Slovenija
3058 ogledov

V zameno za stres dobrih pet tisočakov mesečno

Komentarjev 67
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ivo 19:35 09.november 2014.

    Z veseljem, ampak nimam dovolj zvez ;-) in sem zadovoljen s svojo službo.

  • Ivo 19:39 09.november 2014.

    Poslušaj brihta. V mojem primeru zakonodajo gospodarstvu piše javna uprava in vse spiše tako, da lahko vse kontrolirajo, ves denar poberejo in vse skupaj ni vredno pol k...

  • Hi5 19:45 09.november 2014.

    Zala. Take kot si ti pojem za zajtrk. Tko in drugače. Mal preveč filnov gledaš, češ" Vsakokrat, ko se vračan ali odhajam na pot, se s pogledom obrnem proti letališkemu stolpu in vedno upam, da imajo dekleta in fantje "dober ...prikaži večr dan". Od tega je odvisno ali se bom še kdaj vrnila domov"Dej no. Kliše izjava. Dejte se še mal fine delat in delat norce iz JS, ki prejema po 600€ plače.

  • mph 21:40 09.november 2014.

    Fiju, bi bil vesel, če bi toliko bruto dobil, pa nisem nevoščljiv nikomur v v js, če dobi več, veliko jih dobi prej manj.

  • astro123 22:38 09.november 2014.

    Potem se pa ljudstvo pritožuje nad "previsokimi" zdravniškimi plačami.

  • Ivo 22:58 09.november 2014.

    Daj ne nabijaj mph. JU določa davke, pravila in dajatve. Vprašaj direktorje zakaj selijo proizvodnjo ven iz te skorumpirane, preveč obdavcene države. Gniloba, kako se braniš brez podlage!

  • nebo 12:17 09.november 2014.

    Hi5 se popolnoma strinam s teboj. Sem na neki strani opazil informacijo da imajo v Ameriki okoli 5200eurov plače na mesec za kontrolorje zračnega prometa. Tako, da, če je to res, da imajo pri nas toliko potem je to odločno ...prikaži več preveč glede na naš standard, ki pa je krepko nižji kot v Ameriki. Pa to pri nas, ko veliko ljudi živi na pragu revščine. To je samo moje mnenje.

  • KOJAK 18:36 09.november 2014.

    Ivo imaš jajca pa usta pa kandidiraj za MANDATARJA!

  • fowler 19:23 09.november 2014.

    vem za službo, 3500 € na mesec, malica, potni stroški, pavšali, včasih tudi stanovanje... aja, pa še vsak dan ti ni treba priti, če pa si že prišel, ni treba veliko pokazati... vam je znano???

  • Ivo 00:58 10.november 2014.

    Ampak res hi5, ne delaj nam v zasebnem sektorju sramote. To "iz stola" je bolj primerno izrazje za koga, ki je dobil službo preko vez. Se ve kje... ;-) Hecam se, brez zamere...

  • Hi5 15:00 09.november 2014.

    Se pravi po tvoje bi se vas moglo v JS namnožit kot podgan in mi bi morali vse to mirno gledati?? Glej - rezal vas bomo. Tko al pa drugače. Ker folk v gospodarstvu, ko sliši za take anomalije, ki ...prikaži več se dogajajo pri vas, mora ponoret. In ne bo si folk več pustil, da se jim zvišujejo davki na račun kreditov, ki jih moramo jemati zato, da bomo servisirali bedasto organiziran javni sektor.

  • Ivo 16:59 09.november 2014.

    Jaz se pa kar strinjam s Hi5 in sem začel odkrito kazat to, da ne prenašam javne uprave in sicer na vseh okencih, pisarnah ipd. Vem, zdaj boste rekli, tiste tetice imajo najnižjo plačo v JU in so najmanj krive, ...prikaži več ampak imajo usta, pa naj povejo naprej njihovim vodjem, ki jih tudi povabim na okence in pošljem daleč kadar je prilika. Vsak policaj in seveda ostali v JU bi se morali začeti zavedat, da jim še gate na riti plačamo mi v gospodarstvu, ki nam brez vseh ugodnosti, regresov, potnih stroškov ipd. poberejo vse!

  • smejka 17:14 09.november 2014.

    Hej...žalit se ne dovolim,sploh ne od nekoga,ki nima pojma kdo sem!!!!!!!!Kekec je bil veliko bolj brihten kot ti in delo v gospodarstvu ne pomeni,da nekdo dejansko dela!!!!Delam,in to v tri izmene in ni časa za klepet in kavice!Torej ,prosim opravičilo,če ...prikaži veče ste dovolj inteligentni zanj.Tu izražamo mnenja,vsak ima svojega in ni prostora za žalitve!!

  • tralala 17:19 09.november 2014.

    Glede na komentarje, ki jih vidim spodaj, vidim, da NIMATE POJMA, kakšna odgovornost je na tem delovnem mestu, ki je opisano zgoraj. Ena majhna napaka lahko povzroči smrt, ki se meri v stotinah ljudi. In vi se greste nad.jeb@vat o ...prikaži več javni upravi in gospodarstvu. Ma fak, no...

