej kot prej naletel na prekoračitev al pa boš imel drug avto na zadnjem sedežu!Me zanima če bodo pri vas postavli to oslarijo če boš tako pameten sicer pa ...prikaži več wilkommen in Maribor pa da te vidim pametnjakovič!?

  • Presvetli 07:30 22.oktober 2012.

    Stolp ti al si totalni idiot al pa se ti mora mama opravičit.KAK JE POSTAVLJENA OMEJITEV NA RADARJU ,DA SE SPLOH SKORAJ NE VIDI NALEPKA JE TAKŠNA,DA RABIM DALJNOGLED DA VIDIM KOLIKO JE OMEJITEV PA ŠE ZAMAKNJENA NAVZVEN.Pa to nemorem ...prikaži več verjet koliko je pametnjakovičev!?Čez mesec dni,ko boš pa na vse pozabil v zvezi z tem in boš peljal čez križišča 7 kilometrov prehitro pa boš jokal!!!CMIZDRO EN BEBAVI

  • Presvetli 07:32 22.oktober 2012.

    Muc upam,da tudi tebi crkne krava!?Al pa nimaš avta pa si tak pameten cdbd

  • Presvetli 07:33 22.oktober 2012.

    ta kratica pa je iz filma Ko to tamo peva,kjer je oni tuberkolozni začel kašljat in je od dragana nikoliča dobil komentar,da si ne boš razbijal glave

  • Presvetli 07:35 22.oktober 2012.

    Šugavi Garfield,daj spokaj se nekam,ker mi greš že pošteno na k.... s temi tvojimi opazkami.

  • Presvetli 07:40 22.oktober 2012.

    to blaa blaaa hahahahah

  • Presvetli 07:51 22.oktober 2012.

    Veste kaj sem opazil?TAM KJER SO RADARJI JE PA NASTAL KAR ZELENI VAL PRED NJIMI??????????????50 LET v Mariboru ni bilo zelenega vala in sedaj se sprašujem le zakaj je kar naenkrat nastal od prejšnjega tedna in vklopa radarjev!

  • revizorka 08:55 21.oktober 2012.

    Vsak dan tonemo v vse večje kontrole, predpise,omejitve,nadzore in se po čedalje ožjem koridorju približujemo lijaku v katerem pa je vrtinec in od njega se bo veliko nam tako zvrtelo,da ne bodo goreli samo radarji!

  • Niko_K_ 12:03 21.oktober 2012.

    Nič ni samo izvajalec. Kako radarji stanej 700 jurjev v Mariboru, 50 pa v Kopru - in to od istega podjetja. Da ne govorim o tem, da vsi tisti, ki kažete iz leve na desne in tisti, ki kažete iz ...prikaži več desne na leve!Lastnik ISKRA SISTEMOV JE DUŠAN ŠEŠOK! Tisti očka Klemna in Matija Šešoka, ki sta kolega od family Jankovič!!! (Kdo je že šef Poizitivne Slovenije, ki naj bi bila glavna stranka na LEVI!?) G. Franc Kangler je pa iz SLS, ki je desna stranka! KO JE TREBA ROPAT NAROD SO TOREJ VSI ISTI! LEVI IN DESNI!!!!!

  • dajno 17:03 21.oktober 2012.

    Ko berem komentarje sem siguren , da so vse naše vlade mirne in lahko mirno spijo, ker se take ovce kot smo ne bomo nikoli uprle!Zakaj? Ker nas v trenutku razdelijo! Da je vozil 128/h? A res vse verjamete? ...prikaži več Hitro vas je en županček razdelil sedaj pa se smeje! Vozite vsi po omejitvah? Roko si odrežem, da je vsak od teh junakov že kdaj vozil več kot je omejitev!Radarji pa stojijo da je nekdo na njih bajno zasužil!! 30 milijov evrov za 23 ali koliko že radarjev? Torej stane en milijon evrov? So vlekli zlate kable od vsakega posebno direktno v pisarno župana?Gremo novinarji v akcijo, če ste pravi novinarji! Kdo je pobral provizije, kdo je sodeloval pri tem? In še, kje stojijo radarji? Ovirajo pešce in kolesarje! To je tako, kot da bi postavili prometne znake na črto na cesti!

  • zdrej 18:27 21.oktober 2012.

    se strinjam, enkrat za vselej narediti red v tej deželici!!Ne vem zakaj si sicer dobil minus.

  • Presvetli 07:44 22.oktober 2012.

    zdrej jaz sem mariborčan!? In kaj bi ti sedaj rad povedal?Da smo plačevali te ceste z vseh mogočih strani in da je ta denar vse skupaj nekdo pobral,sedaj pa bi radi na legalen način pobirali kazni iz teh radarjev in ...prikaži več financirali vso semaforizacijo v Mariboru katero smo že 1000x plečali in zraven še napolnili svoje žepe.Bravo ovca beee beee beee,dokler imamo takšne nam ni pomoči cdbd

  • Presvetli 07:47 22.oktober 2012.

    Po tem tvojem kar si napisal je naslednja poteza vlade ali našega lepega duplečanara:Registrska tablica v čelo z dvema žrebloma 100 in na občino koleke it plačat ter registracijo nardit na štajerski avtodom če si tehnično ispraven.Upam,da boš poskusna ovca ...prikaži več potem bomo pa videli kako se boš navadil prvo ti potem pa ostali beee beee beee

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.