Slovenija
3059 ogledov

V zameno za stres dobrih pet tisočakov mesečno

Komentarjev 67
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 12:59 09.november 2014.

    Ti veleum, če bi imel IQ vsaj kmečke kure, bi lahko razbral, da je to pogoj za kandidaturo, in nato sledi še dodatno izobraževanje najmanj 2 leti. Tebi ne bi zaupal niti kontrolo nad samokolnico.

  • mph 14:44 09.november 2014.

    @maresem, ne bodi nesramen do kur. :-)

  • Hi5 14:51 09.november 2014.

    seveda. Še naprej bi morali v gospodarstvu delat kot črnci, da bi vas podpirali pri teh vaših bajnih plačah. Dečko, konec je. Sprijaznit se bo potrebno s tem.

  • Hi5 14:52 09.november 2014.

    v gospodarstvu. Plačujem davke, da imaš ti kekec službo.

  • Hi5 14:55 09.november 2014.

    Vsi, ki delamo v gospodarstvu, moramo biti 100% pri stvari, drugače nas lahko doleti kaj hitro odpoved. Medtem ko še nisem slišal za primer odpuščanja v javnem sektorju na račun nesposobnosti.

  • Hi5 14:57 09.november 2014.

    Naj te moja služba ne skrbi. Rad bi si znižal davke, na račun vas, ki ste prisesani na proračun. To je vse kar me moti. Nothing personal.

  • Hi5 14:58 09.november 2014.

    Sej vem. Ne privoščim ti teh 6 jurjev in 700€ potnih stroškov, ker si ne boš mogel kupit nove 2 leti stare BMW 5-ke.

  • Hi5 15:03 09.november 2014.

    fuq. Res? 2 leti imaš še potem dodatnega izobraževanja?? Ma, vi ste res cari. Mislim, ma 2 leti dodatnega izobraževanja?? Moram 2x napisat, da ne padem iz stola.

  • manch 16:26 09.november 2014.

    Hi5, ti pa si pameten......Če dobijo bruto celih 6000 plače, veš, koliko to pride ven neto? Ali vpiješ kar tako na suho?? A za Američane si pogledal, če govorijo o bruto znesku, ali mogoče NETO?6000 bruto plače ...prikaži večče pride 3.150 neto. Če pa je to preveč, pa res ne vem več, kaj naj ti rečem.....

  • Hi5 16:36 09.november 2014.

    oprosti, ampak po mojem mnenju in glede na stanje v katerem smo, preveč.

  • macola 16:55 09.november 2014.

    Hi5!Predno nabijaš s temi neumnostmi "rezat, rezat...." se pozanimaj od kje se financira KZP Slovenije!!! A ti napopam linke, ker očitno je zate to pretežko! Financirajo se iz letaliških taks in ne iz proračuna! Rezat je treba, se strinjam, ...prikaži več, in ukinit polno agencij, direktoratov....to je pa res metanje našega denarja v prazno!

  • maresem 17:09 09.november 2014.

    Ne morem verjeti kaki idioti gazijo po tej SLO.

  • jaki 17:13 09.november 2014.

    Zgolj v vednost spoštovani veleum. Ne pade se iz stola, temveč s stola!

  • maresem 17:14 09.november 2014.

    ;-)

  • Senior 17:41 09.november 2014.

    Država je kot podjetje. Če je prevelika režija,jo je potrebno zmanjšati. Slovenija bi morala zmanjšati število občin (najmanj za 50%), zmanjšati število pokrajin (50%), zmanjšati število poslancev v parlamentu (50%), zmanjšati število ministrov (30%), itd in bi se za Slovenijo ...prikaži več začela nova doba, ki bi nas v kratkem času pripeljala iz krize! Policajem, gasilcem, ki skrbijo za varnost državljanov pa povišati plače!

  • Ivo 17:54 09.november 2014.

    Lej mph, zdravnika, zobozdravnika in ostala zdravstvena sra... plačujem samoplačniško že od 18. leta dalje. Ko sem nekajkrat v življenju klical policijo za nekoga, ki jih je rabil so rekli, da so zasedeni. Pridemo, ko bomo frej... Verjamem, da če ...prikaži več bi mi kaj zagorelo, bi bili tudi gasilci prepozni...

  • Ivo 17:54 09.november 2014.

    Vsi bi se izgovarjali, da jih je premalo in imajo prenizke plače!

  • mph 18:32 09.november 2014.

    Sem prepričan, da jih nisi klical za kaj pomembnega, če se to ti odgovoril, da pač pridejo, ko lahko. Sem jih velikokrat že klical zaradi pijanca, ki vijuga po cesti, morebitnega požara, sumljivih oseb okrog šole v temi, ... za ...prikaži več vse ne vem, za veliko teh pa vem, da so takoj reagirali.

  • mph 18:33 09.november 2014.

    No, tukaj pa se v celoti lahko strinjam s tabo.

  • Ivo 19:34 09.november 2014.

    Evo, si me spomnil zdaj... Enkrat sem jih res klical, ker je pijanec mimo policije v Novem mestu vozil in ni bilo žive duše na spregled.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.