  • Hi5 19:59 09.november 2014.

    Dečko, a moramo mi delat za tebe??? Javna uprava, vi, ste naši režijski stroški. Mi vsi smo vas postavili tam kjer ste. Zato, da servisirate državo s tem in onim. In če gre gospodarstvu slabo, potem pač znižaš režijske stroške. ...prikaži več Pomeni odpustiš čistilca bazenov, kupiš si manjši avto in ne hodiš v kino vsako soboto. Namesto da se branite med sabo, raje počistite svoje vrste. Policijski šefi, nedotakljivi uradniki..glej, imate dela še preveč. Ampak ne, vi se boste zaprli v eno sobo skupaj s sindikati in jokali kako vam hoče država vzeti denar, delovna mesta itd. Od zunaj pač to malce drugače izgleda in večina realnega sektorja je mnenja, da imate ogromno rezerv. Kje so, imate sami možnost to ugotovit. Čez mesec ali dva bomo pač to mi naredili.

  • macola 21:01 09.november 2014.

    Dej sprav se še enkrat prebrat zgornji članek. Še enkrat.....pa novinar bi lahko bil toliko korekten in to zapisal.....KZP Slovenije SE NE FINANCIRA iz proračuna!!!! ....ni javni sektor! Financira se iz letaliških taks....kdor leti, plača tud kontrolorje! Pika!!! http://www.sloveniacontrol.si/novice/objava-popravka-na-zavajajoc-clanek-o-poslovanju-kzps-doo-v-<br ...prikaži več />http://www.delo.si/gospodarstvo/posel/kontrola-zracnega-prometa-na-brniku.html V zgornjem članku NI govora o JS!!!

  • mph 21:38 09.november 2014.

    Točno tako, ja, VI iz gospodarstva morate delat, pa ne ZAME, ampak ZA SVOJO RIT. Namreč usluge zdravstva, šolstva, policije, potrebujemo VSI. Brez šolstva, zdravstva, umetnosti, gledališč, .... pa družba ne bi bila kar je. In če gre gospodarstvu slabo, ...prikaži več te sprašujem ZAKAJ mu gre slabo? Ker ste očitno v gospodarstvu sami nesposobneži, sicer nam ne bi šlo slabo, mar ne? Preprosta logika. Pa sem delal tako v gospodarstvu kot v js nekaj časa, pa sem v obeh primerih delal en kup brezplačnih nadur, ker je pač delo moralo biti opravljeno. In sem bil v dovolj vseh možnih službah v čez 30 letih delovne dobe, da dobro vem, da so lenobe in sposobni v vseh teh področjih. JS niso nobeni prosjaki, ki jim gospodarstvo blagohotno meče hrano pod mizo, ampak so več kot zaslužni del te družbe. Če pa si že tako napihnjen in prepričan v svojo večvrednost, pa predlagam, da začneš to udejanjat in ustvarjat več.

  • mph 13:55 10.november 2014.

    @Ivo, ti si omenil selitve v proizvodnjo in da je to izum samo naše države, če se ne motim, pa sem ti samo serviral. @Hi5, če bi ti in tebi podobni bili spodobni kaj delat, ne bi bili v situaciji ...prikaži več v kateri smo. Naj ugibam, si en na 100.000, ki še nikoli ni bil bolan, verjetno ti je zadoščala osnovna šola ... in mu zato dol visi za zdravstvo in šolstvo in ostalo "navlako". Ja, dosti je takih, pa zato smo, kjer smo. Dela pa me nihče ne rabi učit, ker sem delal vse možno, tudi po dve službi in po 18. ur dnevno, vključno z ročnimi nakladanji kamionov in to ne glede na urnik, ker tudi v Yu se je marsikdaj delalo, dokler ni bil tovor naložen in v neštetih službah podobno, pa v pralnici, ... vzel sem vedno, kar je bilo ne glede na formalno izobrazbo. Ja, je pa bilo tudi tistih drugih, ki jim je halja padla dol ob 15:00, takih pa je povsod od gospodarstva do js.

  • Hi5 07:48 09.november 2014.

    Razumel bi 3.000 bruto, ampak 6.000? Rezat porka dio, nima vlada kaj razmišljat in to takoj.

  • Hi5 11:51 09.november 2014.

    Stari moj, tvoje možgane, ki imajo V.st. izobrazbe pač ne morem razumeti, to je res. In večina teh kvazi kontrolorjev ima izobrazbo, ki je pod povprečjem tistega, kar bi morala biti. In da za to, dobivajo 6 jurjev? Rezat. Čim ...prikaži več prej.Pa da ne govorimo, kakšne potne stroške še vlečejo. Vozijo se iz Dolenjske, Štajerske in ne vem od kod vse in potem jim nanese 4000 - 5000 izplačila. In to v današnjih časih? Rezat.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.