Slovenija
141 ogledov

V vodovodu vojašnice legionela, vojakom prepoved tuširanja

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 08:47 26.avgust 2016.

    Pa saj to ni prava vojska! To je skupina mehkužnih maminih sinčkov, ki se prehladijo, če se umivajo s hladno vodo!

  • alojzr 11:05 26.avgust 2016.

    Naslednje pismo partnerke: "Zelo sem jezna. Moj mož v službi prihaja v stik s puškami, pištolami, bombami in drugimi nevarnostmi. To je zelo nevarno. Ne morem, da ne bi obvestila novinarjev. Zahtevam, da vojsko opozorite, da v službenem času prenehajo ...prikaži več uporabljati te reči, ker mojega moža ogrožajo."

  • Ferluci 14:43 26.avgust 2016.

    OK, in takšni mehkužneži naj bi branili državo? Prvič, ko ne bo čokolešnika za večerjo, se bodo predali.

  • dragec 08:06 26.avgust 2016.

    no...no... pomiri se, saj si obkrožil za EU in NATO

  • izRODEk 08:01 26.avgust 2016.

    Dobra bo tudi ta usrana voda za te NATO klavce, naj se tuširajo ali pa ne, po novodobnem fašizmu smrdijo tako ali drugače.SF/SN!

  • Avatar skeptik
    skeptik 08:12 26.avgust 2016.

    ti si res en izrodek človeštva. Ko ti "klavci" rešujejo ljudi in imetje, so pa dobri, a?Pogrezni se v lasten drek, je še bolj nevaren od te legionele

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 09:24 26.avgust 2016.

    ""Zelo sem jezna. Partner je zaposlen v Slovenski vojski v vojašnici Celje, kjer imajo v vodovodu legionelo. Ne morem mimo tega, da javnost o tem ni obveščena," nas je obvestila bralka. "Aham in zdej si ti jezna ker se ...prikaži več tvoj partner ne more stuširat med službo in se mora stuširat ko pride domov? Ojoj.

  • eosss 09:53 26.avgust 2016.

    Jaz se še v življenju nisem mogle stuširati v službi, še ko sem delal na cestnem podjetju leta nazaj, ne... res so bogi tile naši "vojaki"...

  • kapibara 10:42 26.avgust 2016.

    Naj jo ( legijo..) poturijo na - v Šubičevo 4

  • kapibara 10:43 26.avgust 2016.

    kdo ti je kriv.. ? Bi se žalil in pritoževal, pa bi kaj dosegel, tko pa sam tih...

  • Ferluci 10:44 26.avgust 2016.

    Vojak se ne more tuširat? Ha ha ta je pa močna! Uboga punca...

  • Ferluci 10:45 26.avgust 2016.

    SK/SN!

  • antitrust 12:42 26.avgust 2016.

    Pa še četrtke sta Meho in Briqui najraje preskočila...hahaha

  • Boris Odreitz 13:51 26.avgust 2016.

    hahaha pa taka vojska kaj še te bo moral s seboj na pohode jemati pa on je vojak ne pa finomehanik doma ma si bolana

  • Boris Odreitz 13:54 26.avgust 2016.

    rad bi videl kje so reševali in kako so reševali ti klavci ljudi. V Siriji,Afganistanu, Iraku, Iranu, v Srbiji to pa so rešitelji. Zdaj pa še Slovenijo rešujejo v Cerkljah na Dolenjskem bravo ta tvoja pa zmaga .

  • Boris Odreitz 13:55 26.avgust 2016.

    ferluga crkni gnoj pokvarjeni fašist ampak te bodo itak italianski fašisti zmleli slej ko prej !

  • stanekos 15:06 26.avgust 2016.

    ni vroče vode za tuširanje sredi poletja? Nezaslišano! Pa saj niso kaskaderji, da bodo žrtvovali svoje življenja za samomorilsko tuširanje s hladno vodo.

  • misterij1234 18:25 26.avgust 2016.

    Povsod tam ,kjer je ustanova za ljudstvo npr. bolnice,šole,vrtci,sedaj še vojaške ustanove so izvedbe inszalacij plod korupcije,prevar itd.Zakaj se tak primer ne zgodi v zgradbah državnih organov npr.parlamenta,razni drugih objektov npr.Brdo se to ne zgodi.

  • dragec 07:40 26.avgust 2016.

    TO JE VOJAŠKA SKRIVNOST

  • sprehajalec 14:44 26.avgust 2016.

    "Zelo sem jezna. Partner je zaposlen v Slovenski vojski v vojašnici Celje, kjer imajo v vodovodu legionelo. Ne morem mimo tega, da javnost o tem ni obveščena," Ha, ha, ha, imate smisel za humor. Stara metoda je, naj se ...prikaži več uleže, vzemi vedro pa gobo, pa mu ga umij. Pa malo s dodorantom špricni čez, pa bo. Tako so včasih naredile v javnih hišah. Ta obsedenost žensk v Sloveniji z čistočo je presegla vse meje. Poleg tega, da descu štejejo gate so same nore na higieno, milijone litrov vode pod tuši gre v nič, veliko več kot jo ponucajo "korporacije". Majčke morajo na nekaj metrov dišati po detergentu, stroj se neprestano vrti, lase umite vsak dan, same pa sterilizirane. Pa tisto trpanje papirja na rob školjke na vsakem tujem WCju, ki je izgleda kar po pravilu radioaktiven, na koncu pa vse to trpne v školjko pa zamaši WC. Pa imaš potem...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.