Slovenija
119 ogledov

V Mariboru gorela dva stoječa radarja

Komentarjev 68
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ronald Reagan 11:09 21.oktober 2012.

    se strinjam s pozivom po enotnosti naroda...Moram pa te popravit, na ta način si ne polni vlada proračuna ampak eno zasebno podjetje...ne mešaj jabolk in hrušk...

  • Ronald Reagan 11:11 21.oktober 2012.

    kak si pa ti nor...

  • Ronald Reagan 11:12 21.oktober 2012.

    butec tu ne gre za javni profit...ta denar gre v zasebne žepe...burn it!!!

  • Stolp 11:16 21.oktober 2012.

    Vsaj s prvim tvojim stavkom se na žalost strinjam. Le kaj bo jutri gorelo? Šola? Ker je tam ravnatelj podpira Janšo?

  • allstarr111 11:17 21.oktober 2012.

    Žepe si polni "kao" neko podjetje, v bistvu pa verjetno nekdo ki je na položaju da je te radarje postavil, podjetje Iskra je samo uzvajalec in je posodilo ime za kanaliziranje denarja od kazni v zasebne žepe.

  • allstarr111 11:19 21.oktober 2012.

    Na mestu Mariborčananov, bi jaz takoj začel tbirat podpise za odstranitev teh radarjev.

  • BenX 11:32 21.oktober 2012.

    spet talenti v stilu, če bi se mojemu otroku to ali ono... prosim lepo, dajte mi že enkrat povedat, koliko smrtnih žrtev se letno zgodi v teh križiščih, kjer stojijo novi raderji!!! naj mi kdo da ta podatek, potem pa ...prikaži več modrujte dalje! za tistih 128km/h pa je verjetno kdo dal table dol in namerno šel skozi. če ne, pa tekemu kretenu tudi radari ne bodo pomagali. kapiš? glede nalepk... so tako malem da jih komaj vidiš. in itak da vsi bulijo v to kur*** nalepko namesto na cesto. so že pokali eden drugemu v rit, ker zdaj narod še samo v luft gleda! "strokovnjaku" za varnost bi blo treba jajca odrezat!

  • pepe 11:42 21.oktober 2012.

    Pepe007, se strinjam 100%. Slovenci smo debilne ovce. Zažigat ja, ni problem, uporabit možgane, kje pa. Sam prevozim 200 km in več dnevno po mestu, pa me ni bilo med 10.000 idioti. Če je 50 je 50 in pika. Meni ...prikaži več 70 na Ptujski prek treče. Bi pa idiotu z Lackove takoj vozniško odvzel doživljrensko. Dveh stvari bi se morali lotit nemudoma:1. So omejitve ustrezno postavljene? So naši predpisi primerljivi s predpisi v ostalih državah?2. Kako lahko enak radar stane v Mariboru 750.000 v Kopru pa 40.000? Kdo kasira???Se bo kaj premaknilo? NE! Namesto za ureditev garantirano najslabših cest v državi bo šel denar za še več radarjev. Kaznovali in rubili bodo tiste, ki prekoračijo 10, 20km. Za 100 Eur bodo rubili tudi hiše. Ne da mi miru, eden največjih mahinatorjev je župan Ljubljane. Zakaj je mene v Mariboru strah? Sem debilna ovca kot ostali?

  • Darko 12:47 21.oktober 2012.

    ti si tudi ena vlada, buča to kasira občina maribor in v ljubljani inkasant janković. Kangler je vajenc.SICER PA VOZITE PO PREDPISIH IN NE BODO POKASIRALI 0 (NIČ).kAKO ENOSTAVNO

  • mkmorfius 13:09 21.oktober 2012.

    Tile radarji so pa res nardil štalo... Slovenija, kjer naj bi se cedila med in mleko? Švica na južni strani Alp? NIKOLO IN NIKDAR ne bo Slovenija vse to1 In zakaj? Ker lahko naša vlada kaznije vsakega državljana medtem, ko ...prikaži več pa se izčrpavajo velika podjetja in kjer se kradejo milijoni € pa gleda stran. Na naslednjih volitvah MORAMO VSI, AMPAK ČIST VSI it na volitva in volit SAMO NOVE OBRAZE in teh starih napitanih SVINJ, ki bi jih bilo treba vse zapreti do konca življenja. Pazniki le teh pa morajo biti vse tiste prizadete družine, ki so jih TE NAPITANE SVINJE tako ali drugače s svojim brezvestnim delo tako ali drugače prizadele. Včasih SEM BIL PONOSEN SLOVENEC danes PA BI BIL RAJŠI kaj drugega...P.S.: Menjam vlado za kup gnoja! Ponudbe pod GNOJ za GNOJ!

  • Clemente Miklavchich 15:28 21.oktober 2012.

    jest se strinjam z vsemi ki pravjo da so radarji ok, v življenju me še ni radar sliku ker v naseljih vedno voim 50, če ste pa nažlopani mariborčani pa vozte 70 skoz pa pol jokate je pa vaš proble, ...prikaži več pejte še enkat cpp delat da vidte kolk je omejitev v naseljjih in zakaj

  • zdrej 18:43 21.oktober 2012.

