Slovenija
142 ogledov

V vodovodu vojašnice legionela, vojakom prepoved tuširanja

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Vesna Dolšak 00:23 27.avgust 2016.

    Sprehajalec, resnica. Večina ljudi pretirava s tem tuširanjem, deodoranti, mehčalci in praški. To niti ni zdravo uporabljat v takih količinah. O dajanju WC papirja na WC školjko pa sem nekje brala, da je to še bolj škodljivo, kot če ga ...prikaži več ne daš. :) Kar se tiče tuširanja vojakov pa: če se v službi ne more stuširat, se bo pa doma, a ne. Saj ni ometal dimnikov, da bi bil črn in bi se moral tuširat. Kdo se pa še lahko tušira v službi?

  • Pepe007 08:07 26.avgust 2016.

    Problema so se značilno za Slovenijo lotili spet povsem narobe. Iz vodovoda je potrebno izključiti vse ogrevalne naprave. Kdor je vojak, se mora biti sposoben tuširati z mrzlo vodo. Ko sem bil v dijaškem domu v ranjki SFRJ, so nam ...prikaži več vodo zagreli enkrat na teden. Ostale dni si se po želji tuširal s povsem mrzlo. V JLA pa skupinsko tuširanje do enkrat na teden, če ni ravni tisti dan kaj drugega prišlo vmes, ostale dni tuša ni. Res si ne znam predstavljati, da za vojake ne bi bila dovolj mrzla voda za tuširanje. In da je to tudi del urjenja in ohranjanja telesa v ustrezni fizični kondiciji. Lahkoten tekec zjutraj po celjskih ulicah nekako tudi ne vzbuja zaupanja v primerno fizično pripravljenost.

  • matermila 11:50 26.avgust 2016.

    Služil sem v JRM(jug.ratna mornarica),tuširanje 1 x na teden(četrtek).Prve tri mesece pešadinska obuka(poleti),prašni preznojeni-ni tuša,pipa mrzla voda,da ne naštevam.Pa to so navadni skavti.Jokcajo,ko se na šihtu ne more stuširat,pa dajte no.

  • maresem 15:56 26.avgust 2016.

    Smrdis ti gnoj čefurski odkar te je mama povrgla na svet in verjetno je preklela ta dan, ko je videla kako govno od cloveka je zrodila - izrodek.

  • zdrej 11:36 26.avgust 2016.

    In zanima me, kdo je tako fijakarski, da daje minuse? Vojska je v begunski krizi imela določene naloge, pomagala je pri žledu. Želim si, da bi bila še prej vključena v samo strukturo reševanja in zaščite, ko se dejansko lahko ...prikaži več napove neke probleme. To vidim kot pomoč gasilcem. In to ta hitro carianto, saj je vojska že v službi. Tako bi lahko pomagali pri poplavnem valu v Ljubljančki (da boste v osrednj islovneiji razumeli ime :-) ), pa na Dravi, za katerega se je vedelo do nekaj ur vnaprej, da bo prišel. Lahko bi naredili določene ukrepe za zmanjšanje škode. Se jih uporabi tam, kjer ni treba nekega divjega znanja ampak število rok, kot recimo polnjenje vreč s peskom, da se hitreje naredi nasip ipd. Tiste nadure pa naj potem pokoristijo, saj njihove naloge niso vezane na čas ali produktivnost.

  • Pepe007 11:57 26.avgust 2016.

    Žališ skavte, ker ti povečini niso tako mehkužni. Priporočilo krovne organizacije je, da se na taboru vsakih nekaj dni planira neka rešitev, da se udeleženci tabora lahko v celoti umijejo. Npr. tuširanje ali kaj podobnega. Kolikor sem videl taborne prostore, ...prikaži več se tuš improvizira in postavi ter uporabi mrzla naravna voda, ki teče mimo. Kadar je ta možnost, da voda je.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.