Slovenija
119 ogledov

Verni otroci so bolj sebični kot tisti iz ateistični družin

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lunca 22:18 09.november 2015.

    Ko sem prvič zagledala župnika v njegovi temnorjavi halji z belim pasom in mojega očeta, ki je s spoštljivo sklonjeno glavo stal pred njim, sem mislila, da sem pristala v nekem zgodovinskem filmu. Poleg vsega hudobnega in diskriminatornega obnašanja s ...prikaži več strani "prijateljic", ki so bile krščene takoj po rojstvu, pa me je najbolj bolelo to, da nikdar nisem mogla biti enako dobra po duši, kot so bile one. To so mi vseskozi dale vedeti. Sem pač mešala Jezusa Odrešenika s Titom osvoboditeljem in imela sem ideje, da so maše nekaj podobnega kot proslave, če ne čisto isto, hehe. Sem pač že od rojstva gledala dosti TV in zelo rada brala.

  • bingo11 16:31 08.november 2015.

    Sploh ničudno!!! Vzgajajo jih zaplankani črnuhaji, ki so za dosego ciljev pripravljeni tacati tudi po truplih!!!?

  • bingo11 16:33 08.november 2015.

    Ti kar nekaj trobezljaš. In tvoje trobezljanje nima ne repain ne glave!!!

  • MCristo 17:46 08.november 2015.

    Katolibani že pridno talajo minuse ateistom. Malo vas je... :D

  • encijan 17:50 08.november 2015.

    Amerikanci sigurno niso merilo. Zanimiva bi bila primerjava v RS.

  • MCristo 17:53 08.november 2015.

    Ravno danes je zaokrožila ena, kako lažejo. Vse, kar si je cerkev pridobila v zgodovini, je bilo s pobijanjem, ponarejevanjem, krajo, lažmi...Tudi kampanja RKC, ki naj bi bila polna "ljubezni", kot je dejala klerikalka Zevnik, je polna laži.

  • MCristo 17:53 08.november 2015.

    Ravno danes je zaokrožila ena, kako lažejo. Vse, kar si je cerkev pridobila v zgodovini, je bilo s pobijanjem, ponarejevanjem, krajo, lažmi...Tudi kampanja RKC, ki naj bi bila polna "ljubezni", kot je dejala klerikalka Zevnik, je polna laži.

  • mph 18:55 08.november 2015.

    Počakaj, da pridejo od maše. :-)

  • gornik 07:33 09.november 2015.

    Boš dobil ti muslimane, ki te bodo dali na pravo mesto, kamor sodiš. Za katolibani boš še jokal.

  • Papaja Popi 10:53 08.november 2015.

    Pa niso samo otroci iz vernih družin sebični. Tudi starši.Toliko sebičnosti , egoizma, hudobije in še kaj od vernikov ne bi pričakovali.

  • umetnik123 11:25 08.november 2015.

    Saj ni čudno, če morajo poslušati razne pedofilske župnike, pa zafrustrirane starše, pa Primca, pa Zevnikovo........

  • maresem 11:27 08.november 2015.

    Bi se strinjal.

  • se_eden 13:08 08.november 2015.

    normalno. grejo k spovedi in jim je vse odpuščeno...

  • gornik 13:19 08.november 2015.

    No tovariši zopet mi -vi, vedno se najde kakšna laž ki je dobrodošla. Iz katerih družin je največ problematičnih otrok in kriminalcev.

  • 3b4e9e3a5c4be9cac6ad5335a948cb51271404c2 13:41 08.november 2015.

    phahahaha...pa do kakšnih ugotovitev boste vi še pršli...

  • mirror 14:00 08.november 2015.

    V zadnjih letih je pri mašah zelo veliko bivših komunistov, pa tudi takih, ki so samo deponirali knjižice. Tudi njihovi pogrebi so že skoraj vsi cerkveni. Rezultati so pa zgoraj.

  • Lavdan 14:01 08.november 2015.

    Ni pošteno do otrok, da se na njih delajo take raziskave. Za vero ali ateizem se ni odločil nihče sam, ampak je bil v to prisiljen od staršev ali še celo države, kar je v nasprotju z vsako logiko.

  • Igor Đukanović 14:27 08.november 2015.

    Komunistov?!? Hočeš reči bivših zadrtih članov partije? ;)

  • mph 14:54 08.november 2015.

    Vsak se rodi kot ateist, naj si bi v Rimu ali globoko v brazilski džungli. Posiljevanje z drugačnimi pogledi se začne od staršev, dostikrat, ker so tudi njim izprali možgane.

  • mojca003 20:11 08.november 2015.

    Kr nekej. Kot prvo - večino raziskav dobi ravno nasprotne rezultate od te objavljene. Samo takih ne bodo objavljali tukaj. Kot drugo - poglej si malo projekcije vernosti za prihodnost. Po njih bodo ateisti ostali na isti ravni, verni (tako ...prikaži več kristjani, še bolj pa muslimani), pa se bodo številčno občutno povečali.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.