    @dajno Ali ti slišiš samo tisto kar hočeš ali pa ...?30mio je vrednost projekta semaforizacije. To tupijo vsi novinarji po vrsti, kot so hiše v trsti!Če nisi mariborčan oz "uporabnik" Maribora, potem pač tupiš na pamet, če ...prikaži veče si pa zgleda, kod da živiš v svojem stanovanju. Nažalost nisi edini. Namreč v samem mestu Maribor, je kar nekaj križišč (sam za dve ), ko so semaforji stali izklopljeni. Preko medijev, se je izvedelo, da ni rezervnih delov za popravilo, in bi morali narediti nove semaforje. Če je vse to res, je to cena tega projekta. Je pa res, da nekako dvomim, da bo potrebnih 10 let za pokritje te vsote in se bojim, da bo denar tekel v žepe posameznikov.Tu pač pridejo v poštev naše nedelujoče službe nadzora, ki kljub pooblastilom le teh nimajo. Dejstvo je, da bodo na začetku dobili veliko kršiteljev (upam da me ne dobijo :-)), potem se bodo pa ljudje navadili na novost in se prilagodili.Osebno me rahlo motijo, kot vsak

  • Presvetli 07:22 22.oktober 2012.

    Jaz podpiram te in prav je tako,nekdo mora povedat,da se s tem ne strinjamo in da se nebomo uklanjali vsaki njihovi bedasti novotariji zaradi katere bomo nastradali vsi.Kangla in njegova hunta katera si je to oslarijo izmislila pa tako ali ...prikaži več tako ne bo plačevala kazni!Banda vrdamana,ko bi ga en vžgal na gobec,boljše,da se dalj časa ne srečava!!!Baraba pokvarjena!Zaj bo on oproščal prvi teden in bo delil opozorila,lažnivec en!!Policaji kaj pa vi čakate na limono,v koruzo vam je šel srat vi pa tiho!!!Ko boste na cesti zaradi tega sranja pa ne jočite pol!?

  • Avatar Mirč Sla
    Mirč Sla 19:39 13.november 2012.

    jaz tudi vozim po predpisih vedno in povsod, zato ne potrebujem teh škatel na vsakem semaforiziranem križišču,.. ampak ti moraš vedet, da ti radarji, te škatle niso bile zastonj, gre za velike denarje, ki so jih ali še jih bodo ...prikaži več plačali z našim denarjem, zato gre,.naj bi ta denar raje dali državljanom, ki so jih prizadele velike poplave, eni so ostali brez vsega ali imajo ogromno škode.

  • nejansizmu 08:58 21.oktober 2012.

    Še en dokaz nesposobnosti aktualne lokalne občinske oblasti ter policije hkrati: glede na odzive je bilo kaj takega pričakovati. Poostrena policijska kontrola in opazovanje teh radarjev bi lahko uničevanje preprečili, pa nihče ni prišel na to idejo (jap, ni vicev ...prikaži več o policajih in Kanglerju - vse je res).Ljudje so vzeli pravico v svoje roke!

  • Gigii 09:25 21.oktober 2012.

    sraaam vaaas blo ofce slovenske.prvo vsi glasni kak je treba to dol zrušit zdaj pa ko so se eni dejansko opogumli in naredili to pa vztrajate pri nasprotnem in so oni največji hepani in nevem kaj še vse,. in ...prikaži več pol se človek sprašuje zakaj so taki kreteni kot so Kangler, Jašna in podobni ''več'' od nas.

  • Stolp 11:14 21.oktober 2012.

    Na Kanglerjevem mestu bi jaz takoj ukinil prvi brezplačen teden.Pa dobro, vidno so iz aviona, znak mate pa še na njih piše koliko je omejitev. Vsak voznik, ki malo opazuje(tisti minimum potreben za varno vožnjo) jih vidi. Torej ...prikaži več res kaznujejo tiste objestne kljubovalne in nesramne. Te pa naj kar. Če bi se pa mojemu otroku kaj zgodilo ko bi en tak norc drvel mimo šole bi pa začel še podpise in donacije za radarje zbirat.

  • allstarr111 12:47 21.oktober 2012.

    aja še tole, kje je posnetek tistega ki se je peljal 128 mimo šole ? Pomojem je to samo namerna dezinformacija, da se malo razdeli narod na dva tabora, brez dokaza lahko napišem da sem se jaz peljal 230 mimo tega radarja.

  • Sašo Muc 18:25 21.oktober 2012.

    Drugače pa ne vem zakaj bi v nalepko gledu, na cesti so normalni zanki, ki jih pa moraš poznat in gledat, res ne vidim razloga zakaj si tako nastrojen proti temu. Nalepko so pa dal... no mogoče res za kake ...prikaži več ki ne vidijo normalnih znakov?

  • reider 18:27 21.oktober 2012.

    ....pa daj ljudjem mir , da mirno divjajo hehehe. No malo heca. Jaz pa mislim, drugače: Velikokrat so križiščne kamere pomagale razvozlati tudi kako prometno nesrečo z pobegom krivca ali pomagala celo razvozlati kakšno težje kriminalno dejanje. Na to pa ...prikaži več še mi ljudje nismo pomislili.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.