Slovenija
119 ogledov

V Mariboru gorela dva stoječa radarja

Komentarjev 68
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Miran Rodič 19:41 21.oktober 2012.

    Preberite: " ... mariborski župan Franc Kangler včeraj sporočil, da bodo prvim kršiteljem, ki so jih ujeli novi radarji, izrekli le opozorilo, ..."in"Župan Kangler je sicer na Facebooku objavil, da je bil rekorder v prekoračitvi hitrosti voznik, ...prikaži več ki je mimo osnovne šole v Radvanju namesto 50 kilometrov na uro vozil 128 kilometrov na uro." Par stavkov narazen!Potem pa mi naj nekdo pove, ali sem nor jaz ali kdo drug. Če prav razumem, bodo izpustili dokumentiranega divjaka, potem pa pisali kazni za 10 km/h preveč. In potem trdijo, da ne gre za služenje denarja. In jaz naj to še verjamem?Zame je to samo še dokaz več, da nekaj smrdi.Tudi če je zakonito je takšno javno-zasebno partnerstvo v demokratični državi popolnoma nedopustno! Imamo policijo, po mojem mnenju dovolj dobro usposobljeno.

  • privat 08:54 21.oktober 2012.

    ljudje več nimajo za kruh...bedasta oblast pa jih misli kaznovati in glavni cilj je povniti proračunsko lukno zaradi pravih kaznivih dejanj ,ki jih noben noče preganjati?'

  • gormit 09:36 21.oktober 2012.

    Kretena,ki je vozil 128 na uro bi pa pri priči kaznoval z doživljenskim odvzemom izpita in kaznijo 10.000 eurov!!!Golazen!!!

  • Nadina-Adis Rizvanovic 11:03 21.oktober 2012.

    gremo SLOVENCI in SLOVENKE in drugi narodi ko zivimo tu..grema enkrat stopit skupaj....SVAKA CAST TEMU KO JIH JE ZAZGAL...MISLI VLADA NA TA RACUN POLNIT SVOJ PRORACUN.

  • Lea Kolmanič 11:41 21.oktober 2012.

    Samo tolko za info ob 04.20 niso mogli zakurit radarja na streliški ker sem se sama peljala mimo 04.10 pa je že gorel in to konkretno!!! Pa tudi nikogar več ni bilo tam tak da so ga mogli že okrog 4h po mojem.

  • pepe 11:42 21.oktober 2012.

    Pepe007, se strinjam 100%. Slovenci smo debilne ovce. Zažigat ja, ni problem, uporabit možgane, kje pa. Sam prevozim 200 km in več dnevno po mestu, pa me ni bilo med 10.000 idioti. Če je 50 je 50 in pika. Meni ...prikaži več 70 na Ptujski prek treče. Bi pa idiotu z Lackove takoj vozniško odvzel doživljrensko. Dveh stvari bi se morali lotit nemudoma:1. So omejitve ustrezno postavljene? So naši predpisi primerljivi s predpisi v ostalih državah?2. Kako lahko enak radar stane v Mariboru 750.000 v Kopru pa 40.000? Kdo kasira???Se bo kaj premaknilo? NE! Namesto za ureditev garantirano najslabših cest v državi bo šel denar za še več radarjev. Kaznovali in rubili bodo tiste, ki prekoračijo 10, 20km. Za 100 Eur bodo rubili tudi hiše. Ne da mi miru, eden največjih mahinatorjev je župan Ljubljane. Zakaj je mene v Mariboru strah? Sem debilna ovca kot ostali?

  • Sašo Muc 18:26 21.oktober 2012.

    Ne razumem čist kaj bi radi dosegl s tem? Torej se ne strinjate z omejitvami na cesti???

  • Veteran 19:43 21.oktober 2012.

    V Mariboru so tako poškodovane ceste, da je nemogoče voziti hitri in posledično niti radarjev ni potrebno!